Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam sie nad kupnem jakiegoś mikrofonu do pc do zwykłego uzytkowania typu; komunikacja w grze, discord, teamspeak. Problem polega na tym że nie wiem czy moge wybrac sobie mikrofon na USB, ponieważ mam zewnetrzna stara karte dzwiekowa xfi titanium fatal1ty która nie ma wejscia na USB, a zintegrowana karta dzwiekowa z plyty glownej nie dziala wiec nie jestem pewien czy jesli nawet kupie taki mikrofon to czy bedzie on działał, jeśli nie to poprostu skupie swoja uwage na samych koncowkach z mini jackiem. Może jest tez tu ktos  kto jest w stanie polecic jakis mikrofon do 120zł? Dzieki z gory za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przewód nie będzie zbyt krótki (1,5m) żebym mógł sobie ten mikrofon gdzieś wygodnie położyć. W każdym razie napewno rozważę również ten produkt i fajnie by było jesli ktoś by mnie upewnił co do działania jakiegokolwiek mikrofonu z kablem na USB w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrofony USB mają de facto własną kartę dźwiękową, i nie ma kompletnie znaczenia co masz w komputerze. Kabel jest odpinany (standardowe USB "do drukarek") i możesz kupić dłuższy. Nie wpłynie to na jakość, bo to i tak cyfrowy sygnał.

Z moich uwag to warto by było sobie załatwić od razu pop filtr, drobna rzecz a wg mnie praktycznie obowiązkowa nawet przy tanim mikrofonie.

Edytowane przez yojc
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://mozos.pl/sklep/mikrofon-pojemnosciowy-usb-mozos-mkit-900pro-gamer/
korzystam od prawie roku, ja do gier, dzieciaki do nauki zdalnej, fakt lekko ponad budżet ale wyposażenie dodatkowe jest ok (podstawa jest super solidna, choć ramie byłoby lepsze), urządzenie odpal i zapomnij 
realna alternatywa to mikrofony za około 200-250 bez żadnego wyposażenia, faktycznie dużo lepsze urządzenia to już ~600+ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...