Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Days Gone na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Ta, ta ale oka przymknąć nie można na crashe generowane za każdym razem w logu systemowym po wyjściu z gry, nadal tego Valve nie naprawiło mimo zgłoszeń - wina Steama, a nie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Pioneer83 napisał:

Gdyby tylko wywalili konieczność pokonania tych dwóch hord w trybie fabularnym (zwłaszcza tej ostatniej gdy latasz po jaskini jak pijana małpa próbując uciec i utluc te Zombiaki i musisz uważać by nie wyjść poza obszar przewidziany przez twórców, bo jak się zapomnisz i wyjdziesz to masz chyba 5 sekund na powrót, albo automatycznie giniesz i restart całego cyrku) to byłaby kozacka gierka.

Gdyby nie bylo walki z hordami w glownym watku to wiekszosc zadan z wyspy magow byla by kompletnie z czapy. Horda w jaskini jesli mialo sie troche napalmu i granatow wcale nie byla jakas wymagajaca, ale fakt ze w tym zadaniu horda sie pojawila troche mnie zaskoczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

8 mln na PS4 i ponad 1 mln na Steam, czyli ok 10 mln można przyjąć, że się sprzedało, a wciąż brak zielonego światełka na kontynuację. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, i bardzo szkoda bo chetnie bym zobaczyl kontynuacje. Tyle ze musieli by dobry scenariusz zrobic, tutaj wszystko krecilo sie wokolo Sary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Sheeneek napisał:

Tyle ze musieli by dobry scenariusz zrobic, tutaj wszystko krecilo sie wokolo Sary.

Teraz mogło by się kręcić przy korpo i Brian'a z sekretnego zakończenia.;) 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jaycob napisał:

Teraz mogło by się kręcić przy korpo i Brian'a z sekretnego zakończenia.;) 

Dokladnie. To zakonczenie bylo typowe pod kontynuacje. Pewnie nie spodziewali sie ze nie beda mogli jej stworzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skonczylem.Nie widzialem jeszcze "zakonczenia" na cmentarzu.

Gra absolutnie swietna,jak juz wczesniej wspominalem-graficznie wygladala wspaniale,a to przeciez port z ps4.wiele razy sie zatrzymywalem aby tylko poogladac krajobraz.Grajac na nieco wiekszym monitorze,z hdr i detalami na maks,po prostu morda mi sie cieszyla.

Fabula ekstra,choc pominalem wiele misji.

Zakonczenie...no coz,widac ewidentnie ze zrobione pod kontynuacje...az sie prosi o droge przez stany,wzorem Metro Exodus.

 

Tak czy inaczej,bawilem sie swietnie.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz odpal historię niezawodności systemu Windows i zobacz ile miałeś crashy. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wcale zapomniałeś, że to Ty masz głównie problemy z grami :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, caleb59 napisał:

To teraz odpal historię niezawodności systemu Windows i zobacz ile miałeś crashy. :E 

A gdzie to sprawdzić?

Nigdy mnie to nie intewju do tej pory. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JeRRy_F3D napisał:

A gdzie to sprawdzić?

Nigdy mnie to nie intewju do tej pory. ;)

Podglad zdarzen, gierka sie zamyka dluzej i crashuje ale poki nie zagladniesz do podgladu to sie o tym nie dowiesz. Sama gra stabilna i dziala miodzio.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sideband napisał:

Pewnie wcale zapomniałeś, że to Ty masz głównie problemy z grami :E

Wina Steama nie moja, poza tym odpalanie gry jako admin pomaga: https://steamcommunity.com/app/1259420/discussions/0/3114782328012533151/

Godzinę temu, ODIN85-377 napisał:

Ty pierwszy?

U mnie zawsze czyściutko:

MoTzJuS.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra.Niby nie lubie zombiaków ale jakos sie wkręciłem,ma to wszytsko rece i nogi.

Sony udowadnia ze moza zrobic mape,pytajnki ,otwarty swiat i dac do tego uwaga :fabułe i postacie.Da sie da.Co wiecej to fabuła jest tu najwazniejsza a nie tylko  gra wyglada tak ze gonimy i czyscimy mape z zombiaków.No bo tak by ta gra wygladała jak zrobił ją taki jeden francuski wydawca.

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kubaś_30 napisał:

Fajna gra.Niby nie lubie zombiaków ale jakos sie wkręciłem,ma to wszytsko rece i nogi..

Dokładnie tak. Ja szerokim łukiem obchodzę wszelkie zombiakopodobne produkcje (z pominięciem rodzimego DL), ale DG to mistrzostwo imo.

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, JeRRy_F3D napisał:

Dokładnie tak. Ja szerokim łukiem obchodzę wszelkie zombiakopodobne produkcje (z pominięciem rodzimego DL), ale DG to mistrzostwo imo.

 

Ja sie do teraz zastanawiam co lepsze Dying Light czy Days Gone i wybrać nie mogę?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Days Gone ma bardziej przyziemny klimat, coś co rzeczywiście mogłoby się wydarzyć. Fabuła jest zdecydowanie bardziej ludzka i dotycząca problemów dnia codziennego - coś co mogłoby się przydarzyć każdemu z nas podczas tego typu apokalipsy i po prostu bardziej do mnie trafia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tez wciagnelo i uwazam ze to mocna pozycja

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.01.2022 o 10:25, Jaycob napisał:

8 mln na PS4 i ponad 1 mln na Steam, czyli ok 10 mln można przyjąć, że się sprzedało, a wciąż brak zielonego światełka na kontynuację. 

Gościa podobno trochę poniosło. Tutaj więcej info o Days Gone (i nie tylko).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"- They discussed that CD Project Red wanted the Days Gone IP but can't really clarify the validity of this claim and that Sony own the IP and will not allow comic books as someone tried a year prior."
?
:hmm:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się obiło o uszy to Bend było małym studiem, powiększyło się trzykrotnie przy developingu Days Gone, zrobiło się tam toksycznie, jeden z byłych pracowników mówił że nawet gości z managementu nie widział, a pracowali w tym samym budynku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, slafec napisał:

Gościa podobno trochę poniosło. Tutaj więcej info o Days Gone (i nie tylko).

Co do IP syphon filter nie musza robić nowej gry mi wystarczy  do szczęścia zremasterowac trylogie albo remake z ps1.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobralem sobie  z plusa na ps5 ale wole PC

Edytowane przez Eltik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie zepsulo ze steamworks common redistributables i wywala gra przy uruchamianiu

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
    • 14700F nigdy bym nie brał bo to totalny crap. Dostaniesz zawyżone napięcie, to ten CPU będzie siorbał niesamowicie dużo papu i nic z tym nie zrobisz. Do tego kompletnie nic nie wiesz jakie podzespoły otrzymasz. Druga sprawa, połączenie i7 + RTX 4070S jest dalekie od opłacalnej wydajności w zestawie do gier. Za 9200 zł na gotowo masz https://proline.pl/koszyk/35ad9d7d z Ryzen 7 7700 i RTX 4080 Super albo możesz dać i https://proline.pl/koszyk/8f26d0eb 7800X3D + RX 7900 XTX Office w jakiej wersji? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...