Skocz do zawartości
ODIN85

Diablo 2 Resurrected

Rekomendowane odpowiedzi

A mi za to łapie freeza i reset kompa potrzebny superrrr ;x dziś 3 raz brawo blizzard ;x

• Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26.11.2021 o 13:49, werysoft napisał:

ale laguje, skrzynki otwierają się ponad sekundę

Na xboxie 0 problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, JohnB napisał:

A mi za to łapie freeza i reset kompa potrzebny superrrr ;x dziś 3 raz brawo blizzard ;x

Szukaj przyczyny w swoim pc. Zdarza mi się grać po 6h dziennie i nie miałem nigdy żadnego problemu ze zwiechami itp. 

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie pytanie jak działa event z diablo clone na konsoli Xbox online ?

Wiem że na singlu po sprzedaży 1 soja pojawia się diablo clone ale co z online

Widzę że ludzie sprzedają low anni za LO+ a unid anni za ber

Więc nie jest to jakaś wygórowana cena

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Normalnie dziala jak na PC - po okreslonej ilosci SOJ'ow sprzedanych na danym serwerze pojawia sie DC. Poki co SOJ'ow w grze jest na tyle malo, ze nikt ich randomowo do NPC nie sprzedaje. Wszystkie anni obecne w obrocie sa sprzedawane przez grupy, ktore najpierw wykupuja duze ilosci SOJ'ow na portalach tradingowych, a nastepnie sprzedajac je do NPC w dokladnie okreslonym czasie i na okreslonych IP danego serwera - forcuja spawn DC (glownie Asia, czasem US).

Jeszcze sporo czasu minie zanim DC bedzie sie pojawial w miare regularnie o tak po prostu :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, amsztel napisał:

Normalnie dziala jak na PC - po okreslonej ilosci SOJ'ow sprzedanych na danym serwerze pojawia sie DC. Poki co SOJ'ow w grze jest na tyle malo, ze nikt ich randomowo do NPC nie sprzedaje. Wszystkie anni obecne w obrocie sa sprzedawane przez grupy, ktore najpierw wykupuja duze ilosci SOJ'ow na portalach tradingowych, a nastepnie sprzedajac je do NPC w dokladnie okreslonym czasie i na okreslonych IP danego serwera - forcuja spawn DC (glownie Asia, czasem US).

Jeszcze sporo czasu minie zanim DC bedzie sie pojawial w miare regularnie o tak po prostu :) 

Opisujesz sytuację na pc , a ja pytam o xbox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, voltq napisał:

Opisujesz sytuację na pc , a ja pytam o xbox

Opisalem sytuacje na PC i na konsolach. Farmione anni w sposob opisany przeze mnie powyzej trafiaja na wszystkie platformy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I co - jest już ten tryb rankingowy, czy trzeba poczekać tak ze 20 lat?:rotfl:

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Pioneer83 napisał:

I co - jest już ten tryb rankingowy, czy trzeba poczekać tak ze 20 lat?:rotfl:

Niestety ladder najpredzej pewnie w styczniu :( Ja czekam na niego z niecierpliwoscia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, amsztel napisał:

Niestety ladder najpredzej pewnie w styczniu :( Ja czekam na niego z niecierpliwoscia.

Az się boję zapytać : ktorego roku?:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, amsztel napisał:

Opisalem sytuacje na PC i na konsolach. Farmione anni w sposob opisany przeze mnie powyzej trafiaja na wszystkie platformy.

No ok , dzis udalo mi sie kupic low anni 10 15 6 za ohm vex gul

I mam już całego hammera gotowego

Teraz sobie spokojnie mfuje i zbieram runy itemki , mam w planach zrobienie jakiegos zealota/tesladina albo frenzy/ww

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się dorobiłem po ok 300h necro summonera z Hoto ( zakup za 2 isty ) i Shako ( to akurat mi łatwo dropło ) . Niestety wyprzedałem wszystkie runy typu ist ( wyższych jeszcze nie widziałem )  . Latam sobie na piekle tj. Krowy,Baalu i radzie tak po 10 x wsio na dzień i nie dropi nic .  MF mam 220% runy wiadomo bez znaczenia MF. Macie może jakieś typy gdzie można jeszcze farmić ? 

Próbowałem grać na multi ale jestem za wolny i jak coś wyleci to nie mam szans że zgarnąć item czy runę - wkurzająca sprawa . Może jest jakiś myk o którym nie wiem ? 

W D2 gram po raz 1 i gra jest mega ale ile trzeba grindować żeby coś znaleść to masakra 

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podnieś trochę MF i grinduj do skutku. Kiedyś coś dropnie. Z tym że moim zdaniem necro to nie jest postacią do szybkiej farmy ( soska że względu na tele jest zdecydowanie lepszym wyborem). Runy dropią losowo z mobów, dlatego najlepiej biegać po miejscówkach gdzie jest ich dużo. Mi od premiery udało się wydropić kilka HR (JAH, SUR, LO, 2 X OHM I VEX) więc i Tobie prędzej czy później coś poleci :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postać online zniknęła. Nie można połączyć się z batlenet.

A sorki, do 20:00 serwery nieczynne

Edytowane przez werysoft

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Robiremos napisał:

Ja się dorobiłem po ok 300h necro summonera z Hoto ( zakup za 2 isty ) i Shako ( to akurat mi łatwo dropło ) . Niestety wyprzedałem wszystkie runy typu ist ( wyższych jeszcze nie widziałem )  . Latam sobie na piekle tj. Krowy,Baalu i radzie tak po 10 x wsio na dzień i nie dropi nic .  MF mam 220% runy wiadomo bez znaczenia MF. Macie może jakieś typy gdzie można jeszcze farmić ? 

Próbowałem grać na multi ale jestem za wolny i jak coś wyleci to nie mam szans że zgarnąć item czy runę - wkurzająca sprawa . Może jest jakiś myk o którym nie wiem ? 

W D2 gram po raz 1 i gra jest mega ale ile trzeba grindować żeby coś znaleść to masakra 

pozdrawiam 

Krowy rada mefa diablo

Soso albo hammera warto na start

1 minutę temu, werysoft napisał:

Postać online zniknęła. Nie można połączyć się z batlenet.

Na xboxie eu to samo ? Widocznie pojawily się jakies problemy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cYixF12.png

Takie tam prace konserwacyjne. Na PC pisze centralnie w kliencie.

Jak się najedzie myszką na pasek to dalej się rozwija do 20:00

jQM3NrE.png

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, lukadd napisał:

cYixF12.png

Takie tam prace konserwacyjne. Na PC pisze centralnie w kliencie.

Jak się najedzie myszką na pasek to dalej się rozwija do 20:00

jQM3NrE.png

Dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DLSSik między innymi wleciał po patchu. Jakościowo jeszcze nie porównywałem, ale jeśli chodzi o kopa fps to całkiem ładnie. W 4k nawet ponad 35% wincyj fps można zobaczyć na liczniku z DLSS-Q vs OFF.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czułem ze dzieki temu naprawią wyższe rozdziałki

8K jezdzie (juz nic nie jest przesuniete)

img_1754y8j9k.jpeg

neistety na 3070 troche skacze, musze podmienic na 3090

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, ze moj gamingowy PC jest w trakcie gruntownej renowacji to gram od wczoraj w diablo na PS4 i musze przyznac jedno. Kazdyy kto twierdzi, ze na padzie gra sie rownie dobrze jak na k+m powinien natychmiast skontaktowac sie z lekarzem od glowy :D

A granie HC na padzie to istne samobojstwo. Ta gra zostala stworzona pod k+m i w tej grze to widac.

Rozumiem, jesli ktos gra na konsoli i nie ma wyjscia ale granie padem na PC w diablo2 to impreza jedynie dla masochistow xD

• Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tam się gra wygodniej na padzie :E I tak gram.

Ale już wspominałem o tym, że mycha jest oczywiście w niektórych kwestiach(przy części skilli) bardziej precyzyjna, tyle, że do grania zwykłego pvm to mi nie robi różnicy, więc wybieram pada.

Do PVP jakbym grał na pewno musiałbym na mychę się przesiąść. HC to samo.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja teraz 2 tygodnie jestem skazany na granie na padzie wiec bede narzekal :E 

Przegladanie ekwipunku to jest jakis dramat. W ogole nie wiem jak wlozyc item do kostki (sytuacja kiedy mamy full eq ale pusta kostke i lezy sobie item na ziemi). Na k+m to zajmuje ulamek sekundy. Nie wiem tez jak na szybko dac potiona mercowi. Moze ktos mi podpowie gdzie i jak sie to ustawia.

Nie mozna sie teleportowac w wybrane miejsce - gra sama wybiera gdzie robimy tele. TO JEST MASAKRA. Przy Baalunach czy CS - dramat (tele w srodek hordy pitlordow :E). Nie mozna wybierac miejsca castu zaklec obszarowych (np. Blizzard, Meteor, Bone Wall itp.) - TO JEST KPINA :rozga:Nie mamy zadnej kontroli gdzie rzucamy spele lol. Telekineza dziala jak gowno albo nie dziala bo jestesmy caly czas na autoaimie. Chcesz otworzyc skrzynke a przed nia jest potworek? No to pech - nie otworzysz bo gra bedzie stunowac potworka zamiast otworzyc chest. Masz dwie skrzynki jedna za druga i chcesz otworzyc ta dalsza? Zapomnij - nie da sie.

W ogole ogladam sobie jakis YTberow, ktorzy graja na padzie i i oni ruszaja sie i farmia z predkoscia pijanej muchy w smole :E Tragedia.

Na PC robie Blizz soso CS run w 90-100s. Powodzenia zeby wykrecic taki czas na padzie ;) Zwlaszcza, ze seali tez nie mozemy otworzyc telekineza jesli w poblizu sa potwory... masakra :E 

Generalnie wszystko na padzie robimy o wiele wolniej i mniej precyzyjnie, a czesci rzeczy w ogole nie mozemy zrobic. Mysle ze 100h farmienia na padzie to ok 60-70h farmienia na k+m. Ogromna roznica i strata czasu imho. Chyba, ze ktos nie ma wyjscia rzecz jasna. Wtedy lepszy rydz niz nic ;) 

PS. Oczywiscie mimo marudzenia zaraz siadam do farmy :E :) 

Edytowane przez amsztel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na padzie trochę inaczej się gra. Z czasem ogarniesz styl. Ale pewnych rzeczy nie ominiesz na konsoli. Teleporty z czasem się wyczuwa odległości skoku i nie ma problemu, mi to nie przeszkadza. Z otwieraniem skrzynek telekinezą jak są potworki i złe ustawienie, to bywa, że się nie da, osobiście mi to nie przeszkadza bo i tak zawsze czyszczę moby, zawsze może jakaś runka wypaść.

Do kostki chyba nie da się wrzucać jak masz pełny EQ na padzie. Chyba, że coś zmienili w ostatnim patchu, ale na razie nie odkryłem takiej możliwości.

Potka dla Merca to jest LT+strzałka kierunkowa.

No i co najważniejsze ja gram na padzie na PC, więc jak zachodzi potrzeba, że trzeba coś więcej poprzestawiać w ekwipunku, czy dużo robię w kostce itd. To przy takich okazjonalnych sytuacjach po prostu korzystam z mych i klawy.

Klawa + mysz męczy mnie przy dłuższych posiedzeniach, dla tego gram na padzie nawet jak gram przy monitorze. Wywalam się na fotelu jak mi pasuję, chce podnóżek i nogi wywalone to mam, podłokietniki czy bez, w jakiej pozycji mi pasuję trzymam pada itd.

• Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, amsztel napisał:

No ja teraz 2 tygodnie jestem skazany na granie na padzie wiec bede narzekal :E 

Przegladanie ekwipunku to jest jakis dramat. W ogole nie wiem jak wlozyc item do kostki (sytuacja kiedy mamy full eq ale pusta kostke i lezy sobie item na ziemi). Na k+m to zajmuje ulamek sekundy. Nie wiem tez jak na szybko dac potiona mercowi. Moze ktos mi podpowie gdzie i jak sie to ustawia.

Nie mozna sie teleportowac w wybrane miejsce - gra sama wybiera gdzie robimy tele. TO JEST MASAKRA. Przy Baalunach czy CS - dramat (tele w srodek hordy pitlordow :E). Nie mozna wybierac miejsca castu zaklec obszarowych (np. Blizzard, Meteor, Bone Wall itp.) - TO JEST KPINA :rozga:Nie mamy zadnej kontroli gdzie rzucamy spele lol. Telekineza dziala jak gowno albo nie dziala bo jestesmy caly czas na autoaimie. Chcesz otworzyc skrzynke a przed nia jest potworek? No to pech - nie otworzysz bo gra bedzie stunowac potworka zamiast otworzyc chest. Masz dwie skrzynki jedna za druga i chcesz otworzyc ta dalsza? Zapomnij - nie da sie.

W ogole ogladam sobie jakis YTberow, ktorzy graja na padzie i i oni ruszaja sie i farmia z predkoscia pijanej muchy w smole :E Tragedia.

Na PC robie Blizz soso CS run w 90-100s. Powodzenia zeby wykrecic taki czas na padzie ;) Zwlaszcza, ze seali tez nie mozemy otworzyc telekineza jesli w poblizu sa potwory... masakra :E 

Generalnie wszystko na padzie robimy o wiele wolniej i mniej precyzyjnie, a czesci rzeczy w ogole nie mozemy zrobic. Mysle ze 100h farmienia na padzie to ok 60-70h farmienia na k+m. Ogromna roznica i strata czasu imho. Chyba, ze ktos nie ma wyjscia rzecz jasna. Wtedy lepszy rydz niz nic ;) 

PS. Oczywiscie mimo marudzenia zaraz siadam do farmy :E :) 

Masz duzo racji ale mi jest wygodniej na padzie , m+k jest dla hardkorowych graczy , pad dla reszty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi