Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A jakaś linkę kiedy odblokuję? Są miejsca na mapie gdzie mogę się dostać. Mam już ponad 8h i wciąż utknąłem w pierwszym regionie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozniej jak juz zalapiesz o co biega bedzie lepiej. Trzeba byc ostroznym i czyscic mape. Na niej masz oznaczenia sciezek i z nich bedziesz wiedzial czego sie spodziewac.

Co iles tam leveli jest tez nowy start point wiec nie bedziesz musial calosci od nowa robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się pokonać pierwszego bossa. :D  Ale miałem takiego pasożyta, który mi odnawiał ponownie życie, gdyby nie to to zaczynał bym od nowa. :E  Cóż... dotarłem do kolejnego regionu i nie podoba mi się. Cholera, jeszcze trudniejszy, o wiele. :E Poza tym level designe jakiś dziwaczny, nie czuć takiego "flow" podczas poruszania się jak w pierwszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że pierwszy boss był trudny, ten drugi to zupełnie inny poziom, co on odwala na tej arenie. :E  Nie wiem jak niektórzy pokonali tą grę w 11h, ja pewnie będę miał z 10x tyle. ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cKilka godzin za mną, jak na razie dostałem mniej więcej to, czego się spodziewałem - ubogą wersję Hadesa. Mechanicznie to nie jest zła gra, ale zdecydowanie za mało wyciąga z roguelike, zarówno jeśli chodzi o rozwiązania jak i ich realizację.

Sporo znajdowanego sprzętu nie nadaje się kompletnie do niczego, zwłaszcza pasożyty są mocno niezbalansowane. Wybór broni ograniczony, podobnie jak przypisane do nich perki. Rozgrywka wyraźnie ciągnie ku walce dystansowej, nie ma praktycznie żadnych korzyści z bawienia się w melee.

Rozwój postaci słabiej zaznaczony niż we wspomnianym Hadesie, co negatywnie wpływa replayability. Kolejne cykle potrafią więc znużyć, w moim wypadku dłuższe sesje nie wchodzą w grę. Poszczególne biomy nie grzeszą oryginalnością, trochę potencjału się tutaj zmarnowało.

Otoczka fabularna całkiem w porządku, krok po kroku coś jest dorzucane. Wiadomo, to nie jest gatunek, który tym elementem stoi.

Wrażenia na ogół pozytywne, choć nie mam pewności czy uda mi się w najbliższym czasie dobrnąć do końca. Zachęca całkiem rozsądny poziom trudności, zniechęca zbyt małe urozmaicenie kolejnych cykli. Droga do kolejnych biomów to z reguły nie przyjemność, a przykry obowiązek. Nie tak to powinno wyglądać. Wstępnie 6/10.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.07.2022 o 18:09, Vulc napisał:

Wrażenia na ogół pozytywne, choć nie mam pewności czy uda mi się w najbliższym czasie dobrnąć do końca. Zachęca całkiem rozsądny poziom trudności, zniechęca zbyt małe urozmaicenie kolejnych cykli. Droga do kolejnych biomów to z reguły nie przyjemność, a przykry obowiązek. Nie tak to powinno wyglądać. Wstępnie 6/10.

A miałem ta gierkę  na dniach kupić   bo nie mam za bardzo w co grać  ,ale po Twojej opinii  jednak odpuszczam .

Oglądałem kilka  "gempleji " na YT  i  takie mieszane uczucia miałem .

Ale kilka  groszy zostaje w kieszeni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, raiders napisał:

A miałem ta gierkę  na dniach kupić   bo nie mam za bardzo w co grać  ,ale po Twojej opinii  jednak odpuszczam .

Możesz sobie zawsze kupić PS+ Extra na jakiś czas i ograć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Camil666 napisał:

Możesz sobie zawsze kupić PS+ Extra na jakiś czas i ograć. 

Nie dzięki   400zl  można dużo lepiej  zainwestować .... 

Jak dla mnie to te nowe abo nie oferuje nic godnego uwagi    w zdecydowaną większość  gier grałem , to co ciekawsze posiadam na płytkach na własność  i mogę zagrać kiedy mi się zechce .A  jak abo się skoczy to i gierke nie ma trzeba zapłacić aby zagrać w tą jedną grę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Camil666 napisał:

Możesz sobie zawsze kupić PS+ Extra na jakiś czas i ograć. 

Ja tak właśnie zrobiłem, choć zawsze można kupić boxa i odsprzedać. Tak czy inaczej idealny tytuł do abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, raiders napisał:

Nie dzięki   400zl  można dużo lepiej  zainwestować .... 

Nikt nie każe kupować na rok, można wykupić na krócej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, raiders napisał:

Nie dzięki   400zl  można dużo lepiej  zainwestować .... 

Jak dla mnie to te nowe abo nie oferuje nic godnego uwagi    w zdecydowaną większość  gier grałem , to co ciekawsze posiadam na płytkach na własność  i mogę zagrać kiedy mi się zechce .A  jak abo się skoczy to i gierke nie ma trzeba zapłacić aby zagrać w tą jedną grę .

Jeśli nie masz aktywnego żadnego Plusa to zdaje się, że jeszcze jest promocja na 7 dni darmowego - sam wybierasz w jakiej wersji. Sam tydzień temu wziąłem, żeby ograć Stray.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, raiders napisał:

A miałem ta gierkę  na dniach kupić   bo nie mam za bardzo w co grać  ,ale po Twojej opinii  jednak odpuszczam .

Oglądałem kilka  "gempleji " na YT  i  takie mieszane uczucia miałem .

Ale kilka  groszy zostaje w kieszeni .

A ja mimo wszystko polecam spróbować. Dla mnie Returnal jest znacznie lepszy od Hades ;) 

+Zamiast bazować na opiniach innych lepiej samemu sprawdzić - pudełko kosztuje mniej niż 100 zł, a jak się nie spodoba to odsprzedasz i nie stracisz ani grosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.07.2022 o 18:05, raiders napisał:

Nie dzięki   400zl  można dużo lepiej  zainwestować .... 

Ja tam widze okolo 50zl, troche drogo masz ^^ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem PS+ na siedem dni dla tego tytułu - fajna gra ale trudna, gram od soboty i nie dotarłem jeszcze do pierwszego bossa a jest sześć biomów ;)

Z tego co widzę nie ma używek w Game4you.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...