Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Days Gone na PC

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie ciekawi czy nie będzie irytujących mikro ścinek jakie czasem występują w grach na UE4 np. przy przechodzeniu do nowej lokacji. Dzieje się tak nawet pomimo tego, że gra jest zainstalowana na ssd.

Ostatnio takie dziwne "chrupki" miałem przy Jedi Fallen Order ale grałem w to na premierę i może załatali bo problem był dość powszechny.

Tak czy inaczej źle raczej nie będzie:

 

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, caleb59 napisał:

Potwierdzam. U mnie Horizon zaczął śmigać dopiero od ósmego patcha. Wcześniej były problemy z wyświetlaniem w różnych rozdzielczościach i z trybem HDR.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Oby wiecej takich newsow ze stajni Sony. Days Gone to nie jest poziom God of War czy Horizona ale gra jest bardzo fajna i na pewno warto ograc jesli ktos jeszcze tego nie uczynil :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hordy zombie? Meh... i jak rozumiem półgodzinna ucieczka przed takim stadem i jego powolne wybijanie to jedna z głównych atrakcji?
Meh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, caleb59 napisał:

Zapomnieliście jakie szopki działy się z portem Horizon Zero Dawn na premierę na PC? Ja konkretnie do tego nawiązałem, obecnie to jasne, że gra jest już połatana i działa normalnie - albo macie taką krótką pamięć albo nie wiem jak to inaczej skomentować.

Jakie był niby szopki? grałem na premiere i zadnych problemów nie miałem - teraz też nie mam więc o czym Ty piszesz? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też super, na Prosiaku już nie ograłem, sprzedałem wtedy konsole i stwierdziłem, że zagram już na PS5. Może doczekamy jeszcze God of War i Ghost of Tsushima o TLoU nie mówiąc ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dawidoxx napisał:

Jakie był niby szopki? grałem na premiere i zadnych problemów nie miałem - teraz też nie mam więc o czym Ty piszesz? :D 

Przestań już trollować na siłę bo nie jesteś ani śmieszny ani poważny w tym momencie - wrzuciłem linka stronę wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszny gościu jestes - wszedzie piszesz o problemach których inni nie maja.. tak jak ktoś napisał tutaj kiedyś.. niedługo wylecisz ze  Ci sie saper crashuje ;)  

Od dłuższego czasu mam wrażenie ze próbujesz tutaj ośmieszyć ludzi, którzy nie zgadzają się z Twoim zdaniem.. już swoje popisy pokazałeś w temacie z valhalla.. skoro u kilkunastu osób z tego tematu jest Ok to czemu na siłe twierdzisz, że gra jest spieprzona? rozumiem ze tylko dlatego, żę u Ciebie wali błędami więc koniec i kropka.. Zamiast pomyśleć dlaczego u innych jest ok, a u mnie nie to wklejasz te linki z internetu i cieszysz jape, bo znalazłeś kolejny przypadek z problemem więc na pewno masz racje :E 

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, dawidoxx napisał:

Super :D jeszcze the last of us i będzie bomba :D 

dg przeszerdłem na ps pro i troche narzekałem na spadki fpsów, ale nie było zle.. na pc biorę na 100% 

No tego ps ponies by chyba nie zniesli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ciężko cofnąć się stronę wcześniej: https://ithardware.pl/aktualnosci/studio_przyznaje_ze_horizon_zero_dawn_na_pc_ma_problemy_i_obiecuje_wydac_aktualizacje-13028.html

Przeczytaj ze zrozumieniem, @tgolik nieco wyżej też napisał coś od siebie a Ty dalej brniesz w bagno? :E Studio, które stworzyło grę potwierdziło istniejące problemy, masa ludzi to potwierdziła w tamtym czasie, nawet tu na forum w temacie o grze były dymy, prawie każde media w internecie o tym głośno huczały a @dawidoxx dalej będzie twierdził, że ja ubarwiam i przesadzam. Dorośnij "gościu" i patrz nieco dalej niż czubek własnego nosa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej grze masz jakieś problemy.. jak Ci ludzie tłumaczyli że może to bc wina napięci to przemilczałeś temat zeby za pare dni zrów robić potwórkę :E

1 minutę temu, Myst napisał:

No tego ps ponies by chyba nie zniesli ;)

Jeszcze God of war i kaplica :E 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak bym chciał jeszcze na PC Until Dawn.

Days Gone mam na prosiaku, gra mi się na prawdę podobała. Kupię i na PC za jakiś czas jak już będzie jakieś promo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, caleb59 napisał:

@dawidoxx dalej będzie twierdził, że ja ubarwiam i przesadzam. Dorośnij "gościu" i patrz nieco dalej niż czubek własnego nosa...

Mówi to gość, który każdemu wciska swoje racje :E jak masz crash w jakiekolwiek grze to lecisz na forum i krzyczysz że gra jest spieprzona, i developerzy dali dupy.. nieważne ze u innych osób działa bezproblemowo.. 

Jak Ci Sideband tłumaczył w kwestii assassina to umilkłeś.. pare dni spokoju i później znów linki z forum ubi i jedziemy dalej z tematem jak katarynka :E  

Edytowane przez dawidoxx
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

A jak bym chciał jeszcze na PC Until Dawn.

 

Przydałoby się.. ogrywałem na zwykłym ps4 i pamietam te dropy do 15 fps :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, to było takie slow motion cinematic experience 4theplayers :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dawidoxx napisał:

Mówi to gość, który każdemu wciska swoje racje :E jak masz crash w grze to lecisz na forum i krzyczysz że gra jest spieprzona, i developerzy dali dupy.. nieważne ze u innych osób działa bezproblemowo.. 

Jak Ci Sideband tłumaczył w kwestii assassina to umilkłeś.. pare dni spokoju i później znów linki z forum ubi i jedziemy dalej z tematem jak katarynka :E  

Nie, nie działa bezproblemowo bo opinie tutaj to jest ułamek tego co jest na oficjalnym forum ubisoftu czy innych zagranicznych mediach, które bez obrazy ale dają znacznie większy pogląd na sprawę niż forum pclab i kilku znanych tutaj userów względem tysięcy ze świata.

Kwestię napięcia przemilczałem bo na dziwne posty nie odpisuję, tym bardziej oparte o domysły i intrygi niektórych osób tutaj i wmawianie mi choroby (a raczej mojemu PC) ale na to nie mam wpływu - kiedyś jeden pierdnął podobną głupotą raz, a inni smród roznieśli i tak już zostało, że mam uszkodzony PC i moja wina - nie mam zamiaru siłować się z Wami pod prąd bo głupoty nie zwalczę choćbym nie wiem ilu argumentów i dowodów użył. Karta jest sprawna 101% i tyle, wiem bo to specjalnie sprawdziłem chociaż po co ja to piszę jak i tak podważysz zaraz moje słowa bo tak Ci wygodniej i jest ogólnie "śmiszniej" ciągnąć to dalej nie wiem po co.

Za to mnie różni w przeciwieństwie do Ciebie i Tobie podobnych to, że zawsze mam poparcie w swoich słowach i dowody, że nie tylko ja mam dany problem - nawet jak problemów nie mam (tak, są takie gry :E ) to i tak wiem "co i jak" bo śledzę na bieżąco tematy związane z danym tytułem z czystej ciekawości o ile go ogrywam lub planuję ograć dlatego zgłaszam to na bieżąco w swój charakterystyczny już sposób i będę to robił dalej nie ważne czy będę miał problemy czy też nie. Nie musisz się zgadzać z moim zdaniem i to jest normalne.

W przypadku Horizon Zero Dawn jasno odniosłem się i później potwierdziłem, że chodziło mi o premierę i obawiam się czy aby tutaj nie będzie powtórki - obecnie doskonale wiem, że gra jest już załatana i grywalna - oby nie było dzikich pomysłów by Days Gone było zlecone podwykonawcy ale aby oryginalni twórcy przeportowali grę na PC bo sytuacja może się powtórzyć czego nie życzę ani sobie ani Wam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@caleb59 nie chce tu stawać po niczyjej stronie, ani z nikim się kłócić, ale jako osoba przeglądająca forum na bieżąco, wychodzi na to, że jesteś najbardziej poszkodowaną osobą w dziale gry. Wydaje się to nieprawdopodobne żebyś miał aż takiego pecha. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkcja Bend Studio otrzymała już swoją kartę na Steam, dzięki której można ją dodać do listy życzeń. Potwierdzono także pełne wymagania sprzętowe – deweloperzy zalecają posiadanie dysku SSD:

Days Gone minimalne wymagania:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K@3.3GHz lub AMD FX 6300@3.5GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) lub AMD Radeon R9 290 (4 GB)
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 70 GB dostępnej przestrzeni
  • Dodatkowe uwagi: Dysk SSD i 16 GB pamięci RAM są zalecane

Days Gone rekomendowane wymagania:

  • Procesor: Intel Core i7-4770K@3.5GHz lub Ryzen 5 1500X@3.5GHz
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) lub AMD Radeon RX 580 (8 GB)
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 70 GB dostępnej przestrzeni
  • Dodatkowe uwagi: Dysk SSD jest zalecany
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ODIN85 napisał:

Na Pro 42gb?

Pewnie będą na PC jakieś kosmiczne wodotryski. 

Edytowane przez jareckyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, skunRace napisał:

@caleb59 nie chce tu stawać po niczyjej stronie, ani z nikim się kłócić, ale jako osoba przeglądająca forum na bieżąco, wychodzi na to, że jesteś najbardziej poszkodowaną osobą w dziale gry. Wydaje się to nieprawdopodobne żebyś miał aż takiego pecha. 

Zakończmy już ten temat bo jestem zmęczony ciągłym odpieraniem tego typu urojeń. Z Twojej perspektywy tak to może wyglądać na tym konkretnym forum ale na takim forum ubisoftu czy na reddicie taka osoba jak ja to pionek, trybik jakich wiele opisujący problemy i ogólny obraz wygląda wtedy zupełnie inaczej na tle tysięcy innych zgłoszeń.

Wracając do tematu wymagania bardzo niskie jak na dzisiejsze czasy + unreal engine 4 i ostatecznie może być elegancko, dodaję do listy życzeń na Steam.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jaycob napisał:

Niech podadzą datę premiery. :D 

No przeciez masz podana 8:E

Capture.JPG.bba9452da37d1b633589e1945c6cfea0.JPG

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...