Skocz do zawartości
ODIN85

Diablo 2 Resurrected

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Byleby mi postaci nie wcięło.

Ehh żal mi było tych pieniędzy. Czułem pustkę po dodatku do Grim Dawn. Dzisiaj kolejno instalowałem wszystkie HnS jakie mam... Titan Quest, Torchlighty, Wolcena, Van Helsinga... no i nadal miałem ochotę zagrać w to Diablo 2.

Edytowane przez Szambo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu i tu wcina🤗

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

imo z tymi wcinajacymi postaciami to zwykla panika byla a pozniej wstyd bylo przyznac.

Wiadomo ze jak serwery padly i nie bylo do niej dostepu to i postaci nie pokazywalo - ot cala tajemnica:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokladnie, byl poczatkowy rollback (zaraz po starcie serverow), natomiast wczoraj byl po prostu maintenance, o ktorym bylo wiadomo wczesniej. Po prostu ludzie nie czytaja i panikuja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w pierwszy dzień zrobiłem postać. Ale nie grałem bo jeszcze nie miałem czasu. Jedynie odpaliłem coś tam potestowałem i została na 2lvlu.

Później kilka razy się logowałem i było tak, że postać znikła. Ale przy kolejnym logowaniu za jakiś czas była z powrotem czyli to faktycznie kwestia wywalonych serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Noty za serwery głównie a to jak wiadomo ogarną kiedyś, a na premierę Coda znowu padną🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, pwitcher napisał:

Pełna wersje wspiera 21:9 rozdzielczość? 

wybrac mozesz, ale masz pasy po bokach.

W sumie tak ladnie wycieniowali ze zlewa sie z wszedobylskim mrokiem i nawet nie zwrocilem wczesniej na to uwagi dopoki nie zapytales xD

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, TheMr. napisał:

Dla kontrastu: https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/diablo-2-ressurected-miazdzony-na-metacritic

Nie wiem kto jeszcze kupuje bajeczki o klimacie. 

Diablo II: Resurrected z wieloma błędami na premierę. Gracze rozwścieczeni https://ithardware.pl/aktualnosci/diablo_ii_resurrected_z_wieloma_bledami_na_premiere_gracze_rozwscieczeni-17945.html

16 minut temu, ODIN85 napisał:

Noty za serwery głównie a to jak wiadomo ogarną kiedyś, a na premierę Coda znowu padną🤣

Jak wyżej 🙄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę ciosana z drewna gierka jak na te czasy, ale fajnie sobie przypomnieć. Nawet przetestowałem pada i fajnie się gra. Trochę wnerwia "małość" ekwipunku. Póki zbieram niebieskie to będzie upierdliwie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierścienie i amulety tylko zbieraj,resztę olej póki co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Szambo napisał:

Trochę ciosana z drewna gierka jak na te czasy, ale fajnie sobie przypomnieć. Nawet przetestowałem pada i fajnie się gra. Trochę wnerwia "małość" ekwipunku. Póki zbieram niebieskie to będzie upierdliwie. 

Później opakujesz się talizmanami to będziesz miał miejsce na 1 item xD na padzie faktycznie jeszcze gorzej z tym. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze ale to wciąga :D

Znowu nołlajfię.

Nawet jadąc do roboty expiłem xD

Przed chwilą ubiłem Andy na hellu. Nie było łatwo, bo moja hybrydka ma dosyć mały dmg, ale poszło.

Teraz trzeba trochę pofarmić Hrabinę, może rzuci jakieś dobre runki :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę badać te niebieskie itemki, bo bym goły latał. Dopiero jak dropną mi lepsze to sobie odpuszczę. A tak to trzeba mozolnie sprawdzać. Dobrze, że jest skrzynia współdzielona... Kolejne postaci będą miały ciut łatwiej. Rozpocząłem Barbarzyńcą. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę nie ma tu 1 osoby ktora gra w to na xsx ? I mi odpisać na kilka pytań bo cały czas się wacham czy już kupic

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja gram okazjonalnie i w trybie jakości przy tele moją soską z 79FCR gra nie nadąża generować terenu.

Klatki nie spadają, ale mija chwila zanim pojawi się podłoga :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Szambo napisał:

Muszę badać te niebieskie itemki, bo bym goły latał. Dopiero jak dropną mi lepsze to sobie odpuszczę. A tak to trzeba mozolnie sprawdzać. Dobrze, że jest skrzynia współdzielona... Kolejne postaci będą miały ciut łatwiej. Rozpocząłem Barbarzyńcą. 

O to o tym nie wiedziałem... jedna skrytka dla każdej postaci? Taki czyli MULE Char nie ma juz racji bytu?

Niebieskie dobre będą na hellu. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Szambo napisał:

Bo to jest to samo co 21 lat temu tylko grafikę poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, voltq napisał:

Naprawdę nie ma tu 1 osoby ktora gra w to na xsx ? I mi odpisać na kilka pytań bo cały czas się wacham czy już kupic

Ja gram 🙂Jakie masz pytania ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, afrikan napisał:

Ja gram 🙂Jakie masz pytania ?

na xboxie series x jak to wygląda 60fps trzyma stale ? 1440p jest stale czy rozdzialka dynamiczna 

Do grania w single player potrzebny jest xbox live Gold ?

W multi zakłada się gry czy automatycznie dołącza do innych party jak to wygląda ?

Jak wygląda sterowanie na padzie nie sprawia problemów ?

I co z tymi problemami z serwerami naprawde nie mozna się zalogować a postacie znikają ? I jak z pingiem ile ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj w końcu kapke pograłem na padzie i powiem, że jednak lepiej działa pad teraz niż jak to wyglądało w zamkniętej becie. W sumie całkiem przyjemnie się grało. 

• Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pograłem trochę. Ale tej grze brakuje do obecnych h&s.

Za dużo archaizmów na dłuższe granie :D no ale to w końcu prekursor.

Na streamie gość za porównywanie do PoE albo grim dawn dawał permbany bo te gry dzieli zbyt duża różnica czasu.

Nie liczę na żadne większe zmiany czy dodatki do tej gry bo od tego będzie D4. To ma być tylko odświeżony stary hit.

Z takich podstawowych rzeczy to na pc tylko 2 czary na raz (na padzie można chyba 4 lub więcej). Bardzo mały ekwipunek, brak sortowania ekwipunku. W późniejszym etapie gry nie masz praktycznie na nic miejsca bo całe zajmują talizmany.

Dobra grafika i muzyka i gra żeby przypomnieć sobie stare czasy ale to tyle. Jakieś farmy słów runicznych czy piekła to chyba wolę sobie pograć w PoE.

A co do samej firmy activision-blizzard to jeżeli choć połowa oskarżeń okaże się prawdą to powinni zostać zaorani. Stare buce które zostały mentalnie w latach 80-90 albo wcześniejszych.

Kobietę można traktować jak zabawkę w końcu to normalne klepnąć koleżankę albo podwładną w dupę albo walić głupie teksty. I to faceci koło 50 do 20-30latek. Pracowników traktować jak śmieci bo pracodawca to pan i władca. Niestety chyba zakończy się po cichu na milionowych odszkodowaniach dla pokrzywdzonych. Dla firmy to i tak drobne.

U nas podobne myślenie mają korwiniści.

Jak ktoś po d2 będzie miał niedosyt i chciał pograć w jakąś grę single player to grim dawn jest w sumie takim następcą diablo 2.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi