Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Days Gone na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Fucktycznie, grafa jak z ps2 :P AAAAAAAAAAAAAAAA!!!

 

Edytowane przez lamparcicho
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby coś to można już pobierać wstępnie na Steam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem styczności z tą grą - warto w to wejść ? Rozumiem że to jest gra z gatunku survival ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz postapokaliptyczne klimaty, zoombie to jak najbardziej :D 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że przyda mi się odskocznia od bardzo angażujących fabularnie gier. Gameplay wygląda całkiem fajnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na pewno powstaną jakieś mody na nieograniczoną stamine, paliwo bo na bank znajdą sie osoby które będą na to narzekać.. na początku gry kiedy nie mamy rozbudowanej postaci, motocykla to jest to troche irytujące.. :E 

Sam model jazdy na początku gry jest troche słaby, ale ż po dodaniu paru bajerów jezdzi się przyjemnie no i nie zarzuca nas na każdym zakręcie.. :D 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie brać przedpremierowo ale kusi mnie ten tytuł od czasu ogłoszenia, że wyjdzie na PC. Dodatkowo dobre relacje osób, które ogrywały preview builda nastrajają optymistycznie więc może tym razem nie będzie wtopy. Znając życie jutro/po jutrze będą nowe sterowniki od Nvidii ze wsparciem dla tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, dawidoxx napisał:

Na pewno powstaną jakieś mody na nieograniczoną stamine, paliwo bo na bank znajdą sie osoby które będą na to narzekać.. na początku gry kiedy nie mamy rozbudowanej postaci, motocykla to jest to troche irytujące.. :E 

Sam model jazdy na początku gry jest troche słaby, ale ż po dodaniu paru bajerów jezdzi się przyjemnie no i nie zarzuca nas na każdym zakręcie.. :D 

Grałem na PS4 i musiałem "pół mapy" przejść po baniaka, bo przegapiłem, że mi paliwo się kończyło- zapisać grę można tylko przy motocyklu, i bez niego ciężko gdziekolwiek się ruszyć.
Gry nie skończyłem, bo irytowało mnie działanie na slimce, nadal leży na dysku konsoli. Teraz przejdę na PC, początek do pewnego momentu znam, to powinienem szybciej ogarnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Reddzik napisał:

Grałem na PS4 i musiałem "pół mapy" przejść po baniaka, bo przegapiłem, że mi paliwo się kończyło- zapisać grę można tylko przy motocyklu, i bez niego ciężko gdziekolwiek się ruszyć.
Gry nie skończyłem, bo irytowało mnie działanie na slimce, nadal leży na dysku konsoli. Teraz przejdę na PC, początek do pewnego momentu znam, to powinienem szybciej ogarnąć

Ja wziałem preorder na ps4, ale jak włączyłem gierke w dniu premiery to drugi raz odpaliłem za poł roku :E Nie szło w to grać, spadki fpsów, problem z teksturami, dzwiękiem.. Jak  odpaliłem ponownie po tych kilku miesiącach to była już bajka i wkręciłęm się  na maksa  :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dawidoxx napisał:

Na pewno powstaną jakieś mody na nieograniczoną stamine, paliwo bo na bank znajdą sie osoby które będą na to narzekać..

Narzekać w grze na elementy survivalowe, które są jednych z core gry? OMG. :E  Tak jak narzekanie na rogaliki, że są zbyt trudne i trzeba zaczynać "od nowa" po śmierci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat ten element nie przeszkadzał, bo po rozbudowaniu postaci i motocykla jest spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poruszać można się tylko na motorze i pieszo? 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie narzekałem na nic w tej grze jeśli chodzi o elementy survivalowe, bardzo fajnie się pyka, ale denerwowało mnie wczytywanie, i działanie, jak w FF7 remake, czy innych gierkach tak nie czułem tych 30fps, nic nie zamulało, tak Days gone działa tak sobie, ale te ponad 30godzin chyba mam przegrane bo jakoś się przyzwyczaiłem, gierka jest spoko, z paliwem to był początek gry, nie zauważyłem, że mi się kończy, brak w pobliżu stacji czy baniaków i musiałem targać z innej okolicy jakieś 30min mi to zajęło xD  przy okazji omijać przeciwników. Po tej akcji nic podobnego mi się nie przydarzyło, bo już pilnowałem, musiałem się przyzwyczaić do sytuacji i wymogów w grze :P


@Jaycob
Tak, ale zapisać grę można tylko w okolicy motocyklu. Nawet będąc w tzw "safe zonie" jak się zostawi motor to i tak trzeba do niego podejść by zapisać grę.
Bez niego nie działa szybka podróż do odblokowanych miejscówek, jest niezbędny do "życia".
Zostawisz motor tak jak ja miałem tą sytuację, to i tak musisz wrócić, nie wiem czy nie ma opcji przywrócenia motoru- bo jest coś takiego w razie W, ale nie pamiętam jak to działa, bo w moim przypadku nie działało i musiałem przejść z buta kawał mapy.

Edytowane przez Reddzik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna mechanika z tym zapisem gry. Trzeba będzie pamiętać, dzięki za info.  Widziałem inne pojazdy na tych ostatnich gameplaych dlatego zapytałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia przyzwyczajenia, moim zdaniem to i tak mały problem jeśli ktoś lubi eksplorację i zwiedza każdy możliwy kąt - takie paliwo nie będzie wtedy sprawiało problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mamy stacje benzynowe przy głównych drogach, mamy też kanisty porozrzucane, po przejęciu miejscówki, zabieramy kanister napełniamy motor i można wracać do miasta.
Jeszcze jedno, szybka podróż wymaga benzyny w baku, jak będziemy mieli jej za mało to dostaniemy odpowiedni komunikat :szczerbaty: benzyna jest tak potrzebna jak woda do życia   

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest akurat w porządku - w końcu to post apo, tak samo powinno być z jedzeniem i piciem ale w tej grze chyba nie trzeba ani jeść ani pić regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, ODIN85 napisał:

W obozie można motor przywrócić.

Mi to nie pomogło, musiałem iść po niego, zanim to zrobiłem wpierw szukałem podpowiedzi w necie, co zrobić jak się nie ma benzyny w baku, zostało mi wracać z kanistrem do motoru, ale teraz będę uważać na początku gry na ten bajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że jest wystarczająco dużo paliwa w baku na główny wątek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na luzie starcza paliwa, to co było u mnie to moje niedopatrzenie, pierwszy kontakt z grą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Myst napisał:

Znaczy, że jest wystarczająco dużo paliwa w baku na główny wątek ?

Albo przerobił na gaz. 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...