Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Days Gone na PC

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ODIN85 napisał:

Nie przypominam sobie żeby coś takiego miało miejsce.

Dziabała jak najbardziej. Trzeba było grę co jakieś 2-3h wyłączyć i odpalić znowu wtedy śmigało. 

Generalnie to się jaram mam dalej na półce premierówkę bo czekałem na to DLC co miało być a nie wyszło. Jak to się mówi w pupie mam zdanie innych Days Gone to genialny tytuł i będzie grane pewnie i na PC choć powiem szczerze, że jak upragde graficzny będzie taki jak w HZD to tak naprawdę jak się ogrywało na prosiaku to nie będzie żadnego sensu ogrywać na PC.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.02.2021 o 20:04, Art385 napisał:

Dziabała jak najbardziej. Trzeba było grę co jakieś 2-3h wyłączyć i odpalić znowu wtedy śmigało. 

jaki samo-wystarczalny gracz ma dziś więcej czasu na granie niż te 2-3 godziny

a młokosa nie będzie stać na wydanie tych 250-300 zł na nowa nie odpakowana grę

osobiście jestem ciekaw jak next-gen cena  wpłynie na sprzedaż gier na konsole

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie to bardzo dobra wiadomość, że gra leci na pecety. Gra zaciekawiła mnie jeszcze przed premierą konsolową, rzecz jasna, głównie ze względu na wielkie chmary zombiaków.

Czekam z niecierpliwością, oby wyszła jak najszybciej, bez obsuwy. 🤩

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te chmary zombiaków to nie wiem czy wiesz stricte oskryptowane sytuacje i to w misjach fabularnych. :E Nie oczekuj cudów i nie nastawiaj się na nie wiadomo co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, caleb59 napisał:

Te chmary zombiaków to nie wiem czy wiesz stricte oskryptowane sytuacje i to w misjach fabularnych. :E Nie oczekuj cudów i nie nastawiaj się na nie wiadomo co.

W misjach fabularnych to z tego co pamiętam to masz ledwie jakoś 2-3 hordy. Wszystkich jest ~40 i są rozsiane w różnych miejscach po świecie gry, znajdujesz/napotykasz je eksplorując świat. Hordy wieczorami wychodzą na żer i rankiem wracają do swoich gniazd gdzie odpoczywają.

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, lukadd napisał:

W misjach fabularnych to z tego co pamiętam to masz ledwie jakoś 2-3 hordy. Wszystkich jest jakoś ~40 i są rozsiane w różnych miejscach po świecie gry, znajdujesz/napotykasz je eksplorując świat. Hordy wieczorami wychodzą na żer i rankiem wracają do swoich gniazd gdzie odpoczywają.

No wlasnie, sporo tego bylo i calkiem fajnie ich eksterminacja bawila. Plus sama walka z nimi to nie skrypt przeciez nawet w misjach, jedynie napotkanie ich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skrypty czy nie, ale jaki fps jak się z nimi gania. Na razie chyba 1 czy max 2 rozwaliłem, kilka miechów nie grałem w Days Gone i chcę to jeszcze skończyć zanim wyjdzie na PC.
Pierwsze spotkanie po kilku miechach w grze, jak to muli, jestem ciekaw jak to będzie działać na moim sprzęcie, bo PS4 slim to zdarzają spadki <30fps.
A horda potrafi dobić sprzęt, ogólnie gierka jest spoko, nawet dosyć długa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 minut temu, Sheeneek napisał:

No wlasnie, sporo tego bylo i calkiem fajnie ich eksterminacja bawila. Plus sama walka z nimi to nie skrypt przeciez nawet w misjach, jedynie napotkanie ich.

Pamiętam, że się wychyliłem i jedną podczas eksploracji wybiłem przed misją i następnie jak dotarłem do tego miejsca już przy okazji wykonywania misji to hordy już nie było :E 

2 minuty temu, Reddzik napisał:

Skrypty czy nie, ale jaki fps jak się z nimi gania. Na razie chyba 1 czy max 2 rozwaliłem, kilka miechów nie grałem w Days Gone i chcę to jeszcze skończyć zanim wyjdzie na PC.
Pierwsze spotkanie po kilku miechach w grze, jak to muli, jestem ciekaw jak to będzie działać na moim sprzęcie, bo PS4 slim to zdarzają spadki <30fps.
A horda potrafi dobić sprzęt, ogólnie gierka jest spoko, nawet dosyć długa.

Jak pamiętam na premierę to największe dropy wcale nie były podczas wybijania hord, a podczas zwykłej jazdy na motocyklu podczas przemierzania świata. No, ale z czasem łatali, zmieniali i nie wiem jak to się tam skończyło po tych wszystkich update. Bo jak zacząłem grać drugi raz to przegrałem ledwie kilka h. No, ale ogólnie gra na tym etapie lepiej działała jak na premierę. No, ale ja grałem na PS4 PRO.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, caleb59 napisał:

Bzdury wypisujesz, fabularnych hord jest chyba dwie, a tak reszta jest rozrzucona po świecie i można się na nie natknąć eksplorując świat gry.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.02.2021 o 17:28, Stjepan666 napisał:

Ja od Sony na PC na nic nie czekam, nie wydali żadnej gry którą bym pamiętał i chciał mocno zagrać, a te nowe w ogóle, ja mam na PC tyle dobrych gier że te przechajpowane tytuły z PS jakoś mnie nie obchodzą, w tym roku np, Stalker 2 na którego liczę.

W GoW bym pyknąl. Jedynka i zwłaszcza dwójka, to byly poza tekkenem 5 moje ulubione gierki na czarnulce ps2. Pes6 zaraz poza podium.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, caleb59 napisał:

Warto przynajmniej coś poczytać zanim się kogoś wprowadzi w błąd i pisze o grze o której tylko coś się słyszało ;) 

Edytowane przez skunRace
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby niektóre są powiązane z misjami fabularnymi ale można je tłuc mimo to. Szkoda, że twórcy nie przewidzieli, że ktoś mógł je wykosić wcześniej i dziwnie to wygląda, jak zajeżdżasz robić zadanie, odpala się filmik i dowiadujesz się z niego, że właśnie wysiekłeś stado zombiaków. A Ty byłeś tutaj ale jakiś tydzień wcześniej :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, bardak napisał:

Niby niektóre są powiązane z misjami fabularnymi ale można je tłuc mimo to. Szkoda, że twórcy nie przewidzieli, że ktoś mógł je wykosić wcześniej i dziwnie to wygląda, jak zajeżdżasz robić zadanie, odpala się filmik i dowiadujesz się z niego, że właśnie wysiekłeś stado zombiaków. A Ty byłeś tutaj ale jakiś tydzień wcześniej :E

No tak się zastanawiałem gdzie są zombiaki po cutscence a tu przypominało mi się ze jakies 2 dni wcześniej wykosiłem :e.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Gierka od kwietnia w ps plus, ciekawe kiedy pojawi się na PC? Obstawiam kwiecień albo maj, ewentualnie czerwiec :E

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

obstawiam raczej maj i czekać na kolejne produkcje od sony na pc :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja obstawiam 17 lipca :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HZD wyszedł w sierpniu, Death Stranding w lipcu. Może być. :D 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo zmienili zdanie i fabuła planowana na dodatek będzie rozwinięta w drugiej części. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche juz duzo czasu minelo od premiery  (2 lata) zeby teraz DLC dawac, raczej szanse male. A w druga czesc bym nawet zagral.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pytanie do ciupaczy na PS4, czy fabuła i story w grze jest OK? próbowałem zagrać na plejaku ale przez 30FPS odbiłem się jak kauczuk... i zagrałem tylko z godzinę..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, samsung70 napisał:

pytanie do ciupaczy na PS4, czy fabuła i story w grze jest OK? próbowałem zagrać na plejaku ale przez 30FPS odbiłem się jak kauczuk... i zagrałem tylko z godzinę..

Ja to samo, normalnie się nie dało grać, szanuję graczy grających w 30 fpsach... 

Kiedy to w końcu wyjdzie na PC ? Nie mam już w co grać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, ketiw555 napisał:

Kiedy to w końcu wyjdzie na PC ? Nie mam już w co grać.

to może zaopatrzyć się w jakąś książkę ;)

od biedy o oprogramowaniu to znacznie zajmie wolny czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
18 minut temu, ODIN85 napisał:

Na pewno lepsza niż Asasiny a głosy pl są świetnie dobrane.

Nadal jednak oryginalna wersja (ENG) jest 2 poziomy lepsza... just saying ;) Co nie znaczy, ze polska jest zla. Sony ma chyba najlepsze dubbingi PL w branzy.

Edytowane przez amsztel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardzo chętnie spróbuję na premiere PC, oby tylko nie bylo takich problemów jak z HZD zaraz po ukazaniu się.. 

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi