Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,jak w temacie..

Przywróciłem ustawienia domyślne ale nie poprzez tryb bezpieczny tylko przez ustawienia w systemie ps4, po wykonaniu tej czynności konsolą ponownie się uruchomiła i pojawił się ekran startowy co widać na zdjęciu. Problemem jest to że w momencie gdy podłączam pada Ds4 i wduszam przycisk PS to wyskakuje mi ten komunikat co również widać na zdjęciu. Proszę o pomoc bo naprawdę próbowałem już wielu sposobów, A i dodam że gdy wyskakuje ten komunikat po podłączeniu pada, na padzie zapala się na chwilę światełko pomarańczowe, przy wduszeniu PS zapala się na chwilę światełko białe.

Z góry wielkie DZIEKUJĘ!

20210227_113922_Easy-Resize.com (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj zresetować sam kontroler:

 

Cytat

 

Resetowanie kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4

  1. Wyłącz system PS4 i odłącz go od zasilania. 

  2. Znajdź mały przycisk resetowania z tyłu kontrolera pod krawędzią przycisku L2.

  3. Używając małego narzędzia, wciśnij przycisk do środka otworu. Przytrzymaj przycisk przez około 3–5 sekund.

  4. Podłącz kontroler do PS4 za pomocą przewodu USB i naciśnij przycisk PS.

  5. Jeśli pasek świetlny zmieni kolor na niebieski, kontroler jest sparowany.

Jeśli kontroler nie odpowiada albo można go podłączyć do innego portu USB lub innego systemu, uruchom narzędzie diagnostyczne Fix & Replace, aby sprawdzić, czy sprzęt kwalifikuje się do naprawy w ramach gwarancji.

 

https://www.playstation.com/pl-pl/support/hardware/ps4-dualshock-4-wireless-troubleshooting/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mozna jeszcze wymusic parowanie pada bezprzewodowo- wciskasz guziki playstation i share na raz i trzymasz pare sekund, ale czy to pomoze nie wiem.  A po co resetowales konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset robiłem bo kupiłem konsole od kumpla i chciałem wyczyścić dane i usunąć niepotrzebne konta i teraz wymaga ode mnie bym podłączył pada przez kabel i wdusil przycisk PS jak widać na zdjęciu tylko pad miga na niebiesko i to jest jedno krotne migniecie a jak chcę drugi raz nacisnąć to miga kilka razy i nic. Próbowałem na nowo parowac i też nic A u kumpla pad chulał elegancko i pada ładował przez kabel USB bo nie miał stacji. Po podłączeniu kablem naciskam przycisk PS i wyskakuje ten właśnie komunikat co widzicie na zdjęciu..:"""(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odgrzeje trochę temat, bo mam ten sam problem. Czy udało się go rozwiązać? Albo ma ktoś jakiś pomysł, jak można jeszcze sparować pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczenie może mieć kabel usb - u mnie na jednym działalo, na drugim nie. Tymi co są tylko do ładowania nie sparujesz konsoli - potrzebujesz taki którym możesz ładować + przesyłać dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...