Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty Vanguard PC, PS5, XSX - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Teraz to praktycznie nie możliwe żeby zrobili "crapa" na poziomie WWII, na tą grę spłynął ogromny hejt i trailer miał 95% negatywnych ocen, gra okazała się wtedy totalną porażką. Dopiero od modern warfare (2019) firma odbiła się od dna i obecnie robi bardzo dobre gry, i może spokojnie rywalizować nawet z serią gier battlefield. Dlatego myślę, że ta odsłona będzie bardzo udana, ponieważ w tym roku wychodzi też nowy BF i twórcy będą chcieli się teraz odegrać na porażce z sprzed 4 lat. 

Swoją drogą to bardzo ciekawe, ponieważ hejt na cod-a zaczął już właściwie od MW2 (2009) i trwał przez 10 lat :hmm:.

Żaden trailer tylko beta na steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Teraz to praktycznie nie możliwe żeby zrobili "crapa" na poziomie WWII, na tą grę spłynął ogromny hejt i trailer miał 95% negatywnych ocen, gra okazała się wtedy totalną porażką. Dopiero od modern warfare (2019) firma odbiła się od dna i obecnie robi bardzo dobre gry, i może spokojnie rywalizować nawet z serią gier battlefield. Dlatego myślę, że ta odsłona będzie bardzo udana, ponieważ w tym roku wychodzi też nowy BF i twórcy będą chcieli się teraz odegrać na porażce z sprzed 4 lat. 

Swoją drogą to bardzo ciekawe, ponieważ hejt na cod-a zaczął już właściwie od MW2 (2009) i trwał przez 10 lat :hmm:.

Co Ty znowu chrzanisz, 3/4 Twoich postów to jakieś debilne rady, albo wypowiedzi które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, jak zwykle coś tam gdzieś usłyszałeś, ale jest to nie prawda, a Tobie się wydaje, że masz rację.

WWII był dość dobrze przyjęty i gra wcale nie okazałą aż taką porażką, chyba Ci się pomyliło z Infinite Warfare, który był jest drugim najbardziej znienawidzonym trailerem w historii YouTube z ponad 3,5 mln negatywnych głosów, 85% negatywów.

WWII został odebrany w pozytywny sposób z odsetkiem "lajków" na poziomie 91,8%. Mało tego, był najbardziej pozytywnie ocenianym i najpopularniejszym trailerem w historii serii. Pierwszego dnia zwiastun został obejrzany ponad 10 milionów razy.

https://ithardware.pl/aktualnosci/activision_hejt_na_call_of_duty_przeminal-2706.html

 

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki silnik i jaka waga gry bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Ciekawe jaki silnik i jaka waga gry bedzie :D

MoH: Above and Beyond ciężko będzie pobić, 350GB na HDD. :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://planetagracza.pl/call-of-duty-2021-premiera-katastrofa/

Jestem pewien, że deweloperzy Call of Duty mają po prostu miskę pełną „rzeczy, które mogą spieprzyć” i losowo wybierają jedną z nich z zamkniętymi oczami, gotową na następną aktualizację.
Szczerze mówiąc, w tym momencie jest to po prostu żenujące i nie ma żadnego uzasadnienia, dlaczego te rzeczy się dzieją.
Mam wrażenie, że pasja została wyssana z każdego studia, a praca w domu sprawiła, że wszyscy stali się leniwi.

Vanguard… Mówiąc wprost, jest pier***oną katastrofą.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 Wojna Światowa ?

Super, o ile autorzy nadal pamiętają że takowa toczyła się w głównej mierze także na wschodzie, bo ostatnio wszyscy o tym zapominają. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Element Wojny napisał:

2 Wojna Światowa ?

Super, o ile autorzy nadal pamiętają że takowa toczyła się w głównej mierze także na wschodzie, bo ostatnio wszyscy o tym zapominają. 

 

Mogli by dać tak jak było w cod2, trochę ruskich, angolów i amerykańce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starasz się, ale coś słabo Ci wychodzi. Trollować też trzeba umieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Najlepiej żeby byli tylko niemcy, ruskie i Polacy i żeby akcja gry była w Polsce. Druga wojna światowa zaczęła się przecież w Polsce, więc w kampanii dla jednego gracza powinniśmy grać Polakiem i wspólnie z rosjanami nawalać niemców. Jeżeli by tak zrobili, to by osiągnęli największą sprzedaż w historii gier, nawet jeżeli gra by była trochę niedorobiona.

Nieźle odleciałeś... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Dlaczego? Przecież zrobili podobnie w cod WAW (2008), przez całą kampanie graliśmy ruskimi i tłókliśmy niemców, tylko nie w Polsce, ale w chinach, wystarczy że zmienią mapę na polską, dodadzą Polaków i bedzie gra doskonała. Swoją drogą zastanawiam się dlaczego niemcy bili się z ruskimi w chinach:hmm:

comment_hOJDzoyHE2M4Dsa1WO1M4pxfp3edMEh6

Pisałem Ci kilka postów wyżej, że większość Twoich postów to czyste głupoty, tak jak Ci się chyba coś pomyliło w CoD WWII, ale, że zastanawiasz się dlaczego Niemcy bili się z Rosjanami w Chinach w Call of Duty World at War :rotfl:

Nie wiem, czy to nieudolne trolowanie, czy raczej jesteś aż tak ograniczony, ale jak nie ogarniasz co to była Wojna na Pacyfiku, i nie rozróżniasz Japonii od Chin to lepiej się wróć do podstawówki.

Przez kampanię w Call of Duty World at War, nie graliśmy tylko Rosjanami i nie tłukliśmy tylko Niemców, były trzy grywalne postacie, graliśmy po stronie 1 Dywizji Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych na Pacyfiku, były też walki o Stalingrad i Berlin.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio myślisz, że podejmowanie z nim jakiejkolwiek konstruktywnej dyskusji ma sens? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol czyli COD wraca do WWII a BF idzie w przyszłość :E 

WZ w epoce WWII ? Hmmm...

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kszyrztow napisał:

Serio myślisz, że podejmowanie z nim jakiejkolwiek konstruktywnej dyskusji ma sens? :lol2:

Niedawno ktoś pytał jak ustawić proporcje 4:3 w cs na monitorze ultrawide to ten "inteligent" polecił przykleić czarne pasy na ekranie :E

U mnie siedzi już od jakiegoś czasu na czarnej, bo szkoda mi czasu na przypadkowe czytanie tych jego wysrywow.. 

Edytowane przez dawidoxx
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kszyrztow napisał:

Serio myślisz, że podejmowanie z nim jakiejkolwiek konstruktywnej dyskusji ma sens? :lol2:

Patrząc po postach jednak nie ma sensu, ale to już mnie rozwaliło :szczerbaty:

5 minut temu, dawidoxx napisał:

Niedawno ktoś pytał jak ustawić proporcje 4:3 w cs na monitorze ultrawide to ten "inteligent" polecił przykleić czarne pasy na ekranie :E

U mnie siedzi już od jakiegoś czasu na czarnej, bo szkoda mi czasu na przypadkowe czytanie tych jego wysrywow.. 

Widziałem to :szczerbaty: On miał chyba całe życie zaklejony cały monitor, albo internet odkrył niedawno.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby nie było tak, że darmowe Enlisted zadepcze tą część CoD w przedbiegach, niezłe opinie zgarnia jak na grę od Gaijin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba jest open beta tej gry ? (Enlisted)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ale pierwsze wrażenie jest dobre a to już coś biorąc pod uwagę obecnie wydawane gry. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Nie ma szans, nawet jeżeli ten COD okaże się porażką, to ta gra i tak nie ma szans się wybić, za pół roku nikt o niej nie będzie pamiętał.

Darmowy FPS w czasach WWII który będzie dobry i nikt o nim nie będzie pamiętał ?

Rozwiń to bo aż ciekawy jestem ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja enlisted odpalilem, pogralem kilka godzin i wywalilem, movment bardzo dziwny, jesli wywala boty to moze, w innym wypadku wyglada to biednie. Do tego enlisted bardziej jest podobne do BF-a niz coda, wiec raczej ci co graja w coda nie beda sie tytulem ganji przygladac zbytnio.

Co do Vanguarda, tutaj tylko mnie fabula obchodzi, multi w codzie ssie od dawna imo, bf wyglada pod tym wzgledem lepiej. Poczekamy zobaczymy co oba tytuly w tym roku pokaza.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w BF6 mają być klęski żywiołowe jakieś huragany itd, niszczenie otoczenia, ja nie wiem kto to robi ale jak DICE i na Frostbite to ja tego nie widzę. Ale są ambitni, bo czegoś takiego jeszcze nie było, po COD niczego się nie spodziewam nowego. Ten sam odgrzany kotlet na innej panierce nic więcej. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Stjepan666 napisał:

Podobno w BF6 mają być klęski żywiołowe jakieś huragany itd, niszczenie otoczenia, ja nie wiem kto to robi ale jak DICE i na Frostbite to ja tego nie widzę. Ale są ambitni, bo czegoś takiego jeszcze nie było, po COD niczego się nie spodziewam nowego. Ten sam odgrzany kotlet na innej panierce nic więcej. :E

Przy bf5 też miało być nie wiadomo a każdy wie jak wyszło. Kampania w codzie na pewno będzie dobra, multi w ww2 było slabiutke tu będzie podobnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania WW2 akurat przypadła mi do gustu. Dałbym 7/10. Całościowo za krótka, kilka misji typowe zapychacze, ale było trochę klimatu, fajnych pomysłów, przyzwoita jak na COD fabuła. Silnik dociśnięty do granic dał przyzwoity efekt wizualny. Feeling broni był spoko, szczególnie M1 Garand dawał frajdę ze strzelania. Pozytywnie się nastawiam do nowej odsłony. Może w końcu przekonam się do multi w stylu COD. Bo zdecydowanie wolę duże mapy, atak z lądu, wody i powietrza. 

Edytowane przez Sawyer1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...