Skocz do zawartości
dery

Diablo 2 Resurrected

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kandelabros napisał:

Przezabawni jesteście, 20 letnia gra w pełnej cenie, dodatkowo trzeba czekać 30 minut żeby zagrać, ale nic się nie stało, jest fajnie, kiedyś naprawią (w co wątpię bo to kosztuje), to tylko deszcz pada.
A ja się dziwię dlaczego rynek gier wygląda jak wygląda...

Generalnie zgadzam sie z Toba. Jest jednak jedno male "ale". Ta gra jest po prostu zabojczo dobra. Wiekszosc aktualnych tytulow (a juz na pewno wszystkie HnS) moga jej buty czyscic. Dlatego mimo, ze wkurzam sie niesamowicie na te idiotyczne kolejki to jednak cierpliwie czekam :E Teraz juz mam nawyk po wejsciu do domu odpalac D2 i isc pod prysznic a nie odwrotnie :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie remaster z świetnie poprawioną grafą to był strzał w dziesiątkę z tą grą. Przez lata w D3 nie nagrałem tyle co w D2 do tej pory :E

Ciągnie jak magnes. Olałem FC 6 i dalej gram w D2. Na premierę D2 nie siadłem od razu bo grałem Tales of Arise, ale tak dni mijały i cały czas miałem to D2 na myśli. I przed samym zakończeniem ToA odpaliłem Diablo no i dupa, do dziś nie zrobiłem zakończenia bo gram w Diablo :E

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną szansą dla D2 są laddery, jak widać Blizz to widzi i w sumie nawet dobrze, może trochę gra będzie bardziej grywalna. Jakby dodali market i wymusili normalny trade razem z normalną walutą to w ogóle kosmos, a tak to handel będzie dalej na mizernym poziomie :/ 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, TheMr. napisał:

Jedyną szansą dla D2 są laddery, jak widać Blizz to widzi i w sumie nawet dobrze, może trochę gra będzie bardziej grywalna. Jakby dodali market i wymusili normalny trade razem z normalną walutą to w ogóle kosmos, a tak to handel będzie dalej na mizernym poziomie :/ 

Jest wiele rzeczy, ktore Blizzard musi ogarnac... lista jest naprawde dluga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam sobie właśnie, już z 10 minut, potem zdazylem strzelic klopsa i kur, jeszcze pol kolejki zostało.. chora sytuacja

update: walić to, nie czekam

Edytowane przez Bulsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjedz snikersa, albo piwo wypij :E

Ja już zalogowany od ~godziny, ale jeszcze nie gram bo co nieco trzeba po ogarniać po ciężkich 5 godzinach poniedziałkowej pracy, gdzie i tak przesiedziałem z 2h nic nie robiąc :E. No, ale to poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, TheMr. napisał:

Jedyną szansą dla D2 są laddery, jak widać Blizz to widzi i w sumie nawet dobrze, może trochę gra będzie bardziej grywalna. Jakby dodali market i wymusili normalny trade razem z normalną walutą to w ogóle kosmos, a tak to handel będzie dalej na mizernym poziomie :/ 

Podpisuje się pod tym to był by świetny ruch

2 godziny temu, lukadd napisał:

Ja nie mówię, że jestem szczęśliwy z tych kolejek, ale wolę to niż jak bez kolejek serwy leżały godzinami, albo dniami :E

Wracam z pracy odpalam kompa i Diablo. Przez te 10-15 minut w kolejce to prysznic wezmę :E i gra zalogowana, nie mówiąc o tym, że jeszcze zwykle by pasowało zjeść coś. Świat się nie zawali. 

Mam podobnie wracam z pracy włączam kolejkę na xboxie i idę cos zjeść itd i nie odczuwam tego czekania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ODIN85 Weź ze sobą piwo, albo jakieś maskotki do zabawy pod prysznicem. Bo dzisiaj kolejki coś cienko się posuwają i może to być nawet i ponad 20 minut gdzie będziesz musiał się zająć czymś innym niż granie :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ODIN85 napisał:

Idę prysznic brać

 

14 minut temu, ODIN85 napisał:

lukkad i te jego złote rady?

 

3 minuty temu, ODIN85 napisał:

Ale grunt że po zwrocie faktycznie można jeszcze grać

Ty to te relację z pod prysznica zdajesz :hmm: :rotfl:

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

A ile Ty prysznic bierzesz? bo ja 9minut.

Ale to z zabawkami czy bez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

A ile Ty prysznic bierzesz? bo ja 9minut.

Sporo czasu kolego w zupełności starczy na zabawy z mydełkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sytuacja jest jaka jest, rozwiazania padly, nie podoba sie to zwrot, podoba sie granie ale denerwuja kolejki to czekamy cierpliwie

laddera nie wprowadza do momentu kiedy nie wyprostuja tych wszystkich rzeczy, poza tym wewnetrzny dom aukcyjny juz byl w D3, bliz sobie z nim nie poradzil a d2jsp jak stoi tak stoi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś próbowałem zagrać, 188 miejsce w kolejce i przez 15 minut nic się nie zmieniło. Wygląda jakby kolejka się zawiesiła. :E Szkoda nerwów na ten bubel, zwroty powinny być realizowane od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak czasami bywa, że niby stoi w miejscu i później nagle dużo przeskakuje.

Ja nie mierzyłem dokładnie czasu, ale dzisiaj jakoś tak z ~200 miejsca w ~30 minut mnie zalogowało.

A wczoraj na noc nie wyłączyłem kompa i został z Diablo zalogowanym do rana. Nie wywaliło z gry, rano dalej działała :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.10.2021 o 07:38, xede napisał:

laddera nie wprowadza do momentu kiedy nie wyprostuja tych wszystkich rzeczy, poza tym wewnetrzny dom aukcyjny juz byl w D3, bliz sobie z nim nie poradzil a d2jsp jak stoi tak stoi

Uwierz mi, że wprowadzą bez fixowania wszystkich tych rzeczy, to Blizzard :E Był w D3 i blizz jak najbardziej sobie poradził, narzekanie było głównie na realną walutę, tak samo jak w D3 było narzekanie że trzeba być "always online", w 2012 roku to faktycznie było słabo, ale w dobie LTE i zaraz 5G to już tak mocno nie boli, a była to jakaś innowacja. Wystarczy ustalić walutę na podstawie dropa i tyle. 

D2JSP to chyba jeden z największych scamerów jaki istnieje. Waluta forumowa to największe pośmiewisko z graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, lukadd napisał:

A wczoraj na noc nie wyłączyłem kompa i został z Diablo zalogowanym do rana. Nie wywaliło z gry, rano dalej działała

Może taki jest patent - pozostać zalogowanym cały czas.  :E 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest takim nolifem to dobry patent :E

Ja przeżywam te kolejki, dzisiaj jak wróciłem z pracy to prysznic + następnie kawa do czytania pclaba/innych wiadomości i zalogowane, no ale i tak jeszcze nie gram, bo pilnuję kurczaków w piekarniku :E

Edytowane przez lukadd
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ODIN85 napisał:

I blokowałeś komuś kolejkę. Super zachowanie.

U mnie z listy nikt już nie gra od kilku dni.

Mają dość czekania.

To chyba w WoWa nie grali w ogóle po kolejki były po 3h :E 30 minut to żadna kolejka... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ODIN85 napisał:

I blokowałeś komuś kolejkę. Super zachowanie.

W nocy do samego rana jest bez kolejek, więc nikomu nic nie blokowałem :E

 

 

Teraz, TheMr. napisał:

To chyba w WoWa nie grali w ogóle po kolejki były po 3h :E 30 minut to żadna kolejka... 

W wowie to pikuś te kolejki po 3h, w takim New World MMO to i po 13h+ się trafiały :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, TheMr. napisał:

D2JSP to chyba jeden z największych scamerów jaki istnieje. Waluta forumowa to największe pośmiewisko z graczy. 

kiedys na poczatku byly SOJe, takie forum jest dobre ale tylko dla osob ktore czerpia z niego zyski bo FG mozna za realna walute tam kupic

to jest jak z wszystkimi kryptowalutami w dzisiejszych czasach ;) fg jest warte tyle ile czlowiek da, co najlepiej widac ze przed startem d2r mozna bylo kupic 1000fg za 50zl na allegro, po starcie 80-90zl jest problemem, na discordzie na ktorym siedze chlopaki po 10k fg juz powyprzedawali i wiecej, obecnie na topie sa annihilusy ktore kosztuja sporo fg i przetapia sie ja na prawdziwe pieniadze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Lukass_22 napisał:

GZ u mnie na razie Aracha nie dropnąłem jeszcze ?

Ile masz mf i do czego Ci telekineza? :E

Sprzedany w minute :E 

350%MF - moglbym spokojnie latac z 400MF ale wole byc na wyzszych prograch FCR i FHR.

A telekineza to przeciez do wszystkiego :P otwieranie skrzynek, przechodzenie przez portale, podnoszenie zlota czy miksturek...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...