Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty Vanguard PC, PS5, XSX - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jerryyy napisał:

Gram w coda od 1 części ale no co ja mam więcej napisać niż to co jest na reddicie? Myślisz że twórcy nie czytają reddita? Każdy widzi jak to wygląda, aktualnie mam 20 lvl i z chęcią dobije do 30 lvl bo przyjemnie się gra ale no jest masa błędów, które wymieniłem wyżej i liczę że to naprawią. 

Sprint to firee nie wymieniles czyli jest dobry ;)

A co z pingiem jest nie tak? Przeciez jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Sprint to firee nie wymieniles czyli jest dobry ;)

A co z pingiem jest nie tak? Przeciez jest dobry.

No mam duże straty pakietów aż czerwono na ekranie ? ale podobno to wina serwerów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jerryyy napisał:

No mam duże straty pakietów aż czerwono na ekranie ? ale podobno to wina serwerów. 

To zmien neta bo to nie wina gry ;)

Co do TTk to widzisz nie TTk jest problemem a Sprint to fire przy takim TTK. Czyli nie bardzo lapiesz te wady tylko przepisujesz zaczytane gdzies tam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Phoenixsuple napisał:

To zmien neta bo to nie wina gry ;)

Co do TTk to widzisz nie TTk jest problemem a Sprint to fire przy takim TTK. Czyli nie bardzo lapiesz te wady tylko przepisujesz zaczytane gdzies tam.

 

Nie no nie przepisuje bo przecież widzę że typ kładzie mnie w parę sekund, 2-3 kule i leżę. Neta mam ok to nie jego wina, nic nie muszę zmieniać :) Dobra zobaczymy co to wyjdzie ?

Edytowane przez jerryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając filmy z rozgrywek mam wrażenie, że graficznie gra cofnęła się o kilka lat. Mega dziwnie to wygląda chyba, że na Warzone będzie zupełnie coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kibolkks napisał:

Oglądając filmy z rozgrywek mam wrażenie, że graficznie gra cofnęła się o kilka lat. Mega dziwnie to wygląda chyba, że na Warzone będzie zupełnie coś innego.

A po co ogladac jak mozna samemu sprawdzic, gra wyglada normalnie jak kazdy cod, czyli po prostu poprawnie. W koncu gra robiona pod stare konsole wiec nie wiem skad te wielkie oczekiwania na graficzne wow tak jakby w cod nagle mialo to znaczenie, a ci co graja to i tak daja wszystko na LOW :lol2:

Pokaz mi coda w ktorym ludzie sie zachwycali grafika w multi :szczerbaty: Kolejny oderwany od rzeczywsitosci :thumb:

Bedzie kampania, tam mozna zawsze podziwiac filmowa grafike ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Phoenixsuple napisał:

 

Bedzie kampania, tam mozna zawsze podziwiac filmowa grafike ;)

Otóż to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kibolkks napisał:

Oglądając filmy z rozgrywek mam wrażenie, że graficznie gra cofnęła się o kilka lat. 

W końcu gra cofnęła się w realiach w stosunku do warozne to musi mieć grafie uwsteczniona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

A po co ogladac jak mozna samemu sprawdzic, gra wyglada normalnie jak kazdy cod, czyli po prostu poprawnie. W koncu gra robiona pod stare konsole wiec nie wiem skad te wielkie oczekiwania na graficzne wow tak jakby w cod nagle mialo to znaczenie, a ci co graja to i tak daja wszystko na LOW :lol2:

Pokaz mi coda w ktorym ludzie sie zachwycali grafika w multi :szczerbaty: Kolejny oderwany od rzeczywsitosci :thumb:

Bedzie kampania, tam mozna zawsze podziwiac filmowa grafike ;)

Ale przepraszam bardzo, ja się zachwycałem grafiką w MW 2019 i w multi gram na Ultra.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, caleb59 napisał:

Ale przepraszam bardzo, ja się zachwycałem grafiką w MW 2019 i w multi gram na Ultra.

Graj, przeciez nikt ci nie broni :szczerbaty:  Mozesz nawet w 4k grac :lol2: I co to niby wnosi? Wieksozsc ludzi schodzi z detalami do Multi a to , ze ktos sobie gra na takich jakich lubi nastawach to chyba jest oczysiste, ilu graczy tyle ustawien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem i nie zamierzam, mam przesyt gier w erze 2 WŚ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niezły bajzel , odrodzisz się , nie zdążysz się ruszyć a tu wróg już za plecami ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwięk porażka, równie dobrze można grać bez i będzie tak samo ;) a reszta jak to cod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Dominix1910 napisał:

Dzwięk porażka, równie dobrze można grać bez i będzie tak samo ;) a reszta jak to cod.

Mysle ze nie naprawia tego do poziomu MW czy Warzone. Oby tylko do Warzone tego nie przenieśli bo to jedny tryb, który mnie interesuje a tam dźwięk jest petarda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulepszają grafikę, fizykę itp (mówię ogólnie a nie o codzie) a dzwięk jakby się cofał w czasie -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięki jak z PC Speaker. Z jednej strony fajnie się gra jak jest większa ilość graczy, ale to jest raj dla kamperów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś znowu pograłem kilka godzin, gra jest tak dobra, że totalnie mnie kupili tym preorderem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadanie dla gadania. Niby co tam masz słabego?   Solidny COD dla ludzi z adhd i tyle.  Wszystko się trzyma kupy na tyle, żeby dało się grać. Ani nie ma rewelacji ani nie ma tragedii.  Poprawna gra dla tych co lubią walki w zwarciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gameplay jest jak najbardziej poprawny (moim zdaniem MW 2019 to najlepszy cod od czasów MW2/pierwszego Black Opsa, cieszy więc że mechaniki są takie same), jedyne co woła o pomstę do nieba to dźwięki, w szczególności broni.

Strzelając z czegokolwiek czuję się jakbym grał w jakiegoś chińskiego rip-offa COD'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW 2019 to był przełom czy się to komuś podoba czy nie, coś niespotykanego na skalę CoD od lat, zresztą wystarczy posłuchać z jaką pasją do swojej pracy podchodzi jeden z developerów odpowiedzialny za animacje i broń...

Długo nikt tego nie powtórzy na taką skalę i śmiem twierdzić, że w 2022 roku nowa część MW też będzie skinem "starego" MW 2019, tak samo jak obecnie Vanguard.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, PriestHunt napisał:

Chyba nie mówisz o Vanguard?  ta gra jest tak słaba że nie warto poświęcić na nią nawet 1min. grania ?, co dopiero wydać jakiekolwiek pieniądze ?, poza tym pierwsze wydanie Call of Duty: United Offensive z 2004 roku jest o 100 kroć lepsze od tego kamperskiego gniota.

A o czym innym? Fajny klimat, dużo walk w zwarciu. Będzie więcej map - czekam, aż pojawią się sponsorzy i dobre teamy esportowe. Do COD2 i zamysłu jeszcze brakuje ale na S&D ma już szansę. IMO to ma wszystko to czego potrzebowałem.  Warzone zainstalowałem i po 30 min odinstalowałem, już lepsze PUBG. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie artefakty na śnieżnej mapie? Ja mam w dwóch miejscach w budynku i kawałek dalej w takim przedsionku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja grałem w bete i grafika wydaje sie gorsza niz w MW, dzwiek jest skopany kompletnie, ale to mi nie przeszkadza. Co mnie zaskoczylo, to gra wydaje sie jeszcze bardziej przyspieszona wzgledem MW/Warzone, poprostu sie czuje jakbym sobie wlaczyl trainer "Speed 3x". W tym momencie to jest absolutna karykatura gry wojennej dla dzieci z ADHD, a nie sa mi obce szybkie gry bo wychowywalem sie na Quake 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...