Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Days Gone na PC

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kelam napisał:

Widziałem do tej pory jedną naprawdę dużą hordę - w jakimś zrujnowanym tartaku na trzeciej mapce, ale za dużo ich tam chyba na mój poziom. 

Ta horda jest związana z zadaniem fabularnym więc możesz ją ominąć i poczekać aż "nadejdzie jej kolej" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kelam napisał:

Jestem już w trzecim regionie, ale questów jeszcze tu nie robię, bo wróciłem czyścić hordy w dwóch pierwszych. Trochę mi czasu zeszło, zwłaszcza na jedną ze 100 sztukami do ubicia, ale to dlatego, że nie mam przepisów na wabiki czy bomby żadne i mogę używać tylko tego co znajdę. Ale warto było, bo ta auto pompa jest op. Ten pistolecik maszynowy też mocny. 15 hord zlikwidowanych póki co.

Najlepszą broń dostajesz za zabijanie hord, IDF PUP i MG 55.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.07.2022 o 13:58, Jaycob napisał:

A dla mnie meh, zabawa na początek.  Potem tylko broń palna - machine gun. :D

A ja jeszcze nie ograłem wersji na PC. Dotarłem gdzieś do połowy i od kwietnia nie ruszyłem dalej :szczerbaty:

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do pewnej pani. Wiadomo ocb. Ogólnie gra jest wciągająca i przyjemna, ale muszę jednak stwierdzić, że niezbyt dopracowana. Kilkukrotnie mi z eq gineły ważna składniki (nie tylko zwykłe, ale i te dość rzadkie jak pył z gniazd itd) nie tylko podczas pewnej misji z wątku głównego po której straciłem nie tylko prawie wszystkie składniki, ale wszystkie granaty, wabiki, bomby, miny. Regularnie również gra kasuje mi wszystkie bełty z kuszy i naboje zapasowe z broni bocznej[:|]. Bełty bolą bardziej, zwłaszcza te do których trzeba pyłu z gniazd. Sporo jest też glitchy - blokujące się postacie, znikający wrogowie przez co od nowa trzeba próbować czyścić obozy, znikają też hordy - trzeba czasem odjechać kawałak, zapisać grę i wczytać, żeby się pojawiła w swojej norze. Sporo tych baboli.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaycob nie "smutaj", wczoraj odpaliłem na jakieś 2h i znowu pograłem trochę, zdobyłem jakiegoś szczeniaka dla tego łysego typa bez ręki (Boozera). Nie wiem czemu ale mi jakoś The Last of Us bardziej przypadło do gustu.

PS>

Chyba coś z sterownikami od NVIDIA jest nie tak bo grafika lubi teraz sobie migotać a wcześniej jak grałem to nie było takich cyrków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kelam napisał:

Dotarłem do pewnej pani. Wiadomo ocb. Ogólnie gra jest wciągająca i przyjemna, ale muszę jednak stwierdzić, że niezbyt dopracowana. Kilkukrotnie mi z eq gineły ważna składniki (nie tylko zwykłe, ale i te dość rzadkie jak pył z gniazd itd) nie tylko podczas pewnej misji z wątku głównego po której straciłem nie tylko prawie wszystkie składniki, ale wszystkie granaty, wabiki, bomby, miny. Regularnie również gra kasuje mi wszystkie bełty z kuszy i naboje zapasowe z broni bocznej[:|]. Bełty bolą bardziej, zwłaszcza te do których trzeba pyłu z gniazd. Sporo jest też glitchy - blokujące się postacie, znikający wrogowie przez co od nowa trzeba próbować czyścić obozy, znikają też hordy - trzeba czasem odjechać kawałak, zapisać grę i wczytać, żeby się pojawiła w swojej norze. Sporo tych baboli.

Glitche się mi zdarzały, ale były to same pierdółki i żadne game-breakery, znikających przedmiotów także nie miałem.

6 godzin temu, azgan napisał:

Jaycob nie "smutaj", wczoraj odpaliłem na jakieś 2h i znowu pograłem trochę, zdobyłem jakiegoś szczeniaka dla tego łysego typa bez ręki (Boozera). Nie wiem czemu ale mi jakoś The Last of Us bardziej przypadło do gustu.

PS>

Chyba coś z sterownikami od NVIDIA jest nie tak bo grafika lubi teraz sobie migotać a wcześniej jak grałem to nie było takich cyrków. 

 Obie są świetne, ale jedna gra to liniowa opowieść, a druga to piaskownica. TLOU ma świetną fabułę, postacie i świat, ale nie można go eksplorować, natomiast DG IMO niszczy gameplayowo.  Moim zdaniem nie można porównać obu tych gier.

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no. Teraz mi horda nawet zaginęła. Podczas misji pobocznej w pewnej jaskini zaatakowała mnie horda dokładnie ta - Beaver Marsh Rest Stop Horde. Ganiali mnie po tej jaskini, ale ubiłem. Tylko nie wszystkich, bo mi nie zaliczyło. Biegam, szukam pozostałe trupki i nic. Poszedłem spać, wróciłem, wszystko obiegłem, byłem w ich jaskini za dnia, cała okolica - pusto. Hordy ni ma. Zapisywanie/wczytywanie nic nie daje, a sejwa przed tą misją bliskiego nie mam. Także:tse:


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre hordy z tego co pamiętam pojawiają się dopiero jak ukończysz grę i tak najlepiej je ukończyć, bo wtedy wszystkie są zaznaczone na mapie.  Poza tym sprawdź o różnych porach dnia/nocy.

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skończone. Gierka fajna, wciągająca i szkoda, ze nie będzie dwójki. Minus w postaci sporej ilości bugów i glitchy jakie mnie dotknęły. Ogólnie 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.08.2022 o 23:23, Kelam napisał:

Dobra, skończone. Gierka fajna, wciągająca i szkoda, ze nie będzie dwójki. Minus w postaci sporej ilości bugów i glitchy jakie mnie dotknęły. Ogólnie 8/10.

Jakich dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz kilka postów wyżej.

Cytat

Kilkukrotnie mi z eq gineły ważna składniki (nie tylko zwykłe, ale i te dość rzadkie jak pył z gniazd itd) nie tylko podczas pewnej misji z wątku głównego po której straciłem nie tylko prawie wszystkie składniki, ale wszystkie granaty, wabiki, bomby, miny. Regularnie również gra kasuje mi wszystkie bełty z kuszy i naboje zapasowe z broni bocznej. Bełty bolą bardziej, zwłaszcza te do których trzeba pyłu z gniazd. Sporo jest też glitchy - blokujące się postacie, znikający wrogowie przez co od nowa trzeba próbować czyścić obozy, znikają też hordy - trzeba czasem odjechać kawałak, zapisać grę i wczytać, żeby się pojawiła w swojej norze. Sporo tych baboli.

Dodam jeszcze babola, gdy z bezrękim kumplem jechało się na ważną misję z wątku głównego. W pewnym momencie zszedłem na chwilę z motoru, a on za mną, ale nie chciał mi potem wrócić na motor, tylko zablokowany stał kawałek dalej:szczerbaty:. Sejwy tak się ułożyły nieszczęśliwe, że mus był od nowa to robić.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.08.2022 o 17:47, Jaycob napisał:

Glitche się mi zdarzały, ale były to same pierdółki i żadne game-breakery, znikających przedmiotów także nie miałem.

 

Szkoda że tyle czasu od premiery I nawet przy okazji portu na PC nie chciało się im tego poprawiać 

W dniu 3.08.2022 o 17:47, Jaycob napisał:

 

 Obie są świetne, ale jedna gra to liniowa opowieść, a druga to piaskownica. TLOU ma świetną fabułę, postacie i świat, ale nie można go eksplorować, natomiast DG IMO niszczy gameplayowo.  Moim zdaniem nie można porównać obu tych gier.

