Skocz do zawartości
xWiteQx

Samsung Galaxy A40 wpadł do wody

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam dość poważny problem, ponieważ koło 20 minut temu telefon wpadł mi do wody, konkretnie do toalety, wypadł mi z rąk, dość wysoko leciał w powietrzu i uderzył w muszlę,  w połowie wpadając do wody. Nie jestem pewien którą połową wpadł, ale chyba od strony wejścia do ładowania. Nie minęła sekunda i telefon wyjąłem, nauczyłem ręcznikiem tyle ile się dało, i z zewnątrz przynajmniej, telefon jest suchy. Nie wieś prawie żadnych skutków ubocznych, niby wszystko działa normalnie póki co, jednak rzeczą która nie działa jest przycisk włączający i wyłączający telefon. O Ile przyciski głośności reagują, o tyle przycisk Power ani trochę. Boję się że gdy padnie bateria telefonu nie będzie można włączyć. Co w takiej sytuacji, da się to jakoś naprawić, może wystarczy poczekać? Czy telefon do wyrzucenia? Sytuacja dość pilna dlatego z góry dzięki za każdą pomoc i odpowiedź 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co powinienes zrobic to go wylaczyc.... ja osobiscie jak kiedys htc m8 wyladowal w stawie to wrzucilem go do zamknietego pojemnika i do ryzu ale czytalem ze to nie jest dobry sposob, mi pomogl, telefon do dzisiaj dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj psiknac w ten przycisk IPA (nie chodzi o piwo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...