Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Days Gone na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem totalnie z dupy zakończenie w tej grze i myślałem, że to nie zakończenie tylko jakas cutscenka ciągnąca dalej fabułę - niestety niemiło się zdziwiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak jak kojarzę, na pewno jest chyba jakieś ukryte? czy jak to było pisane. Musiałbym sprawdzić na necie

edit: Tak jest sekretne zakończenie w tej grze.

Edytowane przez Reddzik
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Dwa są.

Jak dwa ? Jest jedno - kończysz wątek główny, potem odczekujesz parę dni i masz spotkanie przy cmentarzu. No chyba że jest jeszcze coś po nim, ale o tym to nic nie wiem. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu ile jest zakończeń ? :E  i jakie wstawcie jako spoiler najwyżej xD 

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne - gra ma JEDNO zakończenie które kończy fabułę tej gry, ale ma też dodatkową ukrytą scenę która odblokuje się mniej więcej 2-3 godziny po zakończeniu tejże fabuły - po prostu jak już się skończy fabułę trzeba trochę pobujać się po mapie, można sobie pogadać z różnymi osobami, pozabijać różne dziwne stwory czy po prostu sobie pozwiedzać teren. 
Zdecydowanie tą scenę trzeba zobaczyć, aczkolwiek mnie ona bardzo wkur... ze względu na to iż

 

nie będzie drugiej części gry co jest dla mnie ABSURDEM ROKU - bo ta gra, jako jedna z niewielu na tą drugą część naprawdę KUREWSKO zasługuje. 

 

Edytowane przez Element Wojny
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kto usunął grę zaraz po "skończeniu" i nie zobaczył prawdziwego zakończenia na cmentarzu, ten trąba. Mi opadła szczena na nim. Może kiedyś jednak wyjmą tę gierkę z zamrażarki, końcówka (ta prawdziwa) zapowiadała rewelacyjną kontynuację, które może nie być.. 

Bez spoilerów, prawdziwe zakończenie jest po tym jak dostajesz telefon i umawiasz się na spotkanie. 

Edytowane przez TmK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, ODIN85 napisał:

Trzeba było kupować na pleja jak wyszło to by zrobili 2.

Przecież ja nie mam pleja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, TmK napisał:

Ten kto usunął grę zaraz po "skończeniu" i nie zobaczył prawdziwego zakończenia na cmentarzu, ten trąba.

Ja z kolei uważam, że takie podejście jest kretyńskie ze strony samych twórców - jeśli ktoś czyścił sukcesywnie mapę i robił wszystkie poboczne podczas grania na bieżąco to po ukończeniu fabuły nie ma co robić więc logicznym jest, że gierka leci z dysku - nie liczę tego głupiego, sztucznego zapychacza w postaci ubijania hord bo to samo w sobie jest gówno warte i nie wiem dlaczego nie jest wplątane między fabułę jako kolejny poboczniak.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc uczciwym w dniu premiery ta gierka nie była hitem i odstawała od większości hitów z ps4.
Połatali większość baboli, klimat moim zdaniem ma świetny, ale technicznie ta gra jest tylko i aż dobra.
Nie sprzedała się na tyle dobrze, żeby robić kontynuację i tyle, studio też już chyba padło....

Mnie się podobała nawet bardzo, ale grając w nią  tuż po  skończeniu Tlou2  2 czy Uncharted 4 widziałem że to jednak inna liga. 

Jakby co jest petycja i można się łudzić że coś da :P 
https://www.change.org/p/sony-get-sony-playstation-to-approve-days-gone-2

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Usunąć grę z dysku? To nie na labie. Wolą kolejne dyski dokupić do konsoli z tysiaka niż coś odinstalować:boink:

Pewnie jak ktoś robił na bieżąco to telefon od razu dostał a nie po czasie.

Wydaje mi się, że ja tak właśnie miałem, bo zrobiłem chyba wszystko i dostałem bodaj zaraz po skończeniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Tomcat napisał:

Będąc uczciwym w dniu premiery ta gierka nie była hitem i odstawała od większości hitów z ps4.
Połatali większość baboli, klimat moim zdaniem ma świetny, ale technicznie ta gra jest tylko i aż dobra.
Nie sprzedała się na tyle dobrze, żeby robić kontynuację i tyle, studio też już chyba padło....

Mnie się podobała nawet bardzo, ale grając w nią  tuż po  skończeniu Tlou2  2 czy Uncharted 4 widziałem że to jednak inna liga. 

Jakby co jest petycja i można się łudzić że coś da :P 
https://www.change.org/p/sony-get-sony-playstation-to-approve-days-gone-2

 

15 godzin temu, Element Wojny napisał:

Nie padlo :) Ale sony nie dalo im zielonego swiatla na kontynuacjie, byly gdzies tam artykuly z jakis wywiadow czy raportow sony, zdecydowali ze nie chca kontynuacji bo nie zarobilo tyle ile trzeba :(  

Tak samo jak Arkane na naprawde swietnym Pray.

Tyle ze to bylo po wersji na PS4 tylko, moze cos im sie w lepetynkach pozmienia jezeli na PC sprzedaz byla dobra, ale tego nie wiem.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sheeneek napisał:

Nie padlo :) Ale sony nie dalo im zielonego swiatla na kontynuacjie, byly gdzies tam artykuly z jakis wywiadow czy raportow sony, zdecydowali ze nie chca kontynuacji bo nie zarobilo tyle ile trzeba :(  

No widzisz, a według Bloomberga gra zarobiła na siebie i przyniosła całkiem niezłe zyski, ale Sony było niezadowolone z problematycznej i zbyt długiej produkcji a także z bardzo przeciętnego odbioru gry po premierze. 

Jakiś czas temu czytałem artykuł odnośnie EA, gdzie było napisane jakie założenia towarzyszą premierze ich niektórych gier i były tam min. takie jak rzeczy jak zakładana sprzedaż, minimalna akceptowalna sprzedaż, zakładane noty i minimalne akceptowalne noty. Pamiętam że był w niej wymieniony Mass Effect Andromeda gdzie EA założyło sobie sprzedaż na poziomie 7mln kopii w przeciągu tylko pierwszego roku (a sprzedali max. 5mln kopii w przeciągu 4 lat) i minimalne noty na poziomie 80/100 (nie podano jakie przeliczniki do tego stosują - czy chodzi tylko o noty recenzenckie, a może graczy czy ich mix) a te też były niższe po premierze + gra była memem przez kilka miesięcy. 

Mi się wydaje że Sony oczekuje że ich EX'y będą zawsze oscylowały w granicach 9-10/10 bo przecież to EX'y stanowią o sile PS, a takie Days Gone z notami startowymi 7-8/10 to dużo poniżej ich oczekiwań. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pray fakt fajnie się grało, ale jednak wolał bym jakieś nowe Dishonored -jakoś teN świat mi mega pasuje ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, podejrzewam ze samo studio bylo zadowolone ale Sony juz nie bo oni chca mega IP, an nie tylko czegos "ok". A szkoda bo DG jest naprawde swietne i chcialem drugiej czesci zaraz po ukonczeniu go na PS4 na premiere. Mam gdzies jeszcze naszywki z preordera :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Element Wojny napisał:

Mi się wydaje że Sony oczekuje że ich EX'y będą zawsze oscylowały w granicach 9-10/10 bo przecież to EX'y stanowią o sile PS, a takie Days Gone z notami startowymi 7-8/10 to dużo poniżej ich oczekiwań. 

DZBANY! Taka gra! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

DZBANY! Taka gra! :(

No niestety ale trzeba być realistą - Days Gone 2 raczej nigdy już nie powstanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś coś podobnego w odbiorze?
DG dla mnie to ścisły top (z tego co ograłem na PC) po W3 i RDR2.
Aż trudno uwierzyć, że TAK DOBRA gra nie doczeka się kontynuacji (pomimo "takiego" zakończenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu ukończyłem fabułę wraz z sekretnym zakończeniem. Gra naprawdę mega. Ma w sobie to coś , choć sama rozgrywka nie jest jakaś odkrywcza. Fabuła naprawdę spoko i fajnie opowiedziana choć można się przyczepić do paru rzeczy. Misje poboczne pomimo tego że jest ich tylko kilka rodzajów jakoś mnie nie znudziły. Sam gameplay miodny. Nawet pod koniec gry wymierzenie celnego headshota czy roztrzaskanie łba rojaka toporem sprawiało dużo frajdy.  Niezle rozwiazany system rozwoju i crafting. Chcialo sie wykonywac kolejne zlecenia zeby wpadlo troche expa by odblokowac kolejne umiejetnosci. To samo jesli chodzi o szukanie przydatnych rzeczy i zlomu, wiele razy jadac na misje zbaczalem z trasy po to zeby pozbierac troche "smieci". Bardzo ciekawe jest tez polowanie na hordy. Trzeba sie dobrze przygotowac, troche pomyslec , zaplanowac a i tak czesto caly plan trafia szlak i trzeba improwizowac w biegu:D  ale satysfakcja jest spora. Az dziw bierze ze przy takim zakonczeniu ta gra nie ma zadnego DLC juz nie mowiac o 2 czesci . Gra ma oczywiscie swoje wady , ale w ostatecznym rozrachunku to zdecydowanie TOP. Dawno nie gralem w nic co sprawialo by ze czekalem az wieczorem odpale kompa zeby pchnac fabule do przodu czy po prostu poczyscic obozy lupiezcow itp. Bardzo  przyciagala do ekranu. Duza w tym zasluga głownego bohatera i postaci pobocznych ktore sa narpawde wyraziste, dobrze napisane z rozna przeszloscia  i nie pozostaja obojetne. Najwiekszy problem z Days Gone jest taki ze ciezko mi bedzie teraz znalezc  gre na podobnym poziomie "przyciagania" :D

Edytowane przez naczelnik5
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, naczelnik5 napisał:

 Az dziw bierze ze przy takim zakonczeniu ta gra nie ma zadnego DLC juz nie mowiac o 2 czesci . 

To jest dla mnie największa wada DG. Ta gra się nie kończy.
Ona się IMO momentalnie urywa (!), kompletnie z czapy.

 

7 minut temu, naczelnik5 napisał:

Najwiekszy problem z Days Gone jest taki ze ciezko mi bedzie teraz znalezc  gre na podobnym poziomie "przyciagania" :D

Podzielam.
To jeden z królików z kapelusza tego roku, który mi dano na PC (choć się nie spodziewałem i nie oczekiwałem) i... BINGO!
 

 

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, naczelnik5 napisał:

Dawno nie gralem w nic co sprawialo by ze czekalem az wieczorem odpale kompa zeby pchnac fabule do przodu czy po prostu poczyscic obozy lupiezcow itp.

Też przez ostatnie lata nic mnie tak nie wciągnęło jak DG.  Meeeega gierka. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 godzin temu, MT®©™ napisał:

Też przez ostatnie lata nic mnie tak nie wciągnęło jak DG.  Meeeega gierka. 

Gdyby tylko wywalili konieczność pokonania tych dwóch hord w trybie fabularnym (zwłaszcza tej ostatniej gdy latasz po jaskini jak pijana małpa próbując uciec i utluc te Zombiaki i musisz uważać by nie wyjść poza obszar przewidziany przez twórców, bo jak się zapomnisz i wyjdziesz to masz chyba 5 sekund na powrót, albo automatycznie giniesz i restart całego cyrku) to byłaby kozacka gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Pioneer83 napisał:

Gdyby tylko wywalili konieczność pokonania tych dwóch hord w trybie fabularnym (zwłaszcza tej ostatniej gdy latasz po jaskini jak pijana małpa próbując uciec i utluc te Zombiaki i musisz uważać by nie wyjść poza obszar przewidziany przez twórców, bo jak się zapomnisz i wyjdziesz to masz chyba 5 sekund na powrót, albo automatycznie giniesz i restart całego cyrku) to byłaby kozacka gierka.

Można na to przymknąć oko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...