Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Days Gone na PC

Rekomendowane odpowiedzi

W Pray fakt fajnie się grało, ale jednak wolał bym jakieś nowe Dishonored -jakoś teN świat mi mega pasuje ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wlasnie, podejrzewam ze samo studio bylo zadowolone ale Sony juz nie bo oni chca mega IP, an nie tylko czegos "ok". A szkoda bo DG jest naprawde swietne i chcialem drugiej czesci zaraz po ukonczeniu go na PS4 na premiere. Mam gdzies jeszcze naszywki z preordera :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Element Wojny napisał:

Mi się wydaje że Sony oczekuje że ich EX'y będą zawsze oscylowały w granicach 9-10/10 bo przecież to EX'y stanowią o sile PS, a takie Days Gone z notami startowymi 7-8/10 to dużo poniżej ich oczekiwań. 

DZBANY! Taka gra! :(

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

DZBANY! Taka gra! :(

No niestety ale trzeba być realistą - Days Gone 2 raczej nigdy już nie powstanie.

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poleci ktoś coś podobnego w odbiorze?
DG dla mnie to ścisły top (z tego co ograłem na PC) po W3 i RDR2.
Aż trudno uwierzyć, że TAK DOBRA gra nie doczeka się kontynuacji (pomimo "takiego" zakończenia).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu ukończyłem fabułę wraz z sekretnym zakończeniem. Gra naprawdę mega. Ma w sobie to coś , choć sama rozgrywka nie jest jakaś odkrywcza. Fabuła naprawdę spoko i fajnie opowiedziana choć można się przyczepić do paru rzeczy. Misje poboczne pomimo tego że jest ich tylko kilka rodzajów jakoś mnie nie znudziły. Sam gameplay miodny. Nawet pod koniec gry wymierzenie celnego headshota czy roztrzaskanie łba rojaka toporem sprawiało dużo frajdy.  Niezle rozwiazany system rozwoju i crafting. Chcialo sie wykonywac kolejne zlecenia zeby wpadlo troche expa by odblokowac kolejne umiejetnosci. To samo jesli chodzi o szukanie przydatnych rzeczy i zlomu, wiele razy jadac na misje zbaczalem z trasy po to zeby pozbierac troche "smieci". Bardzo ciekawe jest tez polowanie na hordy. Trzeba sie dobrze przygotowac, troche pomyslec , zaplanowac a i tak czesto caly plan trafia szlak i trzeba improwizowac w biegu:D  ale satysfakcja jest spora. Az dziw bierze ze przy takim zakonczeniu ta gra nie ma zadnego DLC juz nie mowiac o 2 czesci . Gra ma oczywiscie swoje wady , ale w ostatecznym rozrachunku to zdecydowanie TOP. Dawno nie gralem w nic co sprawialo by ze czekalem az wieczorem odpale kompa zeby pchnac fabule do przodu czy po prostu poczyscic obozy lupiezcow itp. Bardzo  przyciagala do ekranu. Duza w tym zasluga głownego bohatera i postaci pobocznych ktore sa narpawde wyraziste, dobrze napisane z rozna przeszloscia  i nie pozostaja obojetne. Najwiekszy problem z Days Gone jest taki ze ciezko mi bedzie teraz znalezc  gre na podobnym poziomie "przyciagania" :D

Edytowane przez naczelnik5
  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, naczelnik5 napisał:

Az dziw bierze ze przy takim zakonczeniu ta gra nie ma zadnego DLC juz nie mowiac o 2 czesci . 

To jest dla mnie największa wada DG. Ta gra się nie kończy.
Ona się IMO momentalnie urywa (!), kompletnie z czapy.

7 minut temu, naczelnik5 napisał:

Najwiekszy problem z Days Gone jest taki ze ciezko mi bedzie teraz znalezc  gre na podobnym poziomie "przyciagania" :D

Podzielam.
To jeden z królików z kapelusza tego roku, który mi dano na PC (choć się nie spodziewałem i nie oczekiwałem) i... BINGO!

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, naczelnik5 napisał:

Dawno nie gralem w nic co sprawialo by ze czekalem az wieczorem odpale kompa zeby pchnac fabule do przodu czy po prostu poczyscic obozy lupiezcow itp.

Też przez ostatnie lata nic mnie tak nie wciągnęło jak DG.  Meeeega gierka. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, MT®©™ napisał:

Też przez ostatnie lata nic mnie tak nie wciągnęło jak DG.  Meeeega gierka. 

Gdyby tylko wywalili konieczność pokonania tych dwóch hord w trybie fabularnym (zwłaszcza tej ostatniej gdy latasz po jaskini jak pijana małpa próbując uciec i utluc te Zombiaki i musisz uważać by nie wyjść poza obszar przewidziany przez twórców, bo jak się zapomnisz i wyjdziesz to masz chyba 5 sekund na powrót, albo automatycznie giniesz i restart całego cyrku) to byłaby kozacka gierka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, Pioneer83 napisał:

Gdyby tylko wywalili konieczność pokonania tych dwóch hord w trybie fabularnym (zwłaszcza tej ostatniej gdy latasz po jaskini jak pijana małpa próbując uciec i utluc te Zombiaki i musisz uważać by nie wyjść poza obszar przewidziany przez twórców, bo jak się zapomnisz i wyjdziesz to masz chyba 5 sekund na powrót, albo automatycznie giniesz i restart całego cyrku) to byłaby kozacka gierka.

Można na to przymknąć oko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta, ta ale oka przymknąć nie można na crashe generowane za każdym razem w logu systemowym po wyjściu z gry, nadal tego Valve nie naprawiło mimo zgłoszeń - wina Steama, a nie gry.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, Pioneer83 napisał:

Gdyby nie bylo walki z hordami w glownym watku to wiekszosc zadan z wyspy magow byla by kompletnie z czapy. Horda w jaskini jesli mialo sie troche napalmu i granatow wcale nie byla jakas wymagajaca, ale fakt ze w tym zadaniu horda sie pojawila troche mnie zaskoczyl

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi