Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Days Gone na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zacząłem drugi raz przechodzić na prosiaku na survivalu. Ale za daleko jeszcze nie zaszedłem, więc poczekam na wersję pc z dalszym graniem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Prosiaku gra strasznie się cięła w ostatniej lokacji, obozie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przypominam sobie żeby coś takiego miało miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może grał na premiere - wtedy pamietam ze u mnie cieło jak cholera.. przez spadki klatek odłożylem gierke na kilka miesiecy choć kupiłem przedpremierowo to ograłem z 3-4h :E Za to później miód malina 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo grę trzeba było co 3h uruchamiać ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Bo grę trzeba było co 3h uruchamiać ponownie.

Tak było na premierę, prosiak się zapychał po czasie. 3-4h odpalonej gry i robiłem reset bo zaczynało zamulać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grałem na premierę, i gra dobrze chodziła, dopiero zaczęła zamulać pod koniec w tym ostatnim obozie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też grałem na premierę i nic takiego nie było w tym obozie. Ścinki były głównie podczas jazdy obojętnie gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od Sony na PC na nic nie czekam, nie wydali żadnej gry którą bym pamiętał i chciał mocno zagrać, a te nowe w ogóle, ja mam na PC tyle dobrych gier że te przechajpowane tytuły z PS jakoś mnie nie obchodzą, w tym roku np, Stalker 2 na którego liczę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ile wyjdzie w tym roku ;)

Fajnie by było ale wiadomo jak to ostatnio bywa :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Stjepan666 napisał:

Ja od Sony na PC na nic nie czekam, nie wydali żadnej gry którą bym pamiętał i chciał mocno zagrać, a te nowe w ogóle, ja mam na PC tyle dobrych gier że te przechajpowane tytuły z PS jakoś mnie nie obchodzą, w tym roku np, Stalker 2 na którego liczę.

W The Last of US 2 grałes ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, ketiw555 napisał:

W The Last of US 2 grałes ? 

Nie i nie zamierzam.

• Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Ścinki były głównie podczas jazdy obojętnie gdzie

A o czym ja mówię, spadki wydajności były głównie podczas szybkiej jazdy motorem, a najbardziej cięło podczas eksploracji na ostatniej mapie, tam konsola po prostu wymiękała, i było to na maxa irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A myślałem że o wyspę Ci chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, ODIN85 napisał:

Nie przypominam sobie żeby coś takiego miało miejsce.

Dziabała jak najbardziej. Trzeba było grę co jakieś 2-3h wyłączyć i odpalić znowu wtedy śmigało. 

Generalnie to się jaram mam dalej na półce premierówkę bo czekałem na to DLC co miało być a nie wyszło. Jak to się mówi w pupie mam zdanie innych Days Gone to genialny tytuł i będzie grane pewnie i na PC choć powiem szczerze, że jak upragde graficzny będzie taki jak w HZD to tak naprawdę jak się ogrywało na prosiaku to nie będzie żadnego sensu ogrywać na PC.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.02.2021 o 20:04, Art385 napisał:

Dziabała jak najbardziej. Trzeba było grę co jakieś 2-3h wyłączyć i odpalić znowu wtedy śmigało. 

jaki samo-wystarczalny gracz ma dziś więcej czasu na granie niż te 2-3 godziny

a młokosa nie będzie stać na wydanie tych 250-300 zł na nowa nie odpakowana grę

osobiście jestem ciekaw jak next-gen cena  wpłynie na sprzedaż gier na konsole

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie to bardzo dobra wiadomość, że gra leci na pecety. Gra zaciekawiła mnie jeszcze przed premierą konsolową, rzecz jasna, głównie ze względu na wielkie chmary zombiaków.

Czekam z niecierpliwością, oby wyszła jak najszybciej, bez obsuwy. 🤩

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te chmary zombiaków to nie wiem czy wiesz stricte oskryptowane sytuacje i to w misjach fabularnych. :E Nie oczekuj cudów i nie nastawiaj się na nie wiadomo co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, caleb59 napisał:

Te chmary zombiaków to nie wiem czy wiesz stricte oskryptowane sytuacje i to w misjach fabularnych. :E Nie oczekuj cudów i nie nastawiaj się na nie wiadomo co.

W misjach fabularnych to z tego co pamiętam to masz ledwie jakoś 2-3 hordy. Wszystkich jest ~40 i są rozsiane w różnych miejscach po świecie gry, znajdujesz/napotykasz je eksplorując świat. Hordy wieczorami wychodzą na żer i rankiem wracają do swoich gniazd gdzie odpoczywają.

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, lukadd napisał:

W misjach fabularnych to z tego co pamiętam to masz ledwie jakoś 2-3 hordy. Wszystkich jest jakoś ~40 i są rozsiane w różnych miejscach po świecie gry, znajdujesz/napotykasz je eksplorując świat. Hordy wieczorami wychodzą na żer i rankiem wracają do swoich gniazd gdzie odpoczywają.

No wlasnie, sporo tego bylo i calkiem fajnie ich eksterminacja bawila. Plus sama walka z nimi to nie skrypt przeciez nawet w misjach, jedynie napotkanie ich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skrypty czy nie, ale jaki fps jak się z nimi gania. Na razie chyba 1 czy max 2 rozwaliłem, kilka miechów nie grałem w Days Gone i chcę to jeszcze skończyć zanim wyjdzie na PC.
Pierwsze spotkanie po kilku miechach w grze, jak to muli, jestem ciekaw jak to będzie działać na moim sprzęcie, bo PS4 slim to zdarzają spadki <30fps.
A horda potrafi dobić sprzęt, ogólnie gierka jest spoko, nawet dosyć długa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 minut temu, Sheeneek napisał:

No wlasnie, sporo tego bylo i calkiem fajnie ich eksterminacja bawila. Plus sama walka z nimi to nie skrypt przeciez nawet w misjach, jedynie napotkanie ich.

Pamiętam, że się wychyliłem i jedną podczas eksploracji wybiłem przed misją i następnie jak dotarłem do tego miejsca już przy okazji wykonywania misji to hordy już nie było :E 

2 minuty temu, Reddzik napisał:

Skrypty czy nie, ale jaki fps jak się z nimi gania. Na razie chyba 1 czy max 2 rozwaliłem, kilka miechów nie grałem w Days Gone i chcę to jeszcze skończyć zanim wyjdzie na PC.
Pierwsze spotkanie po kilku miechach w grze, jak to muli, jestem ciekaw jak to będzie działać na moim sprzęcie, bo PS4 slim to zdarzają spadki <30fps.
A horda potrafi dobić sprzęt, ogólnie gierka jest spoko, nawet dosyć długa.

Jak pamiętam na premierę to największe dropy wcale nie były podczas wybijania hord, a podczas zwykłej jazdy na motocyklu podczas przemierzania świata. No, ale z czasem łatali, zmieniali i nie wiem jak to się tam skończyło po tych wszystkich update. Bo jak zacząłem grać drugi raz to przegrałem ledwie kilka h. No, ale ogólnie gra na tym etapie lepiej działała jak na premierę. No, ale ja grałem na PS4 PRO.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, caleb59 napisał:

Bzdury wypisujesz, fabularnych hord jest chyba dwie, a tak reszta jest rozrzucona po świecie i można się na nie natknąć eksplorując świat gry.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.02.2021 o 17:28, Stjepan666 napisał:

W GoW bym pyknąl. Jedynka i zwłaszcza dwójka, to byly poza tekkenem 5 moje ulubione gierki na czarnulce ps2. Pes6 zaraz poza podium.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi