Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty Vanguard PC, PS5, XSX - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Najlepszy antycheat jest obecnie w Valorant, tu bedzie dzialal na tej samej zasadzie i bedzie bardzo zaawansowany. Oszustow w 100% nie da sie wyeliminowac i nie widze powodu do dramy bo cos wycieklo do sieci. Zabawa w kotka i myszke bedzie caly czas, jedni beda produkowac czity a Acti bedzie je blokowac i tak w kolko a jak ktos dostanie bana na wszystkie cody to sie 10x zastanowi.

Niech się DICE uczy jak się to robi i jak powinno to wyglądać w Battlefield 2042 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, azgan napisał:

Niech się DICE uczy jak się to robi i jak powinno to wyglądać w Battlefield 2042 

nawet jednego i drugiego nie widziales a juz wiesz? :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Dominix1910 napisał:

nawet jednego i drugiego nie widziales a juz wiesz? :D

 

Zabezpieczenia z BF2042 są już znane to nie pierwsza gra która korzysta z takiego rozwiązania a to z CoD:V w teorii zapowiada się dobrze i to coś nowego. Chciałbym żeby tym razem się udało przynajmniej na jakiś czas ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

Zabezpieczenia z BF2042 są już znane to nie pierwsza gra która korzysta z takiego rozwiązania a to z CoD:V w teorii zapowiada się dobrze i to coś nowego. Chciałbym żeby tym razem się udało przynajmniej na jakiś czas ?

https://www.ppe.pl/news/162376/activision-czeka-wielka-kompromitacja-nowy-system-zabezpieczen-call-of-duty-wyciekl-przed-premiera.html

oh-no.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dominix1910 napisał:

Chcesz mi coś powiedzieć o czym nie wiem :E?

7 godzin temu, azgan napisał:

Całe 2 dni od zapowiedzi ?

Ricochet Anti-Cheat wyciekł do sieci; twórcy cheatów do Call of Duty już go analizują https://www.gry-online.pl/newsroom/ricochet-anti-cheat-wyciekl-do-sieci-tworcy-cheatow-do-call-of-du/z6209e6

 

7 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Nie wyciekl kod tylko sterownik, ktory bedzie dostepny wraz z instalacja gry a caly ten wyciek to niezla podpucha ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dominix1910 napisał:

Uwazam, ze to zwykla podpucha. Do ogloszenia antycheta nie wycieklo doslownie nic informacji a tu nagle wycieka sterownik po ogloszeniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o niespodzianka, co nie zmienia faktu ze nawet na oczy nikt tego nie widzial a niby ma byc lepsze od tego co dice oferuje.

jesli ktos sie ma czegos uczyc to acti od dice, bo mimo ze to nie beda w 100% serwery jak za czasow bf3/4 to jednak bedzie mozna delikwentow banowac i juz na serwer nie wbija jesli bedziemy sie w piaskownicy bawic ktora moze byc lepsza niz podstawowa gra XD jesli acti AC sie poślizgnie, to jak wbije ci na do gry cheat to nic z nim nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sterownik RICOCHETA był już w rękach osób tworzących cheaty w dniach 06.10.2021. "RICOCHET wystarczy, że był testowany i używany z antywirusami a cały Świat miał dostęp do pliku. Wystarczyło wiedzieć, gdzie szukać"
 
Portale juz nakrecily drame, ze antycheat zlamany, a te pliki beda dostepne normalnie w grze po integracji.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „History Creation Time Signature Date First Submission Last Submission Last Analysis 2021-09 29 23:22:02 2021- 23:27:00 2021- 06 06:31:22 2021-10-06 06:31:22 2021-10-1323:21:00 13 23:21:00 2021- Names Aurum Aurum.sys Signature Info Signature Verification Signed file, valid signature File Version Information Copyright (C)2021 Activision Blizzard,”

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Line Storm @LineStorm2 23 This is not source code. This is production ready driver fully signed. Such files are no longer secret. All it takes is an an antivirus scan and they end up in a public database available to registered analysts with the appropriate subscription.”

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marketing na ulicach Londynu ??

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu i ceglany mur

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba

 

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Vanguard będzie dostępny od 05.11 godziny 6:00 w PL ?? na PC.
?Xbox i PlayStation ?? 6h wcześniej - od północy.
?"Warzone po integracji będzie wymagać oddzielnego pobierania" - nie będzie raczej połączone plikami z Vanguardem tak jak jest aktualnie z MW i nie wiadomo czy nadal do MW będzie wymagany Warzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania bedzie ogrywana i expienie broni do Warzone :D

xOHx0s9.png

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dla mnie CoD to jeden z najbardziej badziewnych serii i jednocześnie jedna z najpopularniejszych na rynku.

Ja to nie wiem co ludzi tak ciągnie do tych CoDów. Za darmo bym nie chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dla mnie CoD to jeden z najbardziej badziewnych serii i jednocześnie jedna z najpopularniejszych na rynku.

Ja to nie wiem co ludzi tak ciągnie do tych CoDów. Za darmo bym nie chciał.

Fajno ale nikt nie pytał xD 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dlatego olewam wszelkiego rodzaju multiki i nie mam takich problemów?

Za to masz mase innych :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A musiał pytać? wystarczyło zagrać 15 min w vanguard czy popatrzeć na silnik IW8... obejrzeć chociażby ostatni "nie wiem jak to nazwać - zwiastun?..." wstawiony przez Phoenixsuple by wypowiedzieć się na temat gry którą można skrytykować, albo podniecać się... tylko czym ?... przecież każdy z tych filmików ma się nijak do rzeczywistości jaka będzie czekała graczy po premierze, bo na pewno nie będzie lepiej. A forum jest od tego by wyrażać swoje zdanie Panie jerryyy :)  grałeś Pan w ogóle w ver. beta ?

Grałem i uważam że była tragiczna jak beta bf :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

20 minut temu, dawidoxx napisał:

Na konsoli preload już 28 ;) 

 

Kolejny nawiedzony zamowil! :boink:

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singla musze przejść :E 

W dniu 18.10.2021 o 10:24, Phoenixsuple napisał:

Kampania bedzie ogrywana i expienie broni do Warzone :D

xOHx0s9.png

:E 

:D

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...