Skocz do zawartości
kasmiros

laptop/mini pc do grania w geforce now

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Trochę nie wiem czy dobry dział jak coś to proszę o przeniesienie. Szukam czegoś do grania w usludze ge force now. Laptopy sa aktualnie drogie nawet te o slabych parametrach, a mi zależy TYLKO na graniu w ge force now. Mam tv samsunga 50cali więc myślę że fajnie byłoby rzutować obraz na niego. Także szukam czegoś do 1500zl co pozwoli mi komfortowo grać w gierki z chmury ge force i używać discorda. Połączenie oczywiście po kablu dla jak najlepszej prędkości neta. Więcej nie planuję. Widziałem jakieś mini pc z pozytywnymi opiniami. Laptopy dość ciężko znaleźć jakieś sensowne, chociaz tutaj plus że mam ten monitor juz wbudowany. Ktoś ogarnia temat trochę lepiej? Szukam pomocy wśród fachowców 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten komputer, lekko mówiąc to bubel. Proszę cię, dwa rdzenie? Przecież to do niczego się nie nadaje. Nawet pod codzienne użytkowanie to mało.

Ramy - wszystko zależy od twojego portfela. Tu napewno podchodzą sodimm ddr4, ale łaskawie mogliby podać jakie dokładnie. Cenowo nowe, tak wyglądają https://www.x-kom.pl/g-5/c/2337-pamieci-ram-sodimm-ddr4.html?sort_by=price_asc

Dysk - o dysku też nie wiadomo. Na pewno jest to m.2, ale czy sata czy nvme? Zero informacji. Lepiej kup sobie poleasingowego lapka, wyjdziesz na tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, santaangelo napisał:

Ten komputer, lekko mówiąc to bubel. Proszę cię, dwa rdzenie? Przecież to do niczego się nie nadaje. Nawet pod codzienne użytkowanie to mało.

Ramy - wszystko zależy od twojego portfela. Tu napewno podchodzą sodimm ddr4, ale łaskawie mogliby podać jakie dokładnie. Cenowo nowe, tak wyglądają https://www.x-kom.pl/g-5/c/2337-pamieci-ram-sodimm-ddr4.html?sort_by=price_asc

Dysk - o dysku też nie wiadomo. Na pewno jest to m.2, ale czy sata czy nvme? Zero informacji. Lepiej kup sobie poleasingowego lapka, wyjdziesz na tym lepiej.

Gdzie szukać poleasingowego lapka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, kasmiros napisał:

Gdzie szukać poleasingowego lapka?

Najlepiej? Udaj się na miasto i poszukaj takich punktów :D U mnie przynajmniej jest kilka takich sklepów. Myślę, że na google znajdziesz jakieś sklepy w twoim mieście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi