Skocz do zawartości
dery

Diablo 2 Resurrected

Rekomendowane odpowiedzi

A mówią, że granie offline nie ma sensu, a okazuje się, że to jedyna możliwość w tych "trudnych" czasach ^^

Edytowane przez Reddzik
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Dobrze że grę już dawno zwróciłem. Miesiąc po premierze a dalej serwer dramat.

Niestety są problemy z serwerami, dziś miejsce ponad 300 w kolejce.

Też bym chętnie zwrócił, gdyby nie to że to jedna z niewielu gier mająca w sobie to coś co przyciąga i chce się w to grać - "Wciąga jak diabli".

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, januszc napisał:

Niestety są problemy z serwerami, dziś miejsce ponad 300 w kolejce.

Też bym chętnie zwrócił, gdyby nie to że to jedna z niewielu gier mająca w sobie to coś co przyciąga i chce się w to grać - "Wciąga jak diabli".

Ja też przez chwilę myślałem o zwrocie, ale mam dokładnie tak samo jak Ty. Jakbym oddał to nie miał bym w co grać :/

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzą słuchy, że za kolejki są odpowiedzialni Koreańczycy oraz Azja. "Thousands of hundreds players just from a single region" to właśnie o nich. . 

btw ponoć blizz planuje nowe itemy i potwory na sezon laddera. Do tego nowy content poza ladderem. 

Edytowane przez bigovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No ja do dzisiaj nie mogę skończyć tego gówna. Ta gra jest tak słaba, że ciężko się zmusić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, ODIN85 napisał:

Większość tu ma region Europa i taż są kolejki.

Bo serwer jest wspólny. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, TheMr. napisał:

Bo serwer jest wspólny. 

Uściślając - serwery regionalne są oddzielne, ale wszystkie synchronizuje się z serwerem globalnym który jest wspólny. To ten ostatni generuje problemy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie schowac HUD-a i grac na fullscreen?
bo wspominaja o tym ale nie widzialem tej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, duniek napisał:

da sie schowac HUD-a i grac na fullscreen?
bo wspominaja o tym ale nie widzialem tej opcji

Nie ma takiej mozliwosci duniek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczorja czekałem w kolejce ok 35 minut i nie doczekałem się. 

Miałem jeszcze ok 130 przed sobą. 

Zwracał ktoś D2:R?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

Tak ja.

napisz pls coś więcej, jak wygląda sprawa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

30h grania i zwrot. ładne cebulactwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Bulsky napisał:

ja wczorja czekałem w kolejce ok 35 minut i nie doczekałem się. 

Miałem jeszcze ok 130 przed sobą. 

Zwracał ktoś D2:R?

 

 

 No to zostało ci gdzieś ~10 minut jeszcze w kolejce. 

W weekendy jest najgorzej ja w niedzielę po 11 jak się logowałem to startowałem z 290miejsca jakieś 30minut czekania. Na tygodniu jest wieczorami łatwiej. 

Ale odkąd wprowadzili te kolejki przynajmniej serwery nie padają. W niedzielę jak odpaliłem diablo o tej 11 to aż do nocy byłem non stop zalogowany i bezproblemowo wszystko działało. W sobotę podobnie. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolo 14-15 mozna dobic nawet do 500 miejsca w kolejce

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wompierz napisał:

30h grania i zwrot. ładne cebulactwo.

szacunek do siebie jako klienta, a nie cebulactwo. Czas klienta też kosztuje, wbrew powszechnym pierdom. Jak ktoś kupuje produkt, to nie po to by czekać po godzinę w kolejce logowania.

Kompletną wiochą jest udawanie, że trzeba wstawić kolejki. Może lepiej zmodyfikować architekturę sieciowo-aplikacyjną, ale to wymaga nakładów. No fakt, jeszcze nie zarobili na to, może za rok z premii prezia.

Mnie żal też dupsko ściska, bo D2 to mój czas na uczelni, miłe wspomnienia, ale jesli tak ma to wyglądać, to pierdziele taką imprezę.

 

 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wompierz napisał:

30h grania i zwrot. ładne cebulactwo.

Płacisz za granie czy czekanie w kolejce na granie, bo zaoszczędzono na infrastrukturze sieciowej?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukadd napisał:

 No to zostało ci gdzieś ~10 minut jeszcze w kolejce. 

W weekendy jest najgorzej ja w niedzielę po 11 jak się logowałem to startowałem z 290miejsca jakieś 30minut czekania. Na tygodniu jest wieczorami łatwiej. 

Ale odkąd wprowadzili te kolejki przynajmniej serwery nie padają. W niedzielę jak odpaliłem diablo o tej 11 to aż do nocy byłem non stop zalogowany i bezproblemowo wszystko działało. W sobotę podobnie. 

moje 30 minut kosztuje. Czy blizzard płaci za czas bezproduktywnego oczekiwania w kolejce, czy tylko generuję zwyżkę zużycia energii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy by wolał, żeby nie było tych kolejek. Blizz też kolejny raz obrywa po już nie jednej ich wpadce. 

No, ale jest jak jest w tydzień czy dwa tego nie ogarną. 

Sama gra jest swietna i mnie wciągnęła, przeżyje te kolejki, które w moim przypadku są od 10 do 35minut. Nikt mi nie każe tracić 30minut i patrzeć w ekran jak kolejka się zmniejsza :E. Odpalam grę, minimalizuje i w tym czasie robię inne rzeczy, a kolejka przelatuję. 

Z tego złego lepsze takie rozwiązanie niż całkowicie leżące serwery przez cały weekend gdy nie było kolejek. 

Jak komuś nie pasuje takie czasowe rozwiazanie to jak wyżej Blizz przyjmuje zwroty. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł średnio odkrywczy - wszyscy właśnie na to narzekamy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przezabawni jesteście, 20 letnia gra w pełnej cenie, dodatkowo trzeba czekać 30 minut żeby zagrać, ale nic się nie stało, jest fajnie, kiedyś naprawią (w co wątpię bo to kosztuje), to tylko deszcz pada.
A ja się dziwię dlaczego rynek gier wygląda jak wygląda...

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, lukadd napisał:

Każdy by wolał, żeby nie było tych kolejek. Blizz też kolejny raz obrywa po już nie jednej ich wpadce. 

No, ale jest jak jest w tydzień czy dwa tego nie ogarną. 

Sama gra jest swietna i mnie wciągnęła, przeżyje te kolejki, które w moim przypadku są od 10 do 35minut. Nikt mi nie każe tracić 30minut i patrzeć w ekran jak kolejka się zmniejsza :E. Odpalam grę, minimalizuje i w tym czasie robię inne rzeczy, a kolejka przelatuję. 

Z tego złego lepsze takie rozwiązanie niż całkowicie leżące serwery przez cały weekend gdy nie było kolejek. 

Jak komuś nie pasuje takie czasowe rozwiazanie to jak wyżej Blizz przyjmuje zwroty. 

Dla mnie takie 10-30 min czekania, jak przychodzę i chcę zagrać w gierkę, czy to serwery padły czy jakiś update, z automatu chęć odchodzi i czekam na kolejny powiew ochoty ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, ODIN85 napisał:

Nie każdy może sobie grać cały dzień o kaźdej porze jakiej chce i to wkurza jak po całym dniu dymania w robocie jeszcze blizard Cię dyma z serwerami.

Ja nie mówię, że jestem szczęśliwy z tych kolejek, ale wolę to niż jak bez kolejek serwy leżały godzinami, albo dniami :E

Wracam z pracy odpalam kompa i Diablo. Przez te 10-15 minut w kolejce to prysznic wezmę :E i gra zalogowana, nie mówiąc o tym, że jeszcze zwykle by pasowało zjeść coś. Świat się nie zawali. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, ODIN85 napisał:

Ja się myję 2h przed graniem więc u mnie by to nie zdało egzaminu?

No to tym bardziej masz czas, aby przeżyć tą kolejkę. Na tygodniu jest to 10-20minut zwykle. Nie jest kolorowo, ale też nie ma jakiejś tragedii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...