Skocz do zawartości
dery

Diablo 2 Resurrected

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

ja zostawiłem. Znużyło mnie. Kiedyś kilka razy już to przeszedłem więc dla mnie żadna nowość. Stare gówno dla starych pryków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, wompierz napisał:

ja zostawiłem. Znużyło mnie. Kiedyś kilka razy już to przeszedłem więc dla mnie żadna nowość. Stare gówno dla starych pryków.

Ach to pokolejnie "wszystko musi być podane na tacy". Kolejny wątęk, który przeglądam, z Twoimi hejtami odnośnie starszych gier. Jakiś ból, że część ludzi nie czuje nowych gier (z powodu rozczarowania ich gameplay'em i ogólną ich koncepcją/ideą) i woli pograć w stare?
PoE też zmienili w bezmózgą grę typu "zoom-zoom" (wszystkie moby na ekranie wybuchają, więc to taki loot simulator). Jak chcieli się wycofać z tego (bo nie podoba im się, gdzie ich własna gra podąża) i trochę spowolnić grę to masa dzieci z reddita ich zwyzywała i zrezygnowali z tych zmian...

 

Edytowane przez Divinity
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie po prostu trochę się wkurzyłem bo wydałem sporo kasy na ten remajster i niestety pod koniec 2 aktu przypomniałem sobie jaka ta gra jest słaba na dzisiejsze czasy.

3-5 itemków do baga ->otwórz teleport do miasta->D.Cain-> jakiś handlarz->z powrotem do krainy a z czasem coraz mniej miejsca w bagu bo talizmany.

Ty masz pretensje, że nowe gry są dla dzieci a mi nie pasują archaizmy w niektórych starych grach. Nie dogadamy się.

Remaster crasha 1,2,3 bardzo mi się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wompierz napisał:

3-5 itemków do baga ->otwórz teleport do miasta->D.Cain-> jakiś handlarz->z powrotem do krainy a z czasem coraz mniej miejsca w bagu bo talizmany.

Wystarczy nie podnosić wszystkiego. :P A to co jest słabe to wyrzucać, ewentualnie małe różdzki 2 slotowe zbierać, bo dobrze się sprzedają (często za capa golda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj sie zgodze ze mogli dodac wiecej miejsca i przynajmniej stackowanie mikstur (ewentualnie osobna przegrodke na talizmany.

Nawet wystarczylo dodac to w formie wyboru w opcjach zeby zadowolic nowych i zatwardzialych starych dziadow ktorzy nie chca zmian:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
32 minuty temu, Rafalxxx napisał:

tutaj sie zgodze ze mogli dodac wiecej miejsca i przynajmniej stackowanie mikstur (ewentualnie osobna przegrodke na talizmany.

Nawet wystarczylo dodac to w formie wyboru w opcjach zeby zadowolic nowych i zatwardzialych starych dziadow ktorzy nie chca zmian:)

Takie rzeczy dopiero w DLC.:hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rafalxxx napisał:

tutaj sie zgodze ze mogli dodac wiecej miejsca i przynajmniej stackowanie mikstur (ewentualnie osobna przegrodke na talizmany.

Nawet wystarczylo dodac to w formie wyboru w opcjach zeby zadowolic nowych i zatwardzialych starych dziadow ktorzy nie chca zmian:)

Jak się głębiej spojrzysz to ewolucja H'n'S poszła w taką stronę, że D2 staje archaicznym pudrowanym trupem. Ilość QoL updatejtów które otrzymał D3 jest ogromna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 godziny temu, Divinity napisał:

Ach to pokolejnie "wszystko musi być podane na tacy". Kolejny wątęk, który przeglądam, z Twoimi hejtami odnośnie starszych gier. Jakiś ból, że część ludzi nie czuje nowych gier (z powodu rozczarowania ich gameplay'em i ogólną ich koncepcją/ideą) i woli pograć w stare?
PoE też zmienili w bezmózgą grę typu "zoom-zoom" (wszystkie moby na ekranie wybuchają, więc to taki loot simulator). Jak chcieli się wycofać z tego (bo nie podoba im się, gdzie ich własna gra podąża) i trochę spowolnić grę to masa dzieci z reddita ich zwyzywała i zrezygnowali z tych zmian...

 

Akurat rozumiem kolegę. :przytula::soczek: Uwielbiam stare gry, ale Diabolo 2R odpuściłem po ukończeniu drugiego aktu na normalu. Jeszcze zrobiłem jedno zlecenie w 3 akcie i młeh - odistalowałem badziewie. Nie dość, że regularnie przynajmniej raz na grę się wykrzacza do Windowsa i wyskakuje okienko aby napisać do Blizza co robiłem podczas błędu (to im napisałem "Srałem .urwa wasza mać .ebana", ale bez odzewu ze strony firmy Bobiego:szczerbaty:), to loot praktycznie nie istnieje, albo jak coś dropi to do każdej klasy, oprócz tej którą gram:szczerbaty:, rozmiar ekwipunku to obecnie żart, a mam już go załadowany 2 talizmanami dużymi + jeden mały + potionki + księga teleportu  i identyfikacji, więc zostaje miejsca na dwa, trzy złomy i teleport do miasta:rotfl:. Archaizmy tej gry nie są już dla mnie. D3 to gówno, ale D2R to gówienko odgrzewane do kwadratu. W 2000 roku, gdy człowiek nie miał wyboru w H&S, to jeszcze go to rajcowało. Blizz zarobił co swoje, więc ma już walone na D2R, tak jak wywalone miał na W3R (który ograłem do końca, bo uwielbiam serię Warcraft [oprócz tego ścierwa MMO] i zakończył support, więc oprócz jakiś mniejszych patchy nie wyda nic modyfikującego grę:szczerbaty: I najlepsze : gra na skalowaniu 100% + 1440p rozdziałka leci na limicie RTXa 3080W po UV. Serio .urwa Blizz? 350W łyka ta szrotowa nakładka graficzna na grę z 2000 roku? No ja się nie dziwię, że chcecie zaimplementować DLSS do tego guano!:rotfl::rotfl: :rotfl:  To powinno zapier.....ć na GTXie 680 w 4K!:rotfl: Nurzajcie się w tym gównie Blizz do usranej śmierci. Szkoda mi czasu na wasze "dzieła".

Wracam do D1 + dodatek - to prawdziwe Diablo z "endgejmem", bez gejowskiego odrodzenia potworkuff.:szczerbaty:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, ODIN85 napisał:

Masz widocznie burdel na kompie bo mi nic nie wywaliło od premiery.

 

I pewnie dlatego tylko crapiszcze Blizza robi problemy. :szczerbaty: Logiczne...:pimp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem Diablo to powtarzalność i brak nowego contentu. Dlatego po czasie staje się przeraźliwie nudne.  Rzadki drop to nie wada tylko inne podejście do wynagradzania gracza, moim zdaniem lepsze niż biegunka w stylu D3.

Edytowane przez bigovsky
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 u mnie smiga, ale faktycznie jest to trup, wku**** maly bag. Dziekuj enie mam czasu spedzac 30% rozgrywki na teleportach do miasta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, bigovsky napisał:

Problem Diablo to powtarzalność i brak nowego contentu. Dlatego po czasie staje się przeraźliwie nudne.  Rzadki drop to nie wada tylko inne podejście. Moim zdaniem lepsze niż biegunka w stylu D3, ale co kto lubi.

D3 było całkiem ok, do momentu aż Blizz posłuchał płaczków, znerfił inferno i odpalił dom aukcyjny.:szczerbaty: Potem nastąpił już koniec Diabolo 3.

A co do D2R : zapomnislem jaka archaiczna była dopóki nie zebrałem za dużo złota i musiałem go ręcznie przerzucić do skrytki coby je zbierać dalej.:lol2:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o interfejs i mechanikę, ta gra jest masakrycznie archaiczna. Jeśli komuś to pasuje, spoko, ale jakieś teksty o podawaniu wszystkiego na tacy - zlitujcie się. :E Nowe można sensownie połączyć ze starym. Pisałem już na początku o możliwościach rozbudowy ekwipunku, to zaraz reakcje "dziadków", że się nie da, nie można, bo talizmany, etc. Mieli dużo czasu aby to pogodzić i dostosować grę do obecnych standardów, po czym w opcjach umożliwić wybór trybu. No, ale to dodatkowa robota, a Blizz ostatnio zbyt pracowity nie jest.

 

4 godziny temu, Divinity napisał:

Wystarczy nie podnosić wszystkiego. :P A to co jest słabe to wyrzucać, ewentualnie małe różdzki 2 slotowe zbierać, bo dobrze się sprzedają (często za capa golda).

Rzeczy wypada nazywać po imieniu, a zamiast usprawiedliwień szukać rozwiązań. ;) Zbroje można też sprzedawać w dobrych cenach, a zajmują dużo miejsca. Ile ich wrzucisz w ekwipunek? Na dłuższą metę to jest po prostu męczące i choć mam słabość do tej gry, śmiać mi się chce jak ona po latach wygląda na tle nawet średniej jakości produkcji z tego gatunku.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie jak zwykle zamiast grać i cieszyć sie że odświeżyli nam jedną z najlepszych gier w histori XD
Narzekacie na archaizmy i że czuć że ta gra ma 20 lat. Dla mnie to plus , wychowałem sie na takich grach  jak DIABLO , BG  czy HOMM, te gry mają to coś czego dzisiejsze gry nie mają.
Ten klimat , muzyka i miodność to jest coś czego brakuje w nowych grach . Gram w tego Resurrected od premiery i bawię się świetnie jak za dzieciaka, wciągneło mnie jak ładnych kila lat temu.
 


 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Macius66 napisał:

Marudzicie jak zwykle zamiast grać i cieszyć sie że odświeżyli nam jedną z najlepszych gier w histori XD
 

Wystawmy jeszcze Blizzowi kapliczkę, że był tak dobry i pozwolił zapłacić ponownie za grę. :E Nawet kilkukrotnie jak ktoś chce pograć mobilnie i stacjonarnie, oraz mieć możliwość sensownej zabawy online i handlu. :E To oczywiste, że nikt nikomu nie zabrania dobrej zabawy. Bawcie się w opór. Sam przecież to robię. Czy to stoi w sprzeczności z marudzeniem - jak to sporo osób nazywa? To są suche fakty, gra zalatuje trupem od wielu stron i bynajmniej nie jest to ekipa z kanałów pod Lut Gholein.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Macius66 napisał:

Marudzicie jak zwykle zamiast grać i cieszyć sie że odświeżyli nam jedną z najlepszych gier w histori XD
Narzekacie na archaizmy i że czuć że ta gra ma 20 lat. Dla mnie to plus , wychowałem sie na takich grach  jak DIABLO , BG  czy HOMM, te gry mają to coś czego dzisiejsze gry nie mają.
Ten klimat , muzyka i miodność to jest coś czego brakuje w nowych grach . Gram w tego Resurrected od premiery i bawię się świetnie jak za dzieciaka, wciągneło mnie jak ładnych kila lat temu.
 


 

Tyle ze jak gralem w Diablo 1/2 to mialem o wiele wiecej wolnego czasu, marnowanie 1h z 3h na teleportacje/sprzedaz mija sie z celem.

Zagralbym w HOMM(1-4, jakis pakiet ultimate w 4K ba moze i nawet na ps5/xsx by to dobrze sie gralo...) odswiezone bo jakby nie bylo tam nie wiem czy bylo cos archaicznego i tak wnerwiajacego jak inv z miejscem na 2.5 miecza...

