Skocz do zawartości
Bulgur

WHEA UNCORRECTABLE ERROR przy próbie startu Borderlands 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zainstalowałem Borderlands 3 z dystrybucji Steam na kompie i przy próbie startu (napisy producenta itd.) gra "staje" i po pewnym czasie wywala błąd jak wyżej. Próbowałem uruchomić grę z innego systemu Windows (miałem zainstalowany system na dysku HDD i z niego próbowałem uruchomić tę grę jednak gra się wyłączyła a przy próbie utworzenia folderu na dysku wywala błąd 0xc0000FFFF), gra jest zainstalowana na dysku NETAC N930E PRO 1TB. Po restarcie komputera wywołanym tym błędem komputer się uruchamia i dysk znika z biosu, muszę wyłączyć komputer z prądu i uruchomić ponownie. Co mam brać pod uwagę ? Dysk, MoBo czy Windows? Diagnostyka pamięci Windows i CrystalDiskInfo nic nie wskazują. PS: Nie mówcie nic o tym dysku, ciiiii :-) . MoBo to Asus PRIME B350 M-A, Windows 10.

Info z teraz: Jak uruchamiam komputer niezależnie czy go przed chwilą włączyłem do prądu czy już był uruchomiony to jak go włączam przyciskiem to uruchamia się, czasami odazu po uruchomieniu wydaje pisk, jakby się restartuje bo wyłączają sie wentylatory i wraca ale nic nie wyświetla, dioda na dysku też się nie świeci. Dopiero po wciśnięciu Resetu komputer się "uruchamia", Windows się ładuje.

Edytowane przez Bulgur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi