Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Days Gone na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktos czy gra bedzie miala benchmark tak jak Horizon mial ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam nie ma co benchmarnowac, wyglada na to ze ta gra zadziala na kazdym wspolczesnym kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Eltik napisał:

tam nie ma co benchmarnowac, wyglada na to ze ta gra zadziala na kazdym wspolczesnym kompie

Czyli jak kazda inna gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Czyli jak kazda inna gra ;)

troche zle sie wyrazilem....w to mozna na pazdzierzu dekady grac w sensownej jakosci i plynnosci tzn na 1050 Ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zagadałem z pewnym streamerem na Twitchu, ogrywał akurat Days Gone na PC - wersja preview od Sony. Zapytałem o kwestie techniczne i w skrócie:

- gra jest stabilna, nie miał crashy ani innych poważnych errorów

- w jednej z osad miał 3 małe glitche dotyczące animacji postaci i przedmiotów, wczytanie zapisu gry pomogło

- gra działa płynnie lecz na początku gry po jej świeżym włączeniu pojawia się delikatny stuttering przy pojawieniu się naszej postaci (Deacon) na mapie świata, który na szczęście dosyć szybko znika (zapewne jest to związane ze streamingiem tekstur silnika Unreal Engine)

- nie ma problemów ze sterowaniem klawiatura/mysz

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli technicznie bedzie solidnie jak na terazniejsze czasy, steam 169.90...duzo czy malo jak za sam singiel i walke z zombie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - jeszcze rozsądnie...

Na dzisiejsze podłe realia Sony mogło by śmiało drzeć z ludzi i po 250zł - sprzedawałyby się ich gry jak ciepłe bułeczki bo ludzie są wygłodniali ich exclusive'ów i taka jest prawda.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osoby które w ogole  nie grały na pleju na pewno brały by w tej cenie bez problemu..

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie mass efect edycja legendarna kosztuje 269.90,,,wiem ze 3 gry ale....stare i tylko odswiezone

ja nie gralem bo nie mam konsoli ale zastanawiam sie czy warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grałeś w ME wcześniej to nie ma sensu kupować LE - przez pierwsze kilka godzin będzie WOW ALE TO ŁADNE a potem do samiutkiego końca to samo co wcześniej.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Jak grałeś w ME wcześniej to nie ma sensu kupować LE - przez pierwsze kilka godzin będzie WOW ALE TO ŁADNE a potem do samiutkiego końca to samo co wcześniej.

 

Dlatego mnie ten tytuł w ogole nie obchodzi :) to samo mam z modami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja się zdecydowałem głównie dlatego bo ten klimat mi pasuje - wolę "twardo stąpające po ziemi" i w miarę realne post apo niż to co było prezentowane w Horizon Zero Dawn no i nie lubię wcielać się w baby w grach. Tej grze dosyć blisko do klimatów z Mad Maxa tyle, że akcja dzieje się w terenie zurbanizowanym/leśnym. Musisz sobie zadać pytanie czy to Ci się podoba czy oczekujesz czegoś innego, jeśli nie jesteś pewny to wstrzymaj się z zakupem lub kup teraz i zwróć przed upływem 2h grania na Steam celem odzyskania kasy.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje czekac jeszcze na stery :D Pewnie jutro sie pojawwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Horizona nie ukończyłem, gra mnie po prostu w którymś momencie znudziła. Ogólnie fajnie się grało, ładna grafa i w ogóle ale w którymś momencie zapomniałem w ogóle o czym jest fabuła w tej grze; kojarzyłem tylko że jakieś babcie wysłały mnie gdzieś a ja tak biegałem XX godzin od jednej znajdzki do drugiej i w którymś momencie biegałem dla samego biegania. Nie, zdecydowanie potrzebuję czegoś bardziej angażującego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Phoenixsuple napisał:

No i tu powstaje pytanie - brać czy nie brać te stery :) Na poprzednich dwóch mój 6700XT sypał się non-stop, na ostatnich nie mam żadnych problemów.

Chyba się wstrzymam aż ktoś to sprawdzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie instaluje od razu nowych :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj changelog pod kątem gier i programów, z których korzystasz i jeśli nie będzie konfliktów to śmiało - zawsze jest DDU i wrócisz na stare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dawidoxx napisał:

Ja nigdy nie instaluje od razu nowych :D 

Przy Nvidii nigdy nie miałem tego problemu, ale AMD to zupełnie inna bajka ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wierz mi, za czasów serii HD 4xxx, HD 6xxx, HD 7xxx sterowniki AMD były tip top - wiem bo miałem. Obecnie nie mam zdania bo siedzę na Nvidii od czasów GTX 770.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak miałem 5700xt to jechałem tylko na pierwszym zainstalowanym sterowniku przez 5-6 miesiecy , bo działał dobrze :D 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

No i tu powstaje pytanie - brać czy nie brać te stery :) Na poprzednich dwóch mój 6700XT sypał się non-stop, na ostatnich nie mam żadnych problemów.

Chyba się wstrzymam aż ktoś to sprawdzi. 

Ja wgrywam czysty sterownik, bez ich ooprogramowania bo w sumie nic nie potrzebuje z tego pakietu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Phoenixsuple napisał:

Ja wgrywam czysty sterownik, bez ich ooprogramowania bo w sumie nic nie potrzebuje z tego pakietu.

Ja mam wgraną to wersję minimalną - stery + podstawowe opcje; potrzebuję kilka sliderów min. do freesync i do obsługi starszych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Element Wojny napisał:

Ja mam wgraną to wersję minimalną - stery + podstawowe opcje; potrzebuję kilka sliderów min. do freesync i do obsługi starszych gier.

Na amd tez trzeba robic najlepiej blokade klatek  -3fps ponizej odswiezania monitora tak jak na nvidia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...