Wolalbym jednak skupic sie na rozwalaniu potworow, a nie na symulatorze kuriera miedzy miejscem dzgania potworow, a obozem....

Graficznie miodzio w 4k na max. Gralem w Bete tez... 

Edytowane przez Carmamir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi powiedzieć o co wam chodzi z tym nękającym was teleportowaniem się z gratami na garbie? W tej grze zbiera się tylko hajs z ziemii, błyskotki i różdzki.  

Chcecie powiedzieć, że zbieracie wszystkie śmieci jak leci i ciągle na handel?  To jest Diablo, tu się morduje, a nie bawi w handlowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, MAR89TUM napisał:

Czy możecie mi powiedzieć o co wam chodzi z tym nękającym was teleportowaniem się z gratami na garbie? W tej grze zbiera się tylko hajs z ziemii, błyskotki i różdzki.  

Chcecie powiedzieć, że zbieracie wszystkie śmieci jak leci i ciągle na handel?  To jest Diablo, tu się morduje, a nie bawi w handlowca.

Żeby mordować trzeba mieć jeszcze czym mordować i mieć dobrą zbroję żeby nie być mordowanym. Proste nie?:thelicker:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na d2r będą mody typu powiększenie ekwipunku,? O plugy na razie nie marzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, werysoft napisał:

Czy na d2r będą mody typu powiększenie ekwipunku,? O plugy na razie nie marzę.

Na pewno nie będzie do gry online jeżeli twórcy sami nie powiększą ekwipunku. Bo to będzie cheat.

A nieoficjalne mody do sp może kiedyś się pojawią ale osobiście za bardzo bym na to nie liczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pioneer83 napisał:

Akurat rozumiem kolegę. :przytula::soczek: Uwielbiam stare gry, ale Diabolo 2R odpuściłem po ukończeniu drugiego aktu na normalu. Jeszcze zrobiłem jedno zlecenie w 3 akcie i młeh - odistalowałem badziewie. Nie dość, że regularnie przynajmniej raz na grę się wykrzacza do Windowsa i wyskakuje okienko aby napisać do Blizza co robiłem podczas błędu (to im napisałem "Srałem .urwa wasza mać .ebana", ale bez odzewu ze strony firmy Bobiego:szczerbaty:), to loot praktycznie nie istnieje, albo jak coś dropi to do każdej klasy, oprócz tej którą gram:szczerbaty:, rozmiar ekwipunku to obecnie żart, a mam już go załadowany 2 talizmanami dużymi + jeden mały + potionki + księga teleportu  i identyfikacji, więc zostaje miejsca na dwa, trzy złomy i teleport do miasta:rotfl:. Archaizmy tej gry nie są już dla mnie. D3 to gówno, ale D2R to gówienko odgrzewane do kwadratu. W 2000 roku, gdy człowiek nie miał wyboru w H&S, to jeszcze go to rajcowało. Blizz zarobił co swoje, więc ma już walone na D2R, tak jak wywalone miał na W3R (który ograłem do końca, bo uwielbiam serię Warcraft [oprócz tego ścierwa MMO] i zakończył support, więc oprócz jakiś mniejszych patchy nie wyda nic modyfikującego grę:szczerbaty: I najlepsze : gra na skalowaniu 100% + 1440p rozdziałka leci na limicie RTXa 3080W po UV. Serio .urwa Blizz? 350W łyka ta szrotowa nakładka graficzna na grę z 2000 roku? No ja się nie dziwię, że chcecie zaimplementować DLSS do tego guano!:rotfl::rotfl: :rotfl:  To powinno zapier.....ć na GTXie 680 w 4K!:rotfl: Nurzajcie się w tym gównie Blizz do usranej śmierci. Szkoda mi czasu na wasze "dzieła".

Wracam do D1 + dodatek - to prawdziwe Diablo z "endgejmem", bez gejowskiego odrodzenia potworkuff.:szczerbaty:

A wiesz co jest najśmieszniejsze? To, że nazywasz tę grę badziewiem, a patrząc na to co napisałeś sam reprezentujesz poziom rozgrywki i doświadczenia w tej grze, co wspomniany przez Ciebie epitet - badziewny. To, że pływasz w kałuży, a oczekujesz sztormu i porywistych wiatrów, by rozwinąć prędkość, nie oznacza, że marynarz pływający na morzu ma takie same odczucia, jak ty w błotku.

Zgodzę się natomiast z wami, którzy się nudzą w tej grze - TAK, PVM nudzi, PVM grałem może kilka miesięcy i tyle co trzeba podczas dążenia do danego celu w rozwoju kolejnej postaci. No i na początku każdego Laddera dla zarobku na itemy pod pvp (choć potem już tego nie musiałem robić)

Jak wstanie liga PCL/AR, jak wrócą klany do d2, ranking, wyjazdy na turnieje, to będzie pięknie. 

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Czeryboj napisał:

A wiesz co jest najśmieszniejsze? To, że nazywasz tę grę badziewiem, a patrząc na to co napisałeś sam reprezentujesz poziom rozgrywki i doświadczenia w tej grze, co wspomniany przez Ciebie epitet - badziewny. To, że pływasz w kałuży, a oczekujesz sztormu i porywistych wiatrów, by rozwinąć prędkość, nie oznacza, że marynarz pływający na morzu ma takie same odczucia, jak ty w błotku.

Zgodzę się natomiast z wami, którzy się nudzą w tej grze - TAK, PVM nudzi, PVM grałem może kilka miesięcy i tyle co trzeba podczas dążenia do danego celu w rozwoju kolejnej postaci. No i na początku każdego Laddera dla zarobku na itemy pod pvp (choć potem już tego nie musiałem robić)

Jak wstanie liga PCL/AR, jak wrócą klany do d2, ranking, wyjazdy na turnieje, to będzie pięknie. 

1). A wiesz, że mam to gdzieś?:cool3:

2). Ta gra jest już martwa i nie doczekasz się niczego o czym wspominasz, tak jak nigdy nie doczekaliśmy PVP w D3 (to ganianie na jednej mapie w potyczkach litościwi przemilczę). Gra się sprzedała - Blizz mówi finito.:dj:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Pioneer83 napisał:

Żeby mordować trzeba mieć jeszcze czym mordować i mieć dobrą zbroję żeby nie być mordowanym. Proste nie?:thelicker:

Przecież w sklepie nic nie kupisz dobrego.  Ubierasz się tylko w coraz lepsze graty, które wypadają ze zwłok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Pioneer83 napisał:

1). A wiesz, że mam to gdzieś?:cool3:

2). Ta gra jest już martwa i nie doczekasz się niczego o czym wspominasz, tak jak nigdy nie doczekaliśmy PVP w D3 (to ganianie na jednej mapie w potyczkach litościwi przemilczę). Gra się sprzedała - Blizz mówi finito.:dj:

OK, bo tak twierdzisz :D

Póki co, tydzień przed D2R stare Diablo 2 mialo sie dobrze pod kątem PVP, więc tu, przy większej ilości graczy będzie lepiej. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nieprzystająca do obecnych czasów. Ciężko się dziś gra w gry tego typu - bardzo dużo grindu, spora powtarzalność i w końcu nieuchronne zrozumienie, że to nie ma sensu. Zbieranie lepszego sprzętu i tłuczenie bez końca tych samych bossów, żeby ubić tych samych bossów tylko trochę szybciej. Miałem w d2 nastukane od groma godzin, ale nie wróciłbym do tego więcej. Fajne lata temu, gdy miało się czas na marnowanie go na takie rzeczy.

Edytowane przez Kelam
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...