Skocz do zawartości
TDK99

Intel Alder Lake - 12 generacja

Rekomendowane odpowiedzi

Płyta przyszła zamontowana, niestety widzę 360 nie wejdzie jedynie jakas cienka chłodnica ale to bez sensu . Płyta asusa ma podwójne dziurki więc nie musze myśleć o zapinkach nowych ? Polecicie jakieś wodne 280mm żeby schłodziło i9 ? 

pc1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos zgłaszał asus cashback? Mam cpu z morele a mobo z komputronika(rozne daty zakupu).

Dochodze do takiego ekranu,jest tam do wyboru jeden dealer i jedna data zakupu. :hmm:

34dd981f633d85c5.png

Edytowane przez forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gapa86Różnice między AiO 360 a 280 nie są wielkie. Jeśli tylko się zmieści to Arctic Liquid Freezer II 280mm tylko ona jest sporo grubsza od standardowej

Edytowane przez Walker1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, forum napisał:

Ktos zgłaszał asus cashback? Mam cpu z morele a mobo z komputronika(rozne daty zakupu).

Dochodze do takiego ekranu,jest tam do wyboru jeden dealer i jedna data zakupu. :hmm:

34dd981f633d85c5.png

To nie ma znaczenia może by data zakupu mobo albo procka z faktury , ja podałem datę zakupu mobo asusa , a procka mam z innego dnia , liczy się tylko aby obie faktury były z tych sklepów w których jest promocja asusa i tyle.

Edytowane przez Blejdos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jutro będę wiedział co z tymi TForce 6200 CL38 32GB jeżeli będzie dało radę to wezmę więcej sztuk.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sideband napisał:

Może jutro będę wiedział co z tymi TForce 6200 CL38 32GB jeżeli będzie dało radę to wezmę więcej sztuk.

Gdzie i za ile kupujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sideband napisał:

Będziemy rozmawiać jak będą. Skąd ode mnie :szczerbaty:

Pytam z ciekawości ostatnio w UK.Scan były po 2.5k w przeliczeniu na nasze , a w Polshy nie widziałem 6200/6400 od Team Group

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie napotkałem problem. Proc 12700k nie boostuje powyżej 2.5 GHz.

Problem opisany tutaj:

Prośba o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, sideband napisał:

Będziemy rozmawiać jak będą. Skąd ode mnie :szczerbaty:

Za ile masz je tam pokazane? :D mocno przepłaciłem? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ktoś ma problem w zainstalowaniu sterownika Wi-Fi w Asus ROG Strix Z690 A Gaming Wifi?

Przy instalowaniu sterownika "LAN" nic się nie dzieje poza mignięciem, a przy ręcznym odpaleniu installera, w konsoli wyskakują jakieś błędy.

Próbowałem wrzucić do katalogu windows oraz sys / sys32  oraz odpalać w trybie admina

 

działa mi tylko wifi na razie ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, gapa86 napisał:

Płyta przyszła zamontowana, niestety widzę 360 nie wejdzie jedynie jakas cienka chłodnica ale to bez sensu . Płyta asusa ma podwójne dziurki więc nie musze myśleć o zapinkach nowych ? Polecicie jakieś wodne 280mm żeby schłodziło i9 ? 

pc1.jpg

360 tutaj weszłoby jedynie z płytą mATX albo ITX albo DTX. 

Bierz ALF2 280mm, nic lepszego nie znajdziesz. Węże sięgną do chłodnicy na boku z wyjściami u góry i u dołu. Tylko z wyjściami do dołu ciasno jest z podpórką pod GPU. Ja miałem wpierw w dół, dałem do góry i spoko ALF2 ogarnia. Nie zapowietrza się, a nawet jak zassa czasem jakiś bąbelek to go wypluwa a nie jak aseteki wiruje i wibruje na bąbelku powietrza godzinami XD 

Wentyle daj od stony ścianki obudowy, chłodnicę od środka, bo inaczej nie przepchasz węży na 280mm. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź ... Ale te ALF2 nie podoba mi się strasznie fakt ogladałem testy to daje rade. Chyba NZXT Kraken Z63 RGB  zapodam już napisałem do NZXT o podstawkę .. Jedynie sie boje że to dobrze Procka nie pokryje ten okrągły rdzeń . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, gapa86 napisał:

Dzięki za podpowiedź ... Ale te ALF2 nie podoba mi się strasznie fakt ogladałem testy to daje rade. Chyba NZXT Kraken Z63 RGB  zapodam już napisałem do NZXT o podstawkę .. Jedynie sie boje że to dobrze Procka nie pokryje ten okrągły rdzeń . 

Pokryje :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Gravitational napisał:

Przy instalowaniu sterownika "LAN" nic się nie dzieje poza mignięciem, a przy ręcznym odpaleniu installera, w konsoli wyskakują jakieś błędy.

działa mi tylko wifi na razie ;s

Dziwne, u mnie wszystkie sterowniki zainstalowały się bez problemu, łącznie z tymi od Lan

10 minut temu, gapa86 napisał:

Dzięki za podpowiedź ... Ale te ALF2 nie podoba mi się strasznie fakt ogladałem testy to daje rade. Chyba NZXT Kraken Z63 RGB  zapodam już napisałem do NZXT o podstawkę .. Jedynie sie boje że to dobrze Procka nie pokryje ten okrągły rdzeń . 

Pokryje bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zamówiony będzie ładnie i wydajnie :D  Dzięki za podpowiedz.  A Wy czekaliście na mocowanie do LGA1700 czy pasowało pod Asusa normalnie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, wkamil73 napisał:

Niestety, ja losu na silicon lottery nie wygrałem :(

Jakie SP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, gapa86 napisał:

No to zamówiony będzie ładnie i wydajnie :D  Dzięki za podpowiedz.  A Wy czekaliście na mocowanie do LGA1700 czy pasowało pod Asusa normalnie ? 

Pasowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyty ASUSA mają dodatkowe otwory dzięki którym pasują stare chłodzenia ale na nich jest inny problem. Tak zabudowali je plastikiem że ciężko nawet AiO wepchnąć. Ja Corsair zamontowałem na starych śrubach ale nowe już idą więc powinien być lepszy docisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, gapa86 napisał:

A Wy czekaliście na mocowanie do LGA1700 czy pasowało pod Asusa normalnie ? 

Jak masz asusa to montujesz normalnie ale zmieniasz jak tylko dojdzie nowe mocowanie bo temperatury sie poprawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Phoenixsuple napisał:

Jakie SP ?

70 ogólne 82/47 5.0 weszło dopiero na 1.35 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wkamil73 napisał:

70 ogólne 82/47 5.0 weszło dopiero na 1.35 :(

Czym testujesz? 5.0 na P-Core i reszta stock ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to miałem problem, żeby wejść do systemu oraz zwykłego geekbencha przejść :D Tak, ustawiłem 5.0 na P, reszta auto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, wkamil73 napisał:

Na razie to miałem problem, żeby wejść do systemu oraz zwykłego geekbencha przejść :D Tak, ustawiłem 5.0 na P, reszta auto. 

Cos mi sie wierzyc nie chce, ze na 1.35v takie kwiatki, to u mnie po OC pamieci, 5.0P/Stock E/ 38cache przelatuje Blendery na 1.26v i do tego zacisniety ram. Niestety wyzej sprawdzic nie moge bo ogranicza mnie chlodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...