Skocz do zawartości
MiHu56

Czy opłaca się kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce sobie złożyć komputer nie chce przepłacać za kartę. Wolę kupić coś chwilowego. 

https://www.sieradzak.pl/oferta.html?id=646519&o=asus-geforce-gtx-950-2-gb-directcu-ii-strix

Czy opłaca się kupić tą kartę? 

Co w niej sprawdzić 

7 minut temu, MiHu56 napisał:

Witam chce sobie złożyć komputer nie chce przepłacać za kartę. Wolę kupić coś chwilowego. 

https://www.sieradzak.pl/oferta.html?id=646519&o=asus-geforce-gtx-950-2-gb-directcu-ii-strix

Czy opłaca się kupić tą kartę? 

Co w niej sprawdzić 

Możecie wysyłać jakieś oferty na allegro/olx które są w miarę rozsądnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co chcesz robić na tej karcie, bo jak ma wyświetlać pulpit to bez sensu a karta prezentuję niewiele większą wydajność niż wyświetlacz pulpitu ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Send1N napisał:

Pytanie co chcesz robić na tej karcie, bo jak ma wyświetlać pulpit to bez sensu a karta prezentuję niewiele większą wydajność niż wyświetlacz pulpitu ? 

Bez przesady. Mam 960 z 2GB ramu na okres przejściowy i w takie World of Tanks pytam na wysokie/max w rozdziałce 1440p. Podobnie Diablo 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 960 jeszcze bym dał na obecne czasy te 380zl ale 950 jest dodatkowo 15% słabsza :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się nie opłaca, te stare przestarzałe karty nie są tyle warte, ale wiadomo jaka  jest dzisiaj sytuacja na rynku zwłaszcza kart graficznych. W normalnych warunkach taka karta powinna kosztować max kilkadziesiąt złotych a nie kilkanaście stówek. Lepsza byłaby GTX 760 ale ich ceny to tak samo paranoja. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem 760 na 960 - ta pierwsza to straszny piekarnik 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal możesz, przygarnę nawet za 500 PLN drogi Andrzeju. I to dla siebie a nie na handel ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no porobiło się z cenami, tak zażartowałem, choć przed premierą amperów to chciałem za 400 wystawić, i zostałbym z niczym, a w AC trza grać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem 960 z 2GB i jak się przegnie ze suwakami, to czasem w oddalonych obiektach brakuje trochę pamięci na tekstury ;) 4GB będzie OK - idę później polować na OLX, może ktoś się wymieni z dopłatą z mojej strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, BladyPL napisał:

Ja wziąłem 960 z 2GB i jak się przegnie ze suwakami, to czasem w oddalonych obiektach brakuje trochę pamięci na tekstury ;) 4GB będzie OK - idę później polować na OLX, może ktoś się wymieni z dopłatą z mojej strony ;)

Widzę że siedzisz w temacie, ile realnie teraz mógłbym wołać za swojego strixa 970.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

700-800 zł - po tyle chodzą GTX 970.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między 600 a 700 przy szybkiej odsprzedaży. Jak może powisieć i czekać na amatora, to może 100 PLN więcej. Obserwuję od 3 dni OLX i wszelkie oferty w okolicy 1000 i wyżej notują bardzo mało odwiedzin. Czyli można z tego mniej więcej wysnuć wniosek, który pułap jest atrakcyjny dla nabywców. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo dzięki za odpowiedzi. Sprzedawać narazie nie będę. Po bumie pewnie znowu będzie chodzić za ok 400. Ale narazie do AC starcza, więc zostaje. Bo zamiennika, nie kupię narazie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Widzę że siedzisz w temacie, ile realnie teraz mógłbym wołać za swojego strixa 970.

Tylko nie pisz że nie masz dostępu do allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Tylko nie pisz że nie masz dostępu do allegro.

I po co ten post? Mam ważniejsze sprawy niż siedzenie na allegro i przeglądanie ofert. Koledzy już opdowiedzieli, więc te swoje trzy grosze możesz sobie wcisnąć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w tym czasie co wymieniles te 2 zdania na temat ceny 970 mogles sobie przeleciec allgero to jesst doslownie 2 minuty mozna wszytsko przesortowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...