Skocz do zawartości
Platun

Strix z270F, gaming i7-7700k skalp, 24GB ram

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, na sprzedaż leci mój stary PC wszystko w 100% sprawne jeszcze 3dni temu ujeżdżałem ten sprzęt. Co do cen jestem otwarty na propozycje ciężko to wycenić... Oczywiście możliwe allegro ale dochodzi koszt prowizji. Przy kupnie całości zrobimy jakiś mały rabacik. Wysyłkę preferuję kurierem DPD ale jestem otwarty na inne propozycje. Jestem drugim właścicielem płyty głównej i procka(kupione od któregoś z użytkowników na tym lub konkurencyjnym forum) RAM kupiony w sklepie ESC.PL (niestety sklep zlikwidowany)

 

Płyta główna Asus strix z270F Gaming:

Używana, sprawna,  brak dowodu zakupu. W zestawie płyta,karton, maskownica, mostek SLI, książeczka, płyta PC, "jakieś" kabelki jeszcze w foliach... Widać wszystko na zdjęciach.

U0Y3GeL.jpg

Spoiler

xDISZqF.jpg

4ZTZcee.jpg

uEpYq7U.jpg

N8UHC10.jpg

mVzA2SD.jpg

64fpuoS.jpg

WymNfSB.jpg

GLdqksw.jpg

mGkHngH.jpg

Cena 370zł

 

Procesor I7-7700K:

Używany, sprawny, brak dowodu zakupu, sam procesor bez papierów, bez kartonika, bez chłodzenia itd itp... Procesor po delidzie. Pracował z chłodzeniem noctua D15. Podkręcony automatycznie przez płytę(Asus strix z270F Gaming) na OC 09%.

tT6ezkr.jpg

Spoiler

MVIVu0q.jpg

MIDIdcx.jpg

MIDIdcx.jpg

Cena 930zł

 

RAM:

2x8GB GoodRam 2133Mhz Cl15

1X18GB Crucial 2133Mhz Cl15

Sprawne, kupione w sklepie ESC.pl brak papierów, brak opakowań.

jUN6hfK.jpg

Spoiler

NejsPrt.jpg

A8l1iw3.jpg

Nu7Wxo9.jpg

Cena 125zł za sztukę

 

Jak ktoś potrzebuję dodatkowych zdjęć to nie ma problemu sprzęt mam na miejscu więc da się zrobić. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Platun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...