Skocz do zawartości
Kamiyan

Ekran CMD przy włączaniu komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Na W10 od niedawna przy starcie systemu dosłownie na pół sekundy widać czarny ekran CMD z czymś napisanym i coś na pasku też się pojawia.

Trudno mi to wyłapać, bo trwa może niecałe pół sekundy. Co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób i podaj logi z narzędzia FRST 

.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W logach nie widać infekcji. Może sprawdź czy w trybie czystego rozruchu też się pojawia okienko wiersza poleceń. Jeśli nie, znaczy któraś usługa lub aplikacja w autostarcie odpowiada za to.

Edytowane przez toska78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zerknąłem do harmonogramu.

To może być coś z tego?

unknown.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W jakiej zakładce harmonogramu masz te zadania? To porównam ze swoimi. Jeśli w głównej tzn Biblioteka Harmonogramu zadań to z tych samych mam wyłączone wszystkie 3 z EdgeUpdate w nazwie zadania + wyłączone zadanie od OneDrive.

jjjjpg_qqqpans.jpg

Edytowane przez toska78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Jest. Gdy czytałem jakąś reckę przedpremierową sprzed tygodnia i widziałem już na początku tekstu że redaktor określa ją jako "typowego" remastera od razu zamykałem stronę; na szczęście wielu zdawało sobie sprawę że mają do czynienia z czymś znacznie większym, co sam twórca opisał nie jako remake/remaster a jako "upgrade". Ale dzięki temu ewentualne Twoje wejście w NieR'a będzie miało o wiele większy potencjał emocjonalny niż dla wielu z nas którzy Automatę już ograli, bo masz możliwość zrobić to tak jak trzeba czyli Replicant --> Automata. Dla mnie pewne rzeczy w Automacie odnoszące się do Replicanta były ciekawe czy zaskakujące, ale na poziomie emocjonalnym nie zadziałały bo nie rozumiałem do kogo i czego się odnosiły. Z kolei kolega z którym rozmawiałem który wcześniej ograł NieR'a na PS3 a potem dorwał Automatę na PS4 po prostu - jak to określił -  "wysiadł" emocjonalnie w kilku momentach bo nie spodziewał się tak "bezpośrednich" i ciężkich odniesień które były zrozumiałe jedynie dla tych którzy ograli Replicanta.  No cóż, wcześniej mnie to ominęło ale mój plan jest prosty 23 kwietnia jadę z Replicantem a potem od razu z Automatą. 
    • Zdaje sobie z tego sprawę bardziej niż Ci się wydaje. Uderzyłem w temat celowo jak laik bo podchodząc od strony profesjonalnej można było pominąć coś co było problemem błachym (nie mam się za nie wiadomo kogo ale podstawowe warianty zostały dawno wykluczone i sprawdzone), szukając problemu przez X czasu można się zapętlić. Proponuje zapoznać się z całym wątkiem co było próbowane i co zostało zrobione a co nie. Może zrozumiesz dlaczego tak twierdzę. Skoro problem występuje na innych konfiguracjach sprzętowych to przegrzewanie nie ma nic tu do rzeczy. (Inne płyty, pamięci, karty, dyski) i to nie tylko ja spr a z problemem na forum NV boryka się masa ludzi. 
    • Win 10, najnowsza dostepna wersja, stery też najnowsze dostępne, żaden V-sync, nic takiego.  3dmark 10900 pkt. w Fire Strike Wpadłem natomiast na nieco inny pomysł, z racji tego, że głownie to testowałem BF1 i BF5, oraz Call od Duty 2 (tak, takiego staruszka) to nie wpadłem w ogóle na to, że może być to wina samych BF'ów właśnie, pogrzebałem i znalazłem wiele wątków i instrukcji jak naprawić takie niedogodności, grzebałem w wielu ustawieniach zgodnie z poradnikami, nic to nie dało. Na laptopie cały czas miałem w tych samych BF'ach 100% toć początkowo w ogóle nie wpadłem na to, że to ich wina.  Także dzięki za chęci, okazuje się, że ze sprzętem wszystko w porządku. Musze szukać roziwązania z tymi grami po prostu  
    • No napisz czy widać jakieś różnice w grafice pomijając już ilość k/s bo to wiadomo gdzie będzie lepiej śmigać  Ten nowy RE8 to nawet początkowo miał nie trafić na starą generację a widać że dali radę jeszcze z niej sporo wycisnąć 😁
    • no ja tam dalej czekam na 3060 ti, mam nadzieje że te nowe rewizje kart sprawią że dostanę ją do końca wakacji XD
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...