Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, azgan napisał:

Outriaders dali w GAME PASS tutaj jest za 300 PLN + ale jak trafi do PS Plusa to też chętnych nie zabraknie 

Na PC Outraiders też kosztuje około 250zł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

Outriaders dali w GAME PASS tutaj jest za 300 PLN + ale jak trafi do PS Plusa to też chętnych nie zabraknie 

Dokładnie z ciekawości zerknąłem. W sklepie PS 339pln podstawka i 389pln specjalna.

Pudła, przynajmniej ceneo wypluwa najtaniej od 328pln.

Jednym słowem Sony odlatuje :E

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, lukadd napisał:

Dokładnie w sklepie PS 339pln podstawka i 389pln specjalna.

Pudła, przynajmniej ceneo wypluwa najtaniej od 328pln.

Jednym słowem Sony odlatuję :E

Najlepsze jest to że to taki sam indyk jak Oddworld: Soulstorm którego wrzucili do PS+ a tutaj wołają 339 PLN. 

Ciekawe co trafi w maju do abo. :E

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co jak co to postacie kobiece w Outraiders są ładne, a ta pani tutaj jest brzydka jak noc. :wymiotuje:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plot twist - to nie jest pani. 

itsatrap.jpg

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie tłumacz.

 

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ODIN85 napisał:

Jak kupujesz cyfry to rozumiem płacz. Jak płytę to nie bo nawet grając miesiąc za 250 pójdzie lekko.

Jak by to była gra najwyższych lotów to co innego, ale nie jest, jest bardzo średnich takie 5/10 max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lukadd napisał:

Tak sobie tłumacz.

 

 

4 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Jak by to była gra najwyższych lotów to co innego, ale nie jest, jest bardzo średnich takie 5/10 max.

Panowie Wy naprawdę nie widzicie że ODIN szuka uzasadnienia dla którego warto wydać na ten tytuł 300+ PLN ? 

Jeszcze Was nie przekonał ??

Teraz wszystkie "indyki" powinny być sprzedawane za ponad 300 zł bo znaczek SONY do czegoś zobowiązuje prawda ??

 

W dniu 22.04.2021 o 10:53, kochan4 napisał:

Tak koło 150 zacznę się oglądać 

I to już bardziej właściwa cena ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Stjepan666 napisał:

Mieści to wszystko ten dysk SSD ~600GB chyba z hakiem ma. :E

No gdzie.. Już musiałem usuwać inne gry żeby coś nowego zainstalować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda pięknie i interesująco.  Rogaliki to mój ulubiony gatunek ostatnio. Przypomina mi trochę Remnant from the ashes. Jak bym miał PS5 to prawdopodobnie bym kupił.  Szkoda, że to ex. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, dawidoxx napisał:

No gdzie.. Już musiałem usuwać inne gry żeby coś nowego zainstalować ?

Turbo SSD ma swoją cenę :hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem 1tb ssd zewn, wszystkie gry z ps4 z automatu tam wrzuca i jest spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to biednie na tych gejmplejach wygląda, niski budżet aż wali po oczach, więc skąd taka cena?

  • Confused 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jaycob napisał:
 

To się SONY z EX'm wysiliło że ho ho widać jak się musieli poświęcać ?

12 minut temu, hennepin napisał:

Ależ to biednie na tych gejmplejach wygląda, niski budżet aż wali po oczach, więc skąd taka cena?

Główny księgowy w SONY to chyba płakał ze śmiechu jak zarząd zatwierdził wycenę nowej produkcji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, azgan napisał:

Turbo SSD ma swoją cenę :hahaha:

Do PC jak Cie stać możesz dokupić 40 TB SSD, Samsung takie robi, ale cena to 40k zł. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

To się SONY z EX'm wysiliło że ho ho widać jak się musieli poświęcać ?

Nie przesadzajmy. Dev od indyków głównie. Sprawdziłem ich, Returnal jest ich największym projektem na taką skalę. Wcześniej nic ciekawego (oczywiście wg. mnie) nie wydawali poza Dead Nation, które całkiem dobrze wspominam na PS3. 