Kumam o co Ci chodzi ale mimo wszystko TLOU bardziej przypadło mi do gustu aczkolwiek widoczki w DG też mają swój urok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.07.2022 o 20:25, naczelnik5 napisał:

Zeby taka gra nie doczekała się sequela albo chociaz jakiegos wiekszego dlc to skandal. Biorac pod uwage ze co chwila zasypuja nas kolejnymi far cry czy AC tym bardziej szkoda bo to inna liga. Days Gone 2, Stalker 2 i kolejny Wiedzmin z Geraltem to gry ktore bym bral w ciemno ale pierwsza i trzecia nie powstana a druga nie wiadomo kiedy

 

 

W dniu 28.07.2022 o 10:37, naczelnik5 napisał:

No wlasnie jest mnostwo ludzi ktore w ciemno bralyby DG 2 jesli wyszlo by na ps5 i PC. Mysle ze spokojnie by zarobili. A fundament pod kontynuacje maja solidny bo w kwestii gameplayu i grafiki mogli by poprostu doszlifowac niektore elementy, a fabule pociagnac dalej. Ja wiem ze AC czy far cry kupuja rzesz ludzi nie patrzac na recki i jakos samej gry , podobnie jak z fifa ale porzucic taka gre to moim zdaniem biznesowy fail. Bylo wiele gorszych tytulow ktore nie sprzedawaly sie jakos super a doczekaly sie kontynuacji i dopiero 2 czesc zarabiala solidnie

Prędzej czy później Sony się ugnie i powstanie Days Gone 2 na PlayStation 5 bo są zbyt duże naciski ze strony fanów https://www.change.org/p/sony-get-sony-playstation-to-approve-days-gone-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, azgan napisał:

 

Prędzej czy później Sony się ugnie i powstanie Days Gone 2 na PlayStation 5 bo są zbyt duże naciski ze strony fanów https://www.change.org/p/sony-get-sony-playstation-to-approve-days-gone-2

Dla mnie, to jest jeden z największych paradoksów gamingu.
Ta gra jest świetna (!) - jedna z fajniejszych w jakie grałem - a sprzedała się tak se, przez świat przeleciała tak se.

Gdyby ktoś dał mi wybór - wybierz 1 (!) grę, której kontynuacji sobie życzysz (oprócz oc W4 ;) ) = to byłby to właśnie Days Gone 2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie sama gra nie sprzedała się jakoś tragicznie, 9mln egzemplarzy (pewnie już więcej od czasu newsa o tym), tylko dla $ony to wciąż za mało. Ale nigdy nie mów nigdy, może za kilka lat pomyślą o kontynuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Pavel87 napisał:

W sumie sama gra nie sprzedała się jakoś tragicznie, 9mln egzemplarzy (pewnie już więcej od czasu newsa o tym), tylko dla $ony to wciąż za mało. 

Kurcze, to ile musi się sprzedać, by było OK?

 

22 minuty temu, Pavel87 napisał:

Ale nigdy nie mów nigdy, może za kilka lat pomyślą o kontynuacji

Za parę lat, to ja się już będę torfem nacierał. ;)

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Kurcze, to ile musi się sprzedać, by było OK?

Może być tyle samo, Ghost of Tsushima podobna sprzedaż i tam już są zadowoleni.

Liczby są ok, po prostu widzą większy potencjał w grze typu AC a taka gra jak DG może wrócić po dłuższej przerwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

 

Prędzej czy później Sony się ugnie i powstanie Days Gone 2 na PlayStation 5 bo są zbyt duże naciski ze strony fanów https://www.change.org/p/sony-get-sony-playstation-to-approve-days-gone-2

 

3 godziny temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Dla mnie, to jest jeden z największych paradoksów gamingu.
Ta gra jest świetna (!) - jedna z fajniejszych w jakie grałem - a sprzedała się tak se, przez świat przeleciała tak se.

Gdyby ktoś dał mi wybór - wybierz 1 (!) grę, której kontynuacji sobie życzysz (oprócz oc W4 ;) ) = to byłby to właśnie Days Gone 2.

 

Godzinę temu, Pavel87 napisał:

W sumie sama gra nie sprzedała się jakoś tragicznie, 9mln egzemplarzy (pewnie już więcej od czasu newsa o tym), tylko dla $ony to wciąż za mało. Ale nigdy nie mów nigdy, może za kilka lat pomyślą o kontynuacji

 

56 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Kurcze, to ile musi się sprzedać, by było OK?

 

Za parę lat, to ja się już będę torfem nacierał. ;)

Również bardzo mi się podobała i pochłonęła strasznie, grałem jakoś na wiosnę tego roku i chyba od czasów RDR2 nie cisnąłem takich wielogodzinnych sesji, a nie jestem fanem zombiaków. Coś mi się kojarzy, że wersja na PS4 miała chyba jakieś problemy na premierę. Oceny miała "tylko" przyzwoite, takie 6-7,  Sony przyzwyczajone, że ich "hity" są wysoko oceniane. Z tym, że chyba bardziej chodziło o recenzje, średnia na Metacriticu z recenzji to 71, od użytkowników już 8,4. Premiera PC to na Steamie ponad 92% pozytywów. Szkoda, że nie sprzedała się na poziomie Horizona, to by nie było tematu. Tak, czy inaczej jeśli faktycznie kiedyś DS2 miałby powstać, to szkoda, że ze studia odeszły dwie bardzo ważne osoby, scenarzysta i reżyser gry, więc dwójka mogłaby już nie być taka fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, skunRace napisał:

Również bardzo mi się podobała i pochłonęła strasznie, grałem jakoś na wiosnę tego roku i chyba od czasów RDR2 nie cisnąłem takich wielogodzinnych sesji, a nie jestem fanem zombiaków. 

Dokładnie tak.

Łaskawie "toleruję" ;) techlandowy DL (patriotyzm).
Z gier o zombie - nieoczekiwanie - DG mnie całkowicie kupiło (a mam niestrawności na zombiaki!).
Podobnie, jak jest tylko 1 film o zombie, który łyknąłem - World War Z (aż dziw, że tak spaprali potencjał w grze).

I podobnie - od czasów W3 i RDR2 - dla mnie DG, to ścisła czołówka (z tego, co było nam dane na PC ograć)!

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Days Gone powróci jako film! Sony przeniesie historię na wielki ekran (ppe.pl)

Film tak, ale dokończenie historii już nie ? Sony coś ostatnio nie teges.

I dlaczego z jakimś lolipopem z Outlandera zamiast ze Samem Witwerem ?......

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Element Wojny napisał:

Days Gone powróci jako film! Sony przeniesie historię na wielki ekran (ppe.pl)

Film tak, ale dokończenie historii już nie ? Sony coś ostatnio nie teges.

I dlaczego z jakimś lolipopem z Outlandera zamiast ze Samem Witwerem ?......

Ogólnie pomysł filmu spoko, ale jeszcze fajniejszy pomysł to druga część gry ;) No właśnie, tym bardziej, że Sam Witwer jest przecież bardzo podobny do Deacona... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Element Wojny napisał:

Film tak, ale dokończenie historii już nie ? Sony coś ostatnio nie teges.

Tylko, że to studio tak zdecydowało, że wolą nowe IP od kontynuacji.

 

Nie jestem przekonany co do tworzenia filmu/serialu z gier. To prawie nigdy nie wychodzi poprawnie. No, ale hej może jak odniesie sukces to wrócą do tej gry.;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Kurcze, to ile musi się sprzedać, by było OK?

 

Za parę lat, to ja się już będę torfem nacierał. ;)

Miało za niskie oceny. Sony lubi jak ich gry mają same 10, znaczki jakości i pierdylion przyznanych nagród.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jaycob napisał:

Tylko, że to studio tak zdecydowało, że wolą nowe IP od kontynuacji.

 

Studio nie ma nic do gadania jesli chodzi o takie decyzje i nie byla to ich decyzja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do tego obozu w górach gdzie są "wojskowi" dużo mi jeszcze zostało do końca głównego wątku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...