Skocz do zawartości
X-KOM.PL

Procesory Intel Core 11. generacji – ruszamy z przedsprzedażą

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Na rynek wkraczają nowe CPU Intel Core przeznaczone dla dekstopów. Procesory 11. Generacji, wyposażone w technologie, które mają pomóc uzyskać graczom, twórcom i innym użytkownikom jeszcze większą wydajność, można już u nas zamawiać. 
Dowiedz się więcej o nowych CPU i skorzystaj z przedsprzedaży.

Pozdrawiam
zespół x-kom

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym ale nie mam jeszcze rtx 3080 z września od Was ???

  • Like 1
  • Haha 6
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pioy napisał:

Kupiłbym ale nie mam jeszcze rtx 3080 z września od Was ???

Zmów proca, aby się karcie nie nudziło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1999 zł za 11700K nie wygląda tragicznie.Myślałem,że będzie gorzej z wyceną,prognozowałem,że w sklepach będą najtaniej za 2199 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Pioy napisał:

Kupiłbym ale nie mam jeszcze rtx 3080 z września od Was ???

nie pisz głupot i tak byś nie kupił bo masz ryśka. Ja mam od nich 3080

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudło kolego, bo nastawiam się w dużej mierze za 11400f+b560 w zależności od tego jak wypadnie w testach. Tajemna sztuka wymiany płyty głównej jest przeze mnie opanowana :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2021 o 17:02, Spl97 napisał:

1999 zł za 11700K nie wygląda tragicznie.Myślałem,że będzie gorzej z wyceną,prognozowałem,że w sklepach będą najtaniej za 2199 zł.

Nie podpowiadaj, bo możesz jutro taką cenę zobaczyć w sklepi:rotfl:

W dniu 16.03.2021 o 18:01, andrzej1971 napisał:

nie pisz głupot i tak byś nie kupił bo masz ryśka. Ja mam od nich 3080

A co ma jedno z drugim wspólnego ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2021 o 16:34, X-KOM.PL napisał:

Procesory 11. Generacji, wyposażone w technologie, które mają pomóc uzyskać graczom, twórcom i innym użytkownikom jeszcze większą wydajność, można już u nas zamawiać.

Z tego co oglądałem, to są średnio 2% szybsze w grach od Comet Lake (10. Generacji). W niektórych wolniejsze, w innych nieco szybszy i tyle. Do tego mogą pobierać więcej prądu i być droższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2021 o 16:34, X-KOM.PL napisał:

Cześć,

Na rynek wkraczają nowe CPU Intel Core przeznaczone dla dekstopów. Procesory 11. Generacji, wyposażone w technologie, które mają pomóc uzyskać graczom, twórcom i innym użytkownikom jeszcze większą wydajność, można już u nas zamawiać. 
Dowiedz się więcej o nowych CPU i skorzystaj z przedsprzedaży.

Pozdrawiam
zespół x-kom

Czy jest jakas gwarancja że te procesory będą oczywiście dostępne i wysyłane od 30 marca? ;) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem i5-11500, zobaczę jak HD 750 będzie się sprawował w starszych grach (2008 - 2011). Mam nadzieję że pozwoli na coś więcej niż ustawienia Low w full HD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Watimis napisał:

Czy jest jakas gwarancja że te procesory będą oczywiście dostępne i wysyłane od 30 marca? ;) 

@Watimis producent zapewnia, że uda się dostarczyć i zrealizować wszystkie zamówienia w przedsprzedaży. Mamy nadzieję, że nie wystąpią żadne opóźnienia. Zachęcamy do złożenia zamówienia :) 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Watimis napisał:

Czy jest jakas gwarancja że te procesory będą oczywiście dostępne i wysyłane od 30 marca? ;) 

 

2 godziny temu, X-KOM.PL napisał:

@Watimis producent zapewnia, że uda się dostarczyć i zrealizować wszystkie zamówienia w przedsprzedaży. Mamy nadzieję, że nie wystąpią żadne opóźnienia. Zachęcamy do złożenia zamówienia :) 

No... to Tobie odpisali, ze nie daja zadnej gwarancji na dostepnosc :) 

Edytowane przez amsztel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, amsztel napisał:

 

No... to Tobie odpisali, ze nie daja zadnej gwarancji na dostepnosc :) 

Zawsze można odwołać zamówienie jezeli sie okaze ze trzeba czekac 3 tygodnie albo więcej ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2021 o 16:34, X-KOM.PL napisał:

Cześć,

Na rynek wkraczają nowe CPU Intel Core przeznaczone dla dekstopów. Procesory 11. Generacji, wyposażone w technologie, które mają pomóc uzyskać graczom, twórcom i innym użytkownikom jeszcze większą wydajność, można już u nas zamawiać. 
Dowiedz się więcej o nowych CPU i skorzystaj z przedsprzedaży.

Pozdrawiam
zespół x-kom

Przykro mi, ale trudno byłoby mi mieć zaufanie do Państwa po tym, jak zostały po wielu miesiącach anulowane innym użytkownikom zamówienia na karty graficzne, żeby uniknąć dostarczania ich ze stratą (czyli żeby uniknąć sytuacji, w której jednostkowy koszt sprzedaży przekroczyłby jej cenę).

Dla Państwa też lepiej, bo gdybym zapłacił Państwu za procesor z góry, a Państwo potem byście mi anulowali zamówienie, bo dystrybutor opóźniłby Państwu dostawy o 2 tygodnie, a w międzyczasie ceny wzrosłyby o 50%, to ja bym chyba dla zasady poszedł do sądu. Ale szkoda i Państwa zdrowia, i mojego.

Mógłbym ewentualnie kupić, gdybym miał gwarancję, że nawet jeśli procesor w chwili dostawy będzie na rynku kosztował o połowę więcej, to i tak go dostanę za tyle, ile za niego zapłaciłem w preorderze (gdybym miał płacić z góry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2021 o 16:34, X-KOM.PL napisał:

Cześć,

Na rynek wkraczają nowe CPU Intel Core przeznaczone dla dekstopów. Procesory 11. Generacji, wyposażone w technologie, które mają pomóc uzyskać graczom, twórcom i innym użytkownikom jeszcze większą wydajność, można już u nas zamawiać. 
Dowiedz się więcej o nowych CPU i skorzystaj z przedsprzedaży.

Pozdrawiam
zespół x-kom

Czy dajecie kody, rabaty na CPU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Czy dajecie kody, rabaty na CPU?

Podeślij nam link do procesora w tym wątku

 bądź na privie, a sprawdzę co da się zrobić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...