45 minut temu, Stjepan666 napisał:

Mieści to wszystko ten dysk SSD ~600GB chyba z hakiem ma. :E

No co z tego? Przecież i tak możesz dokupić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Stjepan666 napisał:

Do PC jak Cie stać możesz dokupić 40 TB SSD, Samsung takie robi, ale cena to 40k zł. :E 

Można podpiąć zewnętrzny dysk SSD do PS5 i też będzie szybszy od tego Turbo rozwiązania SONY 

PS5 SSD nie zachwyca. Sprzęt Sony może być wolniejszy od zewnętrznego dysku podczas rozgrywki w tytuły z PS4

2 minuty temu, Jaycob napisał:

Nie przesadzajmy. Dev od indyków głównie. Sprawdziłem ich, Returnal jest ich największym projektem na taką skalę. Wcześniej nic ciekawego (oczywiście wg. mnie) nie wydawali poza Dead Nation, które całkiem dobrze wspominam na PS3. 

 

Panie ale nikt tu się nie czepia gry samej w sobie tylko tego na ile zostało wyceniona. Ile kosztuje np. taki świetny Hades? A jest to gra roku. Bądźmy poważni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, wyżej pisaliście o biednej grafice i gameplayu.;) A mi o to chodziło.
Na ile taką grę wycenić? Skąd wiadomo ile zawartości będzie mieć gra, na jak długo starczy? Nic na ten temat nie wiadomo, to na jakiej podstawie twierdzicie, że za dużo ją wycenili?  Gra nawet jeszcze nie wyszła, nie ma recenzji. Co widzicie to skrawki gameplyu.
Pewnie za dużo, bo to ex Sony. :E;) No, ale weźmy pod uwagę DS Remake, który tyle samo kosztuje/kosztował, a jest to remake już 12 letniej gry,  Albo Mass Effect za 270 zł z lepszymi teksturami i wyższą rozdzielczością, okrojoną i ugrzeczniona wersją za 270 zł. Czy teraz remaster Nier na Steamie za 249 zł.  

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystkie exy na ps5 mają być w cenie 330-360 więc nieważne czy gra będzie na 5h czy na 50, dobra czy zła, mi to nie przeszkadza bo i tak mam kupkę wstydu potężna do ogrania więc śmiało mogę poczekać na tańsza odsprzedaż. 

Na pc kupowałem sporo gier po 199 lub podobnie i nic nie mogę z nimi zrobić, tu przynajmniej mogę odsprzedać czy się wymienić. 

Edytowane przez kochan4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moralesa dali chyba za 249pln, Destruction AllStars miało chyba trafić w pełnej cenie, ale w końcu dali do PS Plus, a cena w sklepie obecnie to 89pln.

Returnal z tego co słuchałem opinii tych co grają to gra typu "AA," więc Sony kapkę przesadza  :E.  A co do samej gry to więcej się okaże jak ludzie zaczną grać, ja po tym co obecnie widziałem mam wątpliwości, już pisałem na poprzedniej stronie.

A co do samych rogalików. To jak jest dobra gra to się gra i gra i jeszcze wraca po miesiącach, aby strzelić dla relaksu kolejną rundkę :E Jak w np. Hadesie.

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

Czy ja wiem, wyżej pisaliście o biednej grafice i gameplayu.;) A mi o to chodziło.
 

Bo nie wygląda jakiś szczególnie to i ludzie tak reagują ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, lukadd napisał:

Moralesa dali chyba za 249pln, Destruction AllStars miało chyba trafić w pełnej cenie, ale w końcu dali do PS Plus, a cena w sklepie obecnie to 89pln.

Returnal z tego co słuchałem opinii tych co grają to gra typu "AA," więc Sony kapkę przesadza  :E.  A co do samej gry to więcej się okaże jak ludzie zaczną grać, ja po tym co obecnie widziałem mam wątpliwości, już pisałem na poprzedniej stronie.

A co do samych rogalików. To jak jest dobra gra to się gra i gra i jeszcze wraca po miesiącach, aby strzelić dla relaksu kolejną rundkę :E Jak w np. Hadesie.

Otóż to 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...