Skocz do zawartości
dery

Diablo 2 Resurrected

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bo Pożogi i Ściany ognia nie masz.

w sumie logiczne, a powiedz mi czy żeby odblokować ,,mistrzostwo we władaniu ognia,, to wystarczy że 30lvl osiągnę czy po kolei muszę odblokowywać wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

w sumie logiczne, a powiedz mi czy żeby odblokować ,,mistrzostwo we władaniu ognia,, to wystarczy że 30lvl osiągnę czy po kolei muszę odblokowywać wszystko?

Nie,

mistrzostwo masz niezależnie od wbitych skilów. Osiągając 30 lvl wbijasz mistrzostwo we władaniu danym żywiołem, nawet bez wcześniejszego ruszania innych skilli z tego żywiołu,

 

Mnie tylko denerwuje ta kolejka bo marnuje sie cenny czas , no i mało ludzi gra online na xboxie , mogli by polaczyc platformy zeby xbox mogl grac z pc napewno jest to latwe do zrobienia

Zabawnie brzmi w Twoim wykonaniu stwierdzenie "marnuje się cenny czas", skoro od miesiąca grasz Offline , co jest wyłącznie marnowaniem czasu (no wyłączając przejście normlana w 3 dni):E

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołożę do pieca: przed chwilką włączyłem Diablo ze skrótu z pulpitu, włączył się Battle.net, zaktualizowało grę, i pograłem chwilkę na singlu. Na Battle.net nie chciało mi się czekać, 78 w kolejce.

Reasumując: pomimo zwróconych już pieniędzy, mogę grać, pomimo ikonki "kup teraz" w starterze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

czy żeby odblokować ,,mistrzostwo we władaniu ognia,, to wystarczy że 30lvl osiągnę czy po kolei muszę odblokowywać wszystko?

Wystarczy wbić 30lvl, mistrzostwo we władaniu ognia nie jest połączone z żadnymi innymi skillami, więc możesz od razu po wbiciu 30lvl wbić 20pkt do tego skilla bez wcześniejszego wydawania choćby 1pkt w poprzednie skille. Jak popatrzysz na drzewko, to na dole przy ikonce skilla masz strzałkę w dół, pokazuje ona, które skille bądź skill należy wziąć aby odblokować kolejny skill, jeśli skill nie ma strzałki, to możesz go wziąć od razu po wbiciu wymaganego lvl.

 

 

Dołożę do pieca: przed chwilką włączyłem Diablo ze skrótu z pulpitu, włączył się Battle.net, zaktualizowało grę, i pograłem chwilkę na singlu. Na Battle.net nie chciało mi się czekać, 78 w kolejce.

Reasumując: pomimo zwróconych już pieniędzy, mogę grać, pomimo ikonki "kup teraz" w starterze :D

Po 30 dniach (chyba, że Blizzard coś zmieniał) dostaniesz informacje sprawdzającą licencję, jeśli program jej nie znajdzie, utracisz dostęp do gry, tak więc masz 30dni darmowego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, gregor008 napisał:

Dołożę do pieca: przed chwilką włączyłem Diablo ze skrótu z pulpitu, włączył się Battle.net, zaktualizowało grę, i pograłem chwilkę na singlu. Na Battle.net nie chciało mi się czekać, 78 w kolejce.

Reasumując: pomimo zwróconych już pieniędzy, mogę grać, pomimo ikonki "kup teraz" w starterze :D

Przeciez pisales, ze gre zwrociles gdyz Ci sie znudzila. Czy po prostu jestes typowym Januszem polaczkiem??

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie,

mistrzostwo masz niezależnie od wbitych skilów. Osiągając 30 lvl wbijasz mistrzostwo we władaniu danym żywiołem, nawet bez wcześniejszego ruszania innych skilli z tego żywiołu,

Zabawnie brzmi w Twoim wykonaniu stwierdzenie "marnuje się cenny czas", skoro od miesiąca grasz Offline , co jest wyłącznie marnowaniem czasu (no wyłączając przejście normlana w 3 dni):E

Takim rozumowaniem to można kazdej osobie na ziemi zarzucić marnowanie czasu bo np mnich w klasztorze uważa że każdy kto nie modli się przez conajmniej 12h dziennie marnuje czas 

Tak jak pisałem wcześniej

Blizzard powinien

-usunąć problemy z serwerami i kolejki

-dodac komendę players x na konsolach

- dodać na konsolach baalruny bo diaruny sa 

-podmienić kolejność bo np maggot rush jest razem z diarunem i tombrunem a tristrun jest w osobnym oknie

- najważniejsze wprowadzić jakas możliwość komunikacji na konsolach z innymi graczami bo jeżeli nie gra się ze znajomymi z ktorymi mamy kontakt poza diablo to ciężko po zakończonym  Diarunie czy tombrunie ustalić ze tworzymy nowa gre i znów idziemy razem expic do 99lvl solo za ciężko , na pc robili sie gre dia-baalrun 1 potem 2 3 potem 125 itd i  ludzie dolaczali potem Łatwo do kolejnej bo kopiowali nazwę gry i tylko dodawali kolejne cyferki 

 

 

Przeciez pisales, ze gre zwrociles gdyz Ci sie znudzila. Czy po prostu jestes typowym Januszem polaczkiem??

Pewnie gra mu się podoba jezeli bedzie "za darmo" xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Takim rozumowaniem to można kazdej osobie na ziemi zarzucić marnowanie czasu bo np mnich w klasztorze uważa że każdy kto nie modli się przez conajmniej 12h dziennie marnuje czas 

Tak jak pisałem wcześniej

Blizzard powinien

-usunąć problemy z serwerami i kolejki

-dodac komendę players x na konsolach

- dodać na konsolach baalruny bo diaruny sa 

-podmienić kolejność bo np maggot rush jest razem z diarunem i tombrunem a tristrun jest w osobnym oknie

- najważniejsze wprowadzić jakas możliwość komunikacji na konsolach z innymi graczami bo jeżeli nie gra się ze znajomymi z ktorymi mamy kontakt poza diablo to ciężko po zakończonym  Diarunie czy tombrunie ustalić ze tworzymy nowa gre i znów idziemy razem expic do 99lvl solo za ciężko , na pc robili sie gre dia-baalrun 1 potem 2 3 potem 125 itd i  ludzie dolaczali potem Łatwo do kolejnej bo kopiowali nazwę gry i tylko dodawali kolejne cyferki 

 

Pewnie gra mu się podoba jezeli bedzie "za darmo" xD

Ja Cię tylko cały czas subtelnie przekonuje, żebyś odpalił legiona i tam, znając już podstawy, rozpoczął przygodę. Gwarantuje Ci, że jak zapytam cię o wrażenia po 2 miesiącach, to powiesz "ale byłem... [wstaw według uznania].. na PC to faktycznie inna bajka"

No tak... uświadomiłeś mi, że na konsolach nie możesz pisać na czacie :E Przecież komunikacja w tej grze to podstawa gry online.

Dia/baal/trist/tombruny robią gracze, więc jak miałby blizzard dodać tę opcje? 

Brak komunikacji, słaby handel, mało graczy, kulawa dynamika sterowania - właśnie dlatego ta gra na konsolach dla mnie to proteza diablo, a offline to już w ogóle. Tak jakbyś grał tygodniami w Demo-Bfa singleplayer.

 

Przeciez pisales, ze gre zwrociles gdyz Ci sie znudzila. Czy po prostu jestes typowym Januszem polaczkiem??

Haha, busted! Rozgryzł Janusza.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce zarobić to sprzedawajcie majątki :E

JAH w ciągu 4 dni spadł o połowę prawie z 4,9-5k do 2.9k fg 

Ostatni dzwonek, tak jak mówiłem - sprzedasz dziś jednego JAHA lub BERA, za 3 tygodnie za zarobioną kwotę kupicie 50 jahów. 

Edytowane przez Czeryboj
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja Cię tylko cały czas subtelnie przekonuje, żebyś odpalił legiona i tam, znając już podstawy, rozpoczął przygodę. Gwarantuje Ci, że jak zapytam cię o wrażenia po 2 miesiącach, to powiesz "ale byłem... [wstaw według uznania].. na PC to faktycznie inna bajka"

No tak... uświadomiłeś mi, że na konsolach nie możesz pisać na czacie :E Przecież komunikacja w tej grze to podstawa gry online.

Dia/baal/trist/tombruny robią gracze, więc jak miałby blizzard dodać tę opcje? 

Brak komunikacji, słaby handel, mało graczy, kulawa dynamika sterowania - właśnie dlatego ta gra na konsolach dla mnie to proteza diablo, a offline to już w ogóle. Tak jakbyś grał tygodniami w Demo-Bfa singleplayer.

Haha, busted! Rozgryzł Janusza.

Nie widziałeś wersji na konsole ? Jest inaczej niż pc ,  Masz wybór dołączenia do różnych diarunow albo boss , pvp itd

Na padzie gra mi się dużo lepiej od m i k

Brak czata i players 8 to duży błąd mam nadzieję że dodadzą te opcje plus mogli by połączyć xboxa z pc zeby mozna bylo razem grac

Nawalam online na xsx mam już prawie 60 lvl hammera i zaczelem akt 1 hell , stracilem 1 larzuka bo nie mogłem zrobić miecza 4 soc pod ducha ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie widziałeś wersji na konsole ? Jest inaczej niż pc ,  Masz wybór dołączenia do różnych diarunow albo boss , pvp itd

Na padzie gra mi się dużo lepiej od m i k

Brak czata i players 8 to duży błąd mam nadzieję że dodadzą te opcje plus mogli by połączyć xboxa z pc zeby mozna bylo razem grac

Nawalam online na xsx mam już prawie 60 lvl hammera i zaczelem akt 1 hell , stracilem 1 larzuka bo nie mogłem zrobić miecza 4 soc pod ducha ;/

 

Oglądam to i nie mogę wyrobić, tragedia to sterowanie max 6 umiejętności zbindowane. Na konsole to jest gra, żeby przejść historie i tyle. Ewentualnie 3 poziomy trudności. Nie ma szans na precyzyjne sterowanie na padzie. Jak np. strzelać skillem z daleka nie widząc celu? jednocześnie się poruszać na tele w przeciwnych kierunkach mapy "skacząc" co chwila? No nie ma szans. Jednocześnie handel leży, komunikacja leży, pvp nigdy nie będzie. Na konsoli próbowałem grać w BF5 - słabo. Każdy tam jest 2 poziomy niżej ze względu na ograniczenia sterowania.

God Of War mi się zajebiście grało na konsoli, wiele godzin mega rozrywki, aż mi się przypomniały czasy młodego gówniaka :E Planuje AC Valhalle na PS5 przejść, RE Village, teraz ogrywam metro exodus choć mi sie juz nudzi, bo fabuła taka se.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Oglądam to i nie mogę wyrobić, tragedia to sterowanie max 6 umiejętności zbindowane. Na konsole to jest gra, żeby przejść historie i tyle. Ewentualnie 3 poziomy trudności. Nie ma szans na precyzyjne sterowanie na padzie. Jak np. strzelać skillem z daleka nie widząc celu? jednocześnie się poruszać na tele w przeciwnych kierunkach mapy "skacząc" co chwila? No nie ma szans. Jednocześnie handel leży, komunikacja leży, pvp nigdy nie będzie. Na konsoli próbowałem grać w BF5 - słabo. Każdy tam jest 2 poziomy niżej ze względu na ograniczenia sterowania.

God Of War mi się zajebiście grało na konsoli, wiele godzin mega rozrywki, aż mi się przypomniały czasy młodego gówniaka :E Planuje AC Valhalle na PS5 przejść, RE Village, teraz ogrywam metro exodus choć mi sie juz nudzi, bo fabuła taka se.

 

12 skilli jak przytrzymasz LT to masz 2 pasek  

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem w bete na ps4, gralo sie fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie przypominam po  bez mała 20 latach. Zawsze sobie pykałem tylko SP i teraz też 40lv Barbem, a obecnie leweluje Paladyna. Kilka razy bohater zamknięty w skrytce, przechodzenie przez zamknięte drzwi a dzisiaj w czasie wichury przerwa w zasilaniu. Po powrocie do gry okazało się, że nie mam kostki. Pomknąłem do Sal Umarłych i wziąłem nową, pełen strachu o to, co się stało ze znaleziskami. Na szczęście cały szpej był na swoim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Na padzie gra mi się dużo lepiej od m i k

Ja gram na padzie na PC, działa to tak samo jak na konsoli. Na pewno gra mi się zdecydowanie wygodniej na padzie niż na klawie i myszy. Wszystkie skille mam pod ręką i rozwalam się jak mi pasuję etc.

Ale jakby tak grać hardcorowo to klawa i mysz na pewno wygra, ale to tyczy się PVP.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Grał ktoś na koszmarze / piekle wszystkimi rodzajami golemów nekromanty i mógłbym mi powiedzieć, który jak się sprawuję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.10.2021 o 18:14, lukadd napisał:

Ja gram na padzie na PC, działa to tak samo jak na konsoli. Na pewno gra mi się zdecydowanie wygodniej na padzie niż na klawie i myszy. Wszystkie skille mam pod ręką i rozwalam się jak mi pasuję etc.

Ale jakby tak grać hardcorowo to klawa i mysz na pewno wygra, ale to tyczy się PVP.

Możliwe , pad pvm , m+k pvp 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.10.2021 o 11:04, Pioneer83 napisał:

Dlatego całkowicie usunąłem grę z dysku i gdzieś na Boże Narodzenie sobie znowu zainstaluję - może wtedy już Blizz ogarnie problemy i nie będzie kolejek go gry online.

Na xboxie codziennie sie loguje i czekam max 10min teraz a potem 0 problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.10.2021 o 19:34, Czeryboj napisał:

Jak ktoś chce zarobić to sprzedawajcie majątki :E

JAH w ciągu 4 dni spadł o połowę prawie z 4,9-5k do 2.9k fg 

Ostatni dzwonek, tak jak mówiłem - sprzedasz dziś jednego JAHA lub BERA, za 3 tygodnie za zarobioną kwotę kupicie 50 jahów. 

Już dawno to wyczułem, dlatego sprzedawałem co droższe.

Niestety z dropami itemków to u mnie cieniutko. Dobrze, że chociaż dwie hrki (ohm, Lo) poleciały.

Zawsze to kilka k fg więcej niż było. :) Teraz czekam z zakupami i ubiorem postaci na jeszcze wieksze spadki cen.

 

Mam dwie postacie. Na 6 Q kuźni wypadły mi wszystkie low runki. Jeszcze tak, źle to nigdy nie miałem. ;)

 

Edytowane przez Bliss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bliss napisał:

Już dawno to wyczułem, dlatego sprzedawałem co droższe.

Niestety z dropami itemków to u mnie cieniutko. Dobrze, że chociaż dwie hrki (ohm, Lo) poleciały.

Zawsze to kilka k fg więcej niż było. :) Teraz czekam z zakupami i ubiorem postaci na jeszcze wieksze spadki cen.

 

Mam dwie postacie. Na 6 Q kuźni wypadły mi wszystkie low runki. Jeszcze tak, źle to nigdy nie miałem. ;)

 

hehe no mi z pierwszej hell kuźni wypadł GUL, potem siano :E Ale wtedy kosztował 575fg :P potem Sur z kolegą na pół i ostatnio JAH, tuż przed spadkiem cen, kiedy jeszcze 4.9k kosztował. 

Teraz już można kupować podstawowy eq typu paski, rękawiczki, buty, podstawowe ringi, tarcze. Jakieś randomy typu magefisty, blodfisty, dungo, ww, treki po pare fg chodzą i to jest normalna cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś czekałem 30min w kolejce na xbox , czyli bywa różnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Lukass_22 napisał:

Damn 281 w kolejce. Tak źle jeszcze nie było...

Jak przyjdzie ladder to będzie jeszcze gorzej ;) 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...