Skocz do zawartości
kleksiq

Graty do WC - blok cpu, chłodnica, rez

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Nigdy nie montowane,

Swiftech MCR 320 Quiet Power - stan oceniam na dobry, parę finów lekko powyginanych lecz nie widać aby były to uszkodzenia wpływające na działanie.
EK213 Plexi Nickel - rozpakowany i po za tym tyle
Aquacomputer - 34009 aquatube G1/4 delrin weiss
Aquacomputer - 53083 poweradjust 2 USB, Ultra-Variante
Phoboya Noise Destructor V.1 wyciszacz do pomp.

Z chęcią pozbyłbym się wszystkiego na raz. Kwota 200 zł, przesyłka inpostem do paczkomatu po mojej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Zobaczymy jak będą porównania jak wypadają poszczególne wersje gry. A Sony to zainwestowało jak na razie głównie w to, że mają demko wcześniej . Gdyby faktycznie coś tam grubiej sypnęli mamony to byłby chociaż czasowy ex na kilka najbliższych miesięcy na PS.
    • Hej, jak w powyzszym temacie.  Rozwijajac, po wymainie plyty, procesora i ramu w komputrze i podlaczeniu reszty nie wyswietla sie obraz z karty graficznej ( przed zmiana wszyskto dzialalo, reszta poszla ze starego kompa) i nie wiem o co chodzi, myslaem ze moze nie podpialtem zasialanie do karty dodatkowego ale albo mam zacme jakas i nie widze albo nie ma. Spec: I5 - 10400F MSI B460 A Pro RAM - 2x8 Patriot Viper 2666 Gigabyte GTX 1050 TI Be Quiet 700 W SSD Samsung EVO 500 GB HDD 1 TB Seagate   Ma ktos jakis pomysl co zrobic ? Monitory sprawdzalem dwa i oba po podlaczeniu do lapka wyswietlaja obraz.  
    • Właśnie tak siedzę wkurzony(w łagodnym słowa znaczeniu😑) bo już się ciszyłem super ekranem w końcu, tydzień czasu się bawiłem z ustawieniami i teraz znowu. Jeszcze teraz te całe problemy z wymianą czy zwrotem 😒 Dobrze, że do roboty mam na 15 to rano wstanę, od razu za telefon i dzwonie do euro. Zastanawiam się właśnie jak to rozegrać w zależności czego się dowiem od euro, bo zaś nie wiem jak z tą folią na ekranie czy będą problem robić. W ogóle się zastanawiam po co dają folię tylko na OLEDy, bo żaden monitor i TV jakie sobie przypominam u rodziców czy znajomych to żadnych foli nie mają, sam piankowy kondom nie wystarczy 😅
    • http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20210000512 Chyba nie jest problemem wyszukanie tego w sieci? Ale od razu muszę przyznać, te 1,5m wydaje się już nieaktualne. Jakieś dwa podstawowe rozporządzenia wstecz zniknęło. Prawdopodobnie od momentu zmiany zapisu o stosowaniu maseczek do zasłaniania, z dwóch $ zrobili jeden. A, ok. Cały problem z tymi bezobjawowymi, że jakby na inne choroby tak samo masowo badać, to też by wyszło podobnie. To jest niedoskonałość dostępnych statystyk, czy metod zbierania danych - brak rozdzielenia zakażonych od chorych. Zmieniając tak podejście do statystyki, mielibyśmy 537605 chorych na covid. Wtedy śmiertelność wyjdzie 11,5% zamiast 2,3%. Gdyby dla grypy też doliczyć bezobjawowych, to śmiertelność spadłaby z tych 0,5% prawdopodobnie do 0,1% (ciężko mi powiedzieć jaki współczynnik bezobjawowych dać). Znam tylko pojedynczy przypadek, gdzie kolega z pracy przechodził praktycznie bez objawów. Po kilku miesiącach "doszczepił się" jak inna osoba z rodziny miała pozytywny wynik (nie wiem jak przechodziła, raczej bez większych problemów). Zrobił badania na przeciwciała i wyszedł bardzo wysoki poziom. Były też badania przesiewowe i wychodziło sporo ludzi z przeciwciałami, a nie mieli objawów, nie wiedzieli że mieli kontakt. Skąd te dane? Z tego co wiem, zaszczepionych jest 6,5mln, z czego 2 z kawałkiem 2 dawkami.  
    • No fajnie tylko jedno w tej historii się nie zgadza. 27 marca sam napisałeś cytuję: I teraz okazuje się że miałeś uszkodzone dwa różne zestawy pamięci RAM? Już pominę fakt, że w tym samym zdaniu sam napisałeś że na zupełnie innej platformie z twoją kartą było to samo. I wszędzie był problem z RAMem?
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...