Skocz do zawartości
dery

Diablo 2 Resurrected

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, pwitcher napisał:

Pełna wersje wspiera 21:9 rozdzielczość? 

wybrac mozesz, ale masz pasy po bokach.

W sumie tak ladnie wycieniowali ze zlewa sie z wszedobylskim mrokiem i nawet nie zwrocilem wczesniej na to uwagi dopoki nie zapytales xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, TheMr. napisał:

Dla kontrastu: https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/diablo-2-ressurected-miazdzony-na-metacritic

Nie wiem kto jeszcze kupuje bajeczki o klimacie. 

 

Diablo II: Resurrected z wieloma błędami na premierę. Gracze rozwścieczeni https://ithardware.pl/aktualnosci/diablo_ii_resurrected_z_wieloma_bledami_na_premiere_gracze_rozwscieczeni-17945.html

16 minut temu, ODIN85 napisał:

Noty za serwery głównie a to jak wiadomo ogarną kiedyś, a na premierę Coda znowu padną?

Jak wyżej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę ciosana z drewna gierka jak na te czasy, ale fajnie sobie przypomnieć. Nawet przetestowałem pada i fajnie się gra. Trochę wnerwia "małość" ekwipunku. Póki zbieram niebieskie to będzie upierdliwie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Szambo napisał:

Trochę ciosana z drewna gierka jak na te czasy, ale fajnie sobie przypomnieć. Nawet przetestowałem pada i fajnie się gra. Trochę wnerwia "małość" ekwipunku. Póki zbieram niebieskie to będzie upierdliwie. 

Później opakujesz się talizmanami to będziesz miał miejsce na 1 item xD na padzie faktycznie jeszcze gorzej z tym. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale to wciąga :D

Znowu nołlajfię.

Nawet jadąc do roboty expiłem xD

Przed chwilą ubiłem Andy na hellu. Nie było łatwo, bo moja hybrydka ma dosyć mały dmg, ale poszło.

Teraz trzeba trochę pofarmić Hrabinę, może rzuci jakieś dobre runki :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę badać te niebieskie itemki, bo bym goły latał. Dopiero jak dropną mi lepsze to sobie odpuszczę. A tak to trzeba mozolnie sprawdzać. Dobrze, że jest skrzynia współdzielona... Kolejne postaci będą miały ciut łatwiej. Rozpocząłem Barbarzyńcą. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie ma tu 1 osoby ktora gra w to na xsx ? I mi odpisać na kilka pytań bo cały czas się wacham czy już kupic

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram okazjonalnie i w trybie jakości przy tele moją soską z 79FCR gra nie nadąża generować terenu.

Klatki nie spadają, ale mija chwila zanim pojawi się podłoga :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szambo napisał:

Muszę badać te niebieskie itemki, bo bym goły latał. Dopiero jak dropną mi lepsze to sobie odpuszczę. A tak to trzeba mozolnie sprawdzać. Dobrze, że jest skrzynia współdzielona... Kolejne postaci będą miały ciut łatwiej. Rozpocząłem Barbarzyńcą. 

O to o tym nie wiedziałem... jedna skrytka dla każdej postaci? Taki czyli MULE Char nie ma juz racji bytu?

Niebieskie dobre będą na hellu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Szambo napisał:

Trochę ciosana z drewna gierka jak na te czasy, ale fajnie sobie przypomnieć. Nawet przetestowałem pada i fajnie się gra. Trochę wnerwia "małość" ekwipunku. Póki zbieram niebieskie to będzie upierdliwie. 

Bo to jest to samo co 21 lat temu tylko grafikę poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, voltq napisał:

Naprawdę nie ma tu 1 osoby ktora gra w to na xsx ? I mi odpisać na kilka pytań bo cały czas się wacham czy już kupic

Ja gram ?Jakie masz pytania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, afrikan napisał:

Ja gram ?Jakie masz pytania ?

 na xboxie series x jak to wygląda 60fps trzyma stale ? 1440p jest stale czy rozdzialka dynamiczna 

Do grania w single player potrzebny jest xbox live Gold ?

W multi zakłada się gry czy automatycznie dołącza do innych party jak to wygląda ?

Jak wygląda sterowanie na padzie nie sprawia problemów ?

I co z tymi problemami z serwerami naprawde nie mozna się zalogować a postacie znikają ? I jak z pingiem ile ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj w końcu kapke pograłem na padzie i powiem, że jednak lepiej działa pad teraz niż jak to wyglądało w zamkniętej becie. W sumie całkiem przyjemnie się grało. 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pograłem trochę. Ale tej grze brakuje do obecnych h&s.

Za dużo archaizmów na dłuższe granie :D no ale to w końcu prekursor.

Na streamie gość za porównywanie do PoE albo grim dawn dawał permbany bo te gry dzieli zbyt duża różnica czasu.

Nie liczę na żadne większe zmiany czy dodatki do tej gry bo od tego będzie D4. To ma być tylko odświeżony stary hit.

Z takich podstawowych rzeczy to na pc tylko 2 czary na raz (na padzie można chyba 4 lub więcej). Bardzo mały ekwipunek, brak sortowania ekwipunku. W późniejszym etapie gry nie masz praktycznie na nic miejsca bo całe zajmują talizmany.

Dobra grafika i muzyka i gra żeby przypomnieć sobie stare czasy ale to tyle. Jakieś farmy słów runicznych czy piekła to chyba wolę sobie pograć w PoE.

A co do samej firmy activision-blizzard to jeżeli choć połowa oskarżeń okaże się prawdą to powinni zostać zaorani. Stare buce które zostały mentalnie w latach 80-90 albo wcześniejszych.

Kobietę można traktować jak zabawkę w końcu to normalne klepnąć koleżankę albo podwładną w dupę albo walić głupie teksty. I to faceci koło 50 do 20-30latek. Pracowników traktować jak śmieci bo pracodawca to pan i władca. Niestety chyba zakończy się po cichu na milionowych odszkodowaniach dla pokrzywdzonych. Dla firmy to i tak drobne.

U nas podobne myślenie mają korwiniści.

Jak ktoś po d2 będzie miał niedosyt i chciał pograć w jakąś grę single player to grim dawn jest w sumie takim następcą diablo 2.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
37 minut temu, wompierz napisał:

P

Nie liczę na żadne większe zmiany czy dodatki do tej gry bo od tego będzie D4.

 

W D4 będzie jedna poważna zmiana, która sprawia, że mam wywalone na część nr 4 - mikro/makrotransakcje.:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, ODIN85 napisał:

Opcjonalne zapewnie i nikt nie zmusi do ich kupowania?

Żebyś się nie przekonał na własnej skórze i nie dostał czegoś w stylu "Dungeon Keeper Mobile".:szczerbaty: A jeżeli mikrotransakcje przejdą w mobilnym Diablo, to w czwórce będą już makrotransakcje.:pimp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wompierz napisał:

Kobietę można traktować jak zabawkę w końcu to normalne klepnąć koleżankę albo podwładną w dupę albo walić głupie teksty. I to faceci koło 50 do 20-30latek. Pracowników traktować jak śmieci bo pracodawca to pan i władca. Niestety chyba zakończy się po cichu na milionowych odszkodowaniach dla pokrzywdzonych. Dla firmy to i tak drobne.

 

U nas podobne myślenie mają korwiniści.

W USA największe firmy muszą zatrudniać wadliwe produkty ludzie które nie znają swojej orientacji więc jak pomylisz ich płeć albo dasz sygnał, że ci się nie podobają to będziesz skończony, moim zdaniem tak wygląda głównie ta afera która jest tylko i wyłącznie ideologiczną manifestacją.

Transwestyta.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Grałem w mnóstwo gier z mikrotranzakcjami i wszystkie skończylem bez wydawania kasy?

Skończyć, a mieć z tego fun to co innego.:pimp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, voltq napisał:

 na xboxie series x jak to wygląda 60fps trzyma stale ? 1440p jest stale czy rozdzialka dynamiczna 

Do grania w single player potrzebny jest xbox live Gold ?

W multi zakłada się gry czy automatycznie dołącza do innych party jak to wygląda ?

Jak wygląda sterowanie na padzie nie sprawia problemów ?

I co z tymi problemami z serwerami naprawde nie mozna się zalogować a postacie znikają ? I jak z pingiem ile ?

Jest stabilne 60 fps i gra nie schodzi poniżej tego.Jeśli chodzi o rozdzielczość to w trybie wydajnościowym jest to 4k,ale podobno gra może obniżać rozdziałke.Ja tego nie zauważyłem i nie oszukujmy się Diablo nie kupujesz dla grafiki ?

Golda potrzebujesz tylko do gry sieciowej.W multi możesz dołączyć automatycznie do stworzonej przez kogoś gry, wybierasz sobie akty czy bossa jakiego chcesz konkretnie ubić.Lub możesz sam założyć grę i zaprosić znajomych.

Sterowanie na padzie według mnie jest super i na tyle mi się spodobało że nie chciał bym wracać do k+m?Zaklęcia możesz sobie pzypisać pod 12 klawiszy,do tego nawet zbieranie dropu jest bardzo wygodne.Wchodzisz postacią na daną ramkę od przedmiotu i podnosisz A.Dziala to bardzo płynie i dobrze.

Ja grałem w weekend i normalnie połączyło mnie z serwerem.Postacie znikają tylko chwilowo,jeśli nie ma połączenia z battle net.Potem normalnie wracają,sam to przerabiałem ? Jeśli chodzi o lagi to nie miałem także ping chyba w porządku.

Dodam jeszcze od siebie że jeśli chcesz kupić Diablo 2 to zrób to na islandzkim Microsoft store.Normalnie płacisz swoją karta i wychodzi 115 zł? Ogólnie ja sam grałem 1 raz w Diablo 2 z ciekawości bo chciałem zobaczyć o co ten cały szum i dobrze że nie zapłaciłem pełnej ceny.Giera fajna,ale nie oszukujmy się że to drewno i obecnie na rynku są lepsze produkcję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, afrikan napisał:

Jest stabilne 60 fps i gra nie schodzi poniżej tego.Jeśli chodzi o rozdzielczość to w trybie wydajnościowym jest to 4k,ale podobno gra może obniżać rozdziałke.Ja tego nie zauważyłem i nie oszukujmy się Diablo nie kupujesz dla grafiki ?

Golda potrzebujesz tylko do gry sieciowej.W multi możesz dołączyć automatycznie do stworzonej przez kogoś gry, wybierasz sobie akty czy bossa jakiego chcesz konkretnie ubić.Lub możesz sam założyć grę i zaprosić znajomych.

Sterowanie na padzie według mnie jest super i na tyle mi się spodobało że nie chciał bym wracać do k+m?Zaklęcia możesz sobie pzypisać pod 12 klawiszy,do tego nawet zbieranie dropu jest bardzo wygodne.Wchodzisz postacią na daną ramkę od przedmiotu i podnosisz A.Dziala to bardzo płynie i dobrze.

Ja grałem w weekend i normalnie połączyło mnie z serwerem.Postacie znikają tylko chwilowo,jeśli nie ma połączenia z battle net.Potem normalnie wracają,sam to przerabiałem ? Jeśli chodzi o lagi to nie miałem także ping chyba w porządku.

Dodam jeszcze od siebie że jeśli chcesz kupić Diablo 2 to zrób to na islandzkim Microsoft store.Normalnie płacisz swoją karta i wychodzi 115 zł? Ogólnie ja sam grałem 1 raz w Diablo 2 z ciekawości bo chciałem zobaczyć o co ten cały szum i dobrze że nie zapłaciłem pełnej ceny.Giera fajna,ale nie oszukujmy się że to drewno i obecnie na rynku są lepsze produkcję ?

Ok czyli single player program bez xbox live Gold , w jaki sposób kupic na islandzkim ??? Aha i chce kupić Prime evil collection bo chce mieć również d3 z dodatkiem , nie czemu jak patrzę na wersje diablo w sklepie Microsoftu przez konsole to jest 6 różnych wersji do kupienia xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, afrikan napisał:

terowanie na padzie według mnie jest super i na tyle mi się spodobało że nie chciał bym wracać do k+m?Zaklęcia możesz sobie pzypisać pod 12 klawiszy,do tego nawet zbieranie dropu jest bardzo wygodne.Wchodzisz postacią na daną ramkę od przedmiotu i podnosisz A.Dziala to bardzo płynie i dobrze.

Ja jeszcze za mało przegrałem, aby wyrazić w 100% moje wrażenia na padzie vs klawa i mycha. Zobaczę jak będę dalej w grze. Ale wstępne wrażenia są podobne do twoich, jak w zamkniętej becie grało mi się zdecydowanie lepiej na klawie i myszy to teraz po tych poprawkach pad mi lepiej leży w dłoni i na nim się wygodniej gra :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra nie zda egzaminu na ps5.

Po prostu jak niby na padzie używać płynnie 8 i więcej umiejętności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.
    • To już druga osoba bodajże w tym temacie z tym samym modelem i po własnej aplikacji pasty taka duża różnica, gwarancji nie trzeba żegnać jak przyrosty są tak fajne to warto to zrobić, jak jest plomba na którejś śrubie to można zamówić i nakleić jeżeli np suszarka + żyletka nie dały rady lub w ogóle ktoś robi dziurę w plombie od razu  Chwile temu zamawiałem z alledrogo do xfx https://allegro.pl/oferta/5x-naklejki-gwarancyjne-asus-msi-palit-xfx-evga-gigabyte-zotac-15362612792
    • Dane CFM z opakowań producentów nie można porównywać między nimi, a najlepiej kompletnie na te dane nie patrzeć. Nie dość, że nie ma żadnego ogólne standardu względem którego dokonywane są te pomiary, więc każdy producent mierzy jak uważa, to dodatkowo zarówno te dotyczące przepływu jak i ciśnienia są dokonywane przy skrajnych i nierealnych sytuacjach. Na przykład w przypadku ilości przepchniętego powietrza mogą być stosowane kilkudziesięciocentymetrowe tunele z "prostownikami przepływu" na końcu którego znajduje sie wentylator i po przeciwnej stronie przyrząd do pomiaru, czyli coś czego nikt w domowym komputerze nie zastosuje przez co taki wynik jest niestosowalny w praktyce dla wentylatora zamontowanego bezpośrednio na radiatorze (czy to od wieży chłodzenia czy układu cieczą) lub kratce obudowy. Zostają tylko praktyczne testy jak np. TechPowerUP czy HWCooling.net lub takie przy stałej metodologii dla wszystkich śmigieł jak np. Cybenetics. W takim przypadku będziesz miał miarodajne wyniki. Nie potrzebujesz takiej przejściówki dopóki gniazdo do którego wpinasz 4 pinową wtyczkę nie jest blokowane plastikiem z boku w którym wtyczka by wystawała (a jeżeli blokuje to możesz próbować tę blokadę usunąć). Rozstaw pinów w wentylatorze 2, 3 i 4 pinowym jest teoretycznie identyczny, bo dwa pierwsze piny to kolejno uziemienie i napięcie, kolejny to pomiar obrotów i ostatni czwarty to pin do sterowania PWM. Wentylator 2 i 3 pin można sterować tylko poprzez zmianę napięcia pracy, a dla wentylatora PWM nie ma teoretycznie znaczenia czy steruje się go sygnałem czy napięciem, tak długo jak jego sama konstrukcja nie przeszkadza w sterowaniu jego obrotami poprzez zmianę napięcia zamiast sygnałem modulacyjnym (jak np. nie powinno się robić w przypadku łożysk magnetycznych jak w wentylatorach Phanteks T30 lub Corsair ML120 czy konstrukcjach Sunona MagLev).
    • Świetny ruch, ale mimo wszystko wk*****m się niemiłosiernie, że występują takie egzemplarze. Sam polecam/poleciłem ten model nie jednemu znajomemu i wszystko jest ok. Super, że pomogło, przykro, że Asus wypuszcza takie buble w postaci Asus Dual, które człowiek musi sobie poprawiać sam. Wiadomo, że mógłbyś to próbować zrobić w inny sposób i szkoda, że tak fajny model jakim jest Asus Dual, potrafi wypuścić takie gówno.
    • Jak laptop działa stabilnie po mimo whea w dzienniku zdarzeń to możesz olać (myślałem że miałeś co innego na myśli pisząc "sypie błędami") albo spróbuj zrobić te rzeczy o których piszą w tym temacie z reddita no może oprócz wymiany dysku na gen 3   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...