Skocz do zawartości
dery

Diablo 2 Resurrected

Rekomendowane odpowiedzi

No i ja padłem ofiarą wykasowania postaci :E dobrze że tylko 12 lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, larry.bigl napisał:

No i ja padłem ofiarą wykasowania postaci :E dobrze że tylko 12 lvl

Mi też właśnie to się zrobiło? Rozumiem że już jej nie odzyskam ?

Edytowane przez afrikan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inną opcją jest to, że trwaja prace konserwacyjne... może wróci :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek chce se pograć jak ma wolne i oczywiście coś się musi zje*** jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta postać wróciła,ale nie mogę wejść do gry 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miała być konserwacja serwerów do 22:30 jest 15 min po i dalej nie można założyć gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postać online wróciła na szczeście. Na singlu miałem farta, jakiś zielony napierśnik i unikatowy amulet. Duriel poszedł raz dwa na pułapkach. Kurast w nowej odsłonie wygląda mega kozacko.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, larry.bigl napisał:

Postać online wróciła na szczeście. Na singlu miałem farta, jakiś zielony napierśnik i unikatowy amulet. Duriel poszedł raz dwa na pułapkach. Kurast w nowej odsłonie wygląda mega kozacko.. 

a co to za sprzęt tam znalazles ?:P

End game w d2 to PVP i doskonalenie postaci. EOT. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Czeryboj napisał:

a co to za sprzęt tam znalazles ?:P

End game w d2 to PVP i doskonalenie postaci. EOT. 

 

Amulet to relikt nokozan a napierśnik Osłona Isenharta. Nic specjalnego chyba ale miło zobaczyć takie itemki. Zwłaszcza, że tutaj jest znacznie trudniej je zdobyć niż w D3 gdzie srało nimi na prawo i lewo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 czy resurrected single player to tylko dodatek te gry opierają się na rozgrywce sieciowej i szukaniu itemów czy słów runicznych. Za młodu jak internet był 115k/b(cena na te czasy z kosmosu) były kafejki to się chodziło na nocki do kawiarenki internetowej i się grało na battlenecie do oporu a jak coś dobrego wypadło ooo to było coś :)  Szkoda ,że nie dodali jakiś nowych itemów czy słów runicznych a tak to tylko polepszona grafika i tyle w temacie .

Edytowane przez JohnB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, larry.bigl napisał:

Amulet to relikt nokozan a napierśnik Osłona Isenharta. Nic specjalnego chyba ale miło zobaczyć takie itemki. Zwłaszcza, że tutaj jest znacznie trudniej je zdobyć niż w D3 gdzie srało nimi na prawo i lewo. 

I tak przyjemność, gdy lecisz zidentyfikować przedmiot - ten moment, kiedy czekasz co ci sie trafiło :D

Nokozan daje radę, drugi najlepszy ABS na fire po Rising Sun :) 

Ciekawe właśnie czy drop itemow bedzie lepszy niz na D2. Być może tak, bo ludzie teraz nie są tak cierpliwi jak kiedys.

Ja niestety dopiero jutro zaczynam, bo nowy komp jeszcze nie dojechał;c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jak ja sobie przypomnę ile to czasu z kumplem spędziliśmy na szukaniu z dużym mf run rzadkich czy itemów z mefista , miniony przed ballem czy ta łotrzyca ale ja wpadło oooo i znów się chciało. D2 dla mnie skończyło się wtedy gdy te boty same chodziły i znajdywały przedmioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JohnB napisał:

Heh jak ja sobie przypomnę ile to czasu z kumplem spędziliśmy na szukaniu z dużym mf run rzadkich czy itemów z mefista , miniony przed ballem czy ta łotrzyca ale ja wpadło oooo i znów się chciało. D2 dla mnie skończyło się wtedy gdy te boty same chodziły i znajdywały przedmioty.

To prawda. Kiedyś, jak ktoś miał griefa, to niszczył każdego przez długi czas dopóki ktoś inny nie znalazł runek :P To było takie unikatowe. Wbijasz na serwer, machasz swoim potężnym mieczem i każdy zbiera szczękę z podłogi :D

Boty w zasadzie nic nie popsuły, oprócz cen. Przedmioty stały się mniej unikatowe, choć i tak prawdziwe Gozu rare pozostają bardzo drogie i bardzo rzadko spotykane.

Mi tam boty nie przeszkadzały, bo dzięki temu mając sałatę w ręku w 3 miesiące mogłem skompletować na 100% postać PVP, a normalnie by mi to zajęło 5 lat. Handel był na tyle rozwinięty, że wiele podstawowych rzeczy miałeś od ręki, takie Czako, czy Soje, to walały się wszędzie po kątach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak na allegro można było kupić enigme itp .. gg heh :D Niektóre itemy unikatowe jak dziadek też  w tym czasie co ja grałem to mało kto miał..

W tym D2:R mogli być dać nowe itemy czy słowa runiczne itp może kiedyś wyjdzie coś z jakimś patchem itp :) Bo grałem w ta bete to tak fajnie się grało ale może poczekam jeszcze z zakupem jak naprawia te błędy itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, JohnB napisał:

Pamiętam jak na allegro można było kupić enigme itp .. gg heh :D Niektóre itemy unikatowe jak dziadek też  w tym czasie co ja grałem to mało kto miał..

W tym D2:R mogli być dać nowe itemy czy słowa runiczne itp może kiedyś wyjdzie coś z jakimś patchem itp :) Bo grałem w ta bete to tak fajnie się grało ale może poczekam jeszcze z zakupem jak naprawia te błędy itp

Coś czytałem plotki o tym, ze będą rozwijac bestiariusz i może itemy :P

No ja sam parę lat temu sprzedałem za hajs Enigmę Of Duress ;D Z tego co pamiętam wyszło mi, że za sprzedany item do starej gry kupiłem sobie dysk zewnętrzy 600gb który mam do dziś :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde... chyba się złamię.

Jak sobie odpalę postać na online to mogę grać solo? 

Generalnie to chce grać solo, ale w razie W pewnie lepiej mieć tą postać online. Pamiętam w Wolcen sobie plułem w brodę bo chciałem na endgame z kimś pograć a miałem bohatera offline.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna, tworzysz postac online i klikasz 'play', tworzy Ci instancje gry z haslem (nikt nie moze wejsc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byleby mi postaci nie wcięło.

Ehh żal mi było tych pieniędzy. Czułem pustkę po dodatku do Grim Dawn. Dzisiaj kolejno instalowałem wszystkie HnS jakie mam... Titan Quest, Torchlighty, Wolcena, Van Helsinga... no i nadal miałem ochotę zagrać w to Diablo 2.

Edytowane przez Szambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo z tymi wcinajacymi postaciami to zwykla panika byla a pozniej wstyd bylo przyznac.

Wiadomo ze jak serwery padly i nie bylo do niej dostepu to i postaci nie pokazywalo - ot cala tajemnica:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, byl poczatkowy rollback (zaraz po starcie serverow), natomiast wczoraj byl po prostu maintenance, o ktorym bylo wiadomo wczesniej. Po prostu ludzie nie czytaja i panikuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszy dzień zrobiłem postać. Ale nie grałem bo jeszcze nie miałem czasu. Jedynie odpaliłem coś tam potestowałem i została na 2lvlu.

Później kilka razy się logowałem i było tak, że postać znikła. Ale przy kolejnym logowaniu za jakiś czas była z powrotem czyli to faktycznie kwestia wywalonych serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...