Skocz do zawartości
Kszyrztow

War Mongrels

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

War Mongrels jest dziełem polskiego studia Destructive Creations. Deweloper ma już na swoim koncie takie gry jak strategię Ancestors Legacy czy strzelankę Hatred. WM jest grą strategiczną z widokiem izometrycznym, która opiera się na skradaniu i cichej eliminacji wrogów. Tytuł pomysłem na rozgrywkę przywodzi na myśl takie klasyczne serie jak Commandos czy Desperados. Twórcy zabierają nas w czasy II wojny światowej, prezentując front wschodni. Deweloperzy nie oszczędzają graczowi trudnych tematów takich jak holocaust i masowe mordy.

GRYOnline.pl

 

ss_72d69125807711ce517c4ffa40c425c0612a5

https://store.steampowered.com/app/1101790/War_Mongrels/

 

Gra ostatnio wpadła mi w oko, tematu nie znalazłem, więc takowy zakładam. Za projekt odpowiada zespół Destructive Creations, znany choćby z Ancestors Legacy czy Hatred. Określany jest często jako "polskie Commandos w czasach II wojny światowej" i ma trafić w trzecim kwartale tego roku na wszystkie liczące się platformy - PC, PS4, PS5, XO i XSX/S. Wygląda to wszystko moim zdaniem naprawdę ciekawie i bez wątpienia będę miał oko na tę produkcję.

Edytowane przez Kszyrztow
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widze cos ala stary dobry Commandos, ahh ile to razy przechodzilem wszystkie czesci.

Ciekawe jak to sie bedzie prezentowalo, sam nie wiem czy ten typ gier bedzie potrafil mnie wciagnac znowu ale warto obserwowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wygląda całkiem ładnie, ostatnią podobną do niej grą w jaką gralem był Silent Storm (więc juz troche czasu mineło)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są przecież D3, shadow tactic ... A wam takich gier brakuje... Borok rozum.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sheeneek napisał:

O widze cos ala stary dobry Commandos, ahh ile to razy przechodzilem wszystkie czesci.

Ciekawe jak to sie bedzie prezentowalo, sam nie wiem czy ten typ gier bedzie potrafil mnie wciagnac znowu ale warto obserwowac.

Musisz sprawdzić Desperados 3!

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zwyklyuzytkownik napisał:

Co to d3

Desperados

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś premiera. Kafftan już gra:
 

Z tego co widziałem to bardzo ciekawie się prezentuje. Dziwne, że nie ma jeszcze żadnych recenzji.  Na MC wciąż data wydania 13 sierpnia. :E 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna polska gra, która przeszła bez większego echa.  Od wczoraj prawie zero recenzji (poza jedną która znalazłem jakiegoś randoma), nawet polskich :E , a na Steamie 70% pozytywnych. Dużo narzeka na glitche i crashe.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Cena też nie jest taka zła 127-139zł jak na nową grę to nieźle.

 

Na Epicu można kupić jeszcze z kuponem -40 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...