Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty Vanguard PC, PS5, XSX - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam Panowie ktoś z Was zmienił zdanie co do Call of Duty Vanguard po Beta testach Battlefield 2042? Bierzecie nowego CoD'a na premierę czy czekacie na WW3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, jerryyy napisał:

Ja biorę jedno i drugie 😬

CoD'a i BF'a czy CoD i WW3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, azgan napisał:

CoD'a i BF'a czy CoD i WW3?

CoD'a i BF'a bo tylko w to gram 😁

Jeśli chodzi o WW3 to ma być F2P także na pewno go sprawdzę. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, jerryyy napisał:

Ja biorę jedno i drugie 😬

Tylko Cod.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, jerryyy napisał:

CoD'a i BF'a bo tylko w to gram 😁

Jeśli chodzi o WW3 to ma być F2P także na pewno go sprawdzę. 

Ja wciągam wszystkie 3 tytuły 😁

12 minut temu, ODIN85 napisał:

Tylko Cod.

Bo tylko CoD ma singla a Ty nie przepadasz za multi 

PS>

grafika-z-trailera-call-of-duty-vanguard-pg

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, azgan napisał:

Ja wciągam wszystkie 3 tytuły 😁

No czyli u mnie będzie podobnie 😁

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko singiel coda, multi mnie nie interesi więc BF odpada - kiedyś sobie obczaje jak trafi do EA Play. 

A to trzecie to nawet nie wiem co to, muszę zerknąć xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polski dubbing ma być  na premierę spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polski dubbing to tylko jak gram bez słuchawek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kal od djuti na premierę a Battlefielda w przecenie bo pewnie cena szybko poleci w dół po tym co ujrzałem w becie i już na mikołajki będą pierwsze promocje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.ppe.pl/news/162324/call-of-duty-warzone-i-call-of-duty-vanguard-z-ricochet-anticheat-znamy-szczegoly-nowych-zabezpieczen.html

Cytat

Inicjatywa RICOCHET Anti-Cheat to wieloaspektowe podejście do walki z oszustwami, obejmujące nowe narzędzia po stronie serwera, które monitorują analitykę w celu identyfikacji cheatów, ulepszone procesy dochodzeniowe w celu wyeliminowania oszustów, aktualizacje w celu wzmocnienia bezpieczeństwa kont i wiele więcej. Zabezpieczenia anty-cheatowe RICOCHET Anti-Cheat zostaną wprowadzone wraz z Call of Duty: Vanguard, a później w tym roku wraz z aktualizacją Pacific do Call of Duty: Warzone”.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RICOCHEAT Anti-Cheat ❗
🔸Został opracowany przez nowy wewnętrzny zespół Deweloperski. Zespół będzie dokładać wszelkich starań, aby działał i będzie go na bieżąco aktualizować.
🔸Anti-Cheat działa na zasadzie sterownika kernel-level (poziomu jądra). Sterownik w czasie rzeczywistym będzie skanować pliki komputera i wyszukiwać oprogramowań cheaterskich.
⚠️Sterownik antycheat będzie obowiązkowy do rozgrywki. Bez tego oprogramowania nie uruchomimy gry.
🔸RICOCHET Anti-Cheat działa TYLKO podczas gry w Call of Duty.
🔸RICOCHET Anti-Cheat nie jest zawsze włączony. Kiedy wyłączysz Call of Duty Anti-Cheat się wyłączy.
🔸Anti-Cheat jest "inteligentny".
Algorytmy ML analizują dane rozgrywki graczy i podają je analizie podejrzanych graczy.
🔸W Vanguardzie pojawi się w dniu premiery.
🔸W Warzone pojawi się po integracji z Vanguardem z nową mapą Pacyfikiem.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Phoenixsuple napisał:
RICOCHEAT Anti-Cheat ❗
🔸Został opracowany przez nowy wewnętrzny zespół Deweloperski. Zespół będzie dokładać wszelkich starań, aby działał i będzie go na bieżąco aktualizować.
🔸Anti-Cheat działa na zasadzie sterownika kernel-level (poziomu jądra). Sterownik w czasie rzeczywistym będzie skanować pliki komputera i wyszukiwać oprogramowań cheaterskich.
⚠️Sterownik antycheat będzie obowiązkowy do rozgrywki. Bez tego oprogramowania nