Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Days Gone na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Ograłem na ps4 pro, na pewno kupię na PC żeby jeszcze raz ją przejść ;) Bardzo dobra gra fabularnie, mnóstwo rzeczy do roboty, no i hordy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie super grałem, polecam wezmę na pewno i przejdę jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość, gierka może nie jest mega wybitna ale nie ukrywam, że zobaczyłbym ją w akcji na PC - oby tylko nie było partactwa jak w przypadku Horizon Zero Dawn.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super :D jeszcze the last of us i będzie bomba :D 

dg przeszerdłem na ps pro i troche narzekałem na spadki fpsów, ale nie było zle.. na pc biorę na 100% 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, caleb59 napisał:

Dobra wiadomość, gierka może nie jest mega wybitna ale nie ukrywam, że zobaczyłbym ją w akcji na PC - oby tylko nie było partactwa jak w przypadku Horizon Zero Dawn.

Horizon tez Ci się wywala? czy o co chodzi? :E pod względem optymalizacji, i technicznym przecież gra jest ok :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horizon był niezły, ale zachwyty nad tą grą są przesadzone. Dobra gra, takie 7,5/10. Może days gone bardziej mi podejdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezapelacyjnie ;) 

Horizon to taka ładna wydmuszka i nic więcej.. nie porwała mnie ani fabuła, ani otwartość tego świata.. nie dałem rady skońćzyć na ps4 pro i na pc.. ba nawet dobrze nie zacząłem tej gry a już się nudziłem :D 

  • Confused 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

To jest dużo lepsze od Horizona.?

Nie grałem, ale po gameplay'ach na yt sądzę, że możesz mieć racje.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dawidoxx napisał:

Bezapelacyjnie ;) 

Horizon to taka ładna wydmuszka i nic więcej.. nie porwała mnie ani fabuła, ani otwartość tego świata.. nie dałem rady skońćzyć na ps4 pro i na pc.. ba nawet dobrze nie zacząłem tej gry a już się nudziłem :D 

Ja dotarłem bardzo daleko, została mi może 1 albo 2 misje do końca. Odstawiłem grę na parę dni, ale potem jakoś nie chciało mi się do niej wracać. Nie lubię zmuszać się do grania i gra poleciała z dysku.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, caleb59 napisał:

Dobra wiadomość, gierka może nie jest mega wybitna ale nie ukrywam, że zobaczyłbym ją w akcji na PC - oby tylko nie było partactwa jak w przypadku Horizon Zero Dawn.

Horizon wygląda i chodzi świetnie. 

Pogralem z godzinę w Days Gone na Ps4 i stwierdziłem że poczekam na Ps5 bo były takie spadki fps że się grać nie dało i w dodatku gra wyglądała mocno słabo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horizon to była moja pierwsza gra exek po kupnie konsoli. Bardzo mi się podobała, nie była jakaś beznadziejna, dla mnie to lepiej zrobiony FarCry.
Days Gone miałem to przejść, jestem w trakcie grania, ale konsoli nie uruchamiałem od kilku miechów, ale odnośnie gameplaya jest dużo lepszy.

 

Ja raczej nie kupię, Horizona nie kupiłem, bo przeszedłem wersję z dlc na konsoli, Days Gone skończę i jedynie z ciekawości popatrzę na forum czy neta jak to działa, bo na konsoli horda "ubija" nie tylko główną postać, ale i FPS'y:szczerbaty:

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, dawidoxx napisał:

Bezapelacyjnie ;) 

Horizon to taka ładna wydmuszka i nic więcej.. nie porwała mnie ani fabuła, ani otwartość tego świata.. nie dałem rady skońćzyć na ps4 pro i na pc.. ba nawet dobrze nie zacząłem tej gry a już się nudziłem :D 

Ja skończyłem, ale także się wynudziłem. Jedynie co tam fajnego było to dino-roboty i walki z nimi, ale trochę to za mało. Świat pusty i nudny. OST także mi się podobał. Oceniłem na 6/10. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście jakie szopki działy się z portem Horizon Zero Dawn na premierę na PC? Ja konkretnie do tego nawiązałem, obecnie to jasne, że gra jest już połatana i działa normalnie - albo macie taką krótką pamięć albo nie wiem jak to inaczej skomentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie, i tak bedziesz mial crashe?

Sory, nie moglem sie powstrzymac?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny plaskacz dla konsolowców fanatyków że ich eksik co się nigdzie indziej miał nie pojawić trafi na PC i to dość szybko ?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te wszystkie social media i inne Twittery to chyba nie do końca im tak to wisi :lol2:

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wisi, mam konsolę PS4 slim jak i PC, oba sprzęty nie są mocne, bo mam PC jaki mam. Nigdy nie marudziłem na przykład, że PS5 ma Demons Souls a ja nie mam jak zagrać.
Zresztą kto miał grać to zagrał i przeszedł, czemu np Death Stranding ma nie wyjść na Xboxa? A ponoć może będzie i ktoś ma się za to pociąć- zaszlachtować?
Albo kupujesz PC Xboxa PS do wyboru, co lubisz, co Ci lepiej leży itd, jest wiele czynników, ta wiem, że konsola od Sony ma lepsze Exy, ale że pojawią się po jakimś czasie na PC to coś złego? Ja i tak zagram to mając konsolę a nie mam np PC, a ten z PC albo czeka na cud- ostatnio to już nie wygląda na cud, albo kupuje konsolę i pogrywa sobie.

Ludzie mają problemy...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, to normalne nie jest zeby sie z tego powodu wsciekac. Mnie ciekawi jak duzo poprawia i czy cos z tego skapnie ps5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...