Skocz do zawartości
ODIN85

Diablo 2 Resurrected

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy by wolał, żeby nie było tych kolejek. Blizz też kolejny raz obrywa po już nie jednej ich wpadce. 

No, ale jest jak jest w tydzień czy dwa tego nie ogarną. 

Sama gra jest swietna i mnie wciągnęła, przeżyje te kolejki, które w moim przypadku są od 10 do 35minut. Nikt mi nie każe tracić 30minut i patrzeć w ekran jak kolejka się zmniejsza :E. Odpalam grę, minimalizuje i w tym czasie robię inne rzeczy, a kolejka przelatuję. 

Z tego złego lepsze takie rozwiązanie niż całkowicie leżące serwery przez cały weekend gdy nie było kolejek. 

Jak komuś nie pasuje takie czasowe rozwiazanie to jak wyżej Blizz przyjmuje zwroty. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, lukadd napisał:

Każdy by wolał, żeby nie było tych kolejek. Blizz też kolejny raz obrywa po już nie jednej ich wpadce. 

Sama gra jest swietna i mnie wciągnęła, przeżyje te kolejki, które w moim przypadku są od 10 do 35minut. Nikt mi nie każe tracić 30minut i patrzeć w ekran jak kolejka się zmniejsza :E. Odpalam grę, minimalizuje i w tym czasie robię inne rzeczy, a kolejka przelatuję. 

Z tego złego lepsze takie rozwiązanie niż całkowicie leżące serwery przez cały weekend gdy nie było kolejek. 

Jak komuś nie pasuje takie czasowe rozwiazanie to jak wyżej Blizz przyjmuje zwroty. 

Nie każdy może sobie grać cały dzień o kaźdej porze jakiej chce i to wkurza jak po całym dniu dymania w robocie jeszcze blizard Cię dyma z serwerami.

Edytowane przez ODIN85
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przezabawni jesteście, 20 letnia gra w pełnej cenie, dodatkowo trzeba czekać 30 minut żeby zagrać, ale nic się nie stało, jest fajnie, kiedyś naprawią (w co wątpię bo to kosztuje), to tylko deszcz pada.
A ja się dziwię dlaczego rynek gier wygląda jak wygląda...

• Thanks 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Kandelabros napisał:

Przezabawni jesteście, 20 letnia gra w pełnej cenie, dodatkowo trzeba czekać 30 minut żeby zagrać, ale nic się nie stało, jest fajnie, kiedyś naprawią (w co wątpię bo to kosztuje), to tylko deszcz pada.

W temacie Gta ta sama adoracja🤗

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, lukadd napisał:

Dla mnie takie 10-30 min czekania, jak przychodzę i chcę zagrać w gierkę, czy to serwery padły czy jakiś update, z automatu chęć odchodzi i czekam na kolejny powiew ochoty 😂

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, ODIN85 napisał:

Nie każdy może sobie grać cały dzień o kaźdej porze jakiej chce i to wkurza jak po całym dniu dymania w robocie jeszcze blizard Cię dyma z serwerami.

Ja nie mówię, że jestem szczęśliwy z tych kolejek, ale wolę to niż jak bez kolejek serwy leżały godzinami, albo dniami :E

Wracam z pracy odpalam kompa i Diablo. Przez te 10-15 minut w kolejce to prysznic wezmę :E i gra zalogowana, nie mówiąc o tym, że jeszcze zwykle by pasowało zjeść coś. Świat się nie zawali. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się myję 2h przed graniem więc u mnie by to nie zdało egzaminu😪

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, ODIN85 napisał:

Ja się myję 2h przed graniem więc u mnie by to nie zdało egzaminu😪

No to tym bardziej masz czas, aby przeżyć tą kolejkę. Na tygodniu jest to 10-20minut zwykle. Nie jest kolorowo, ale też nie ma jakiejś tragedii. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Kandelabros napisał:

Generalnie zgadzam sie z Toba. Jest jednak jedno male "ale". Ta gra jest po prostu zabojczo dobra. Wiekszosc aktualnych tytulow (a juz na pewno wszystkie HnS) moga jej buty czyscic. Dlatego mimo, ze wkurzam sie niesamowicie na te idiotyczne kolejki to jednak cierpliwie czekam :E Teraz juz mam nawyk po wejsciu do domu odpalac D2 i isc pod prysznic a nie odwrotnie :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie remaster z świetnie poprawioną grafą to był strzał w dziesiątkę z tą grą. Przez lata w D3 nie nagrałem tyle co w D2 do tej pory :E

Ciągnie jak magnes. Olałem FC 6 i dalej gram w D2. Na premierę D2 nie siadłem od razu bo grałem Tales of Arise, ale tak dni mijały i cały czas miałem to D2 na myśli. I przed samym zakończeniem ToA odpaliłem Diablo no i dupa, do dziś nie zrobiłem zakończenia bo gram w Diablo :E

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyną szansą dla D2 są laddery, jak widać Blizz to widzi i w sumie nawet dobrze, może trochę gra będzie bardziej grywalna. Jakby dodali market i wymusili normalny trade razem z normalną walutą to w ogóle kosmos, a tak to handel będzie dalej na mizernym poziomie :/ 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, TheMr. napisał:

Jedyną szansą dla D2 są laddery, jak widać Blizz to widzi i w sumie nawet dobrze, może trochę gra będzie bardziej grywalna. Jakby dodali market i wymusili normalny trade razem z normalną walutą to w ogóle kosmos, a tak to handel będzie dalej na mizernym poziomie :/ 

Jest wiele rzeczy, ktore Blizzard musi ogarnac... lista jest naprawde dluga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czekam sobie właśnie, już z 10 minut, potem zdazylem strzelic klopsa i kur, jeszcze pol kolejki zostało.. chora sytuacja

update: walić to, nie czekam

Edytowane przez Bulsky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zjedz snikersa, albo piwo wypij :E

Ja już zalogowany od ~godziny, ale jeszcze nie gram bo co nieco trzeba po ogarniać po ciężkich 5 godzinach poniedziałkowej pracy, gdzie i tak przesiedziałem z 2h nic nie robiąc :E. No, ale to poniedziałek.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, TheMr. napisał:

Podpisuje się pod tym to był by świetny ruch

2 godziny temu, lukadd napisał:

Ja nie mówię, że jestem szczęśliwy z tych kolejek, ale wolę to niż jak bez kolejek serwy leżały godzinami, albo dniami :E

Wracam z pracy odpalam kompa i Diablo. Przez te 10-15 minut w kolejce to prysznic wezmę :E i gra zalogowana, nie mówiąc o tym, że jeszcze zwykle by pasowało zjeść coś. Świat się nie zawali. 

Mam podobnie wracam z pracy włączam kolejkę na xboxie i idę cos zjeść itd i nie odczuwam tego czekania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idę prysznic brać

P-20211025-171803.jpg

lukkad i te jego złote rady😪

P-20211025-172647-1.jpg

Edytowane przez ODIN85
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ODIN85 Weź ze sobą piwo, albo jakieś maskotki do zabawy pod prysznicem. Bo dzisiaj kolejki coś cienko się posuwają i może to być nawet i ponad 20 minut gdzie będziesz musiał się zająć czymś innym niż granie :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale grunt że po zwrocie faktycznie można jeszcze grać:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, ODIN85 napisał:

Idę prysznic brać

14 minut temu, ODIN85 napisał:

lukkad i te jego złote rady😪

3 minuty temu, ODIN85 napisał:

Ale grunt że po zwrocie faktycznie można jeszcze grać

Ty to te relację z pod prysznica zdajesz :hmm: :rotfl:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

A ile Ty prysznic bierzesz? bo ja 9minut.

Ale to z zabawkami czy bez?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

A ile Ty prysznic bierzesz? bo ja 9minut.

Sporo czasu kolego w zupełności starczy na zabawy z mydełkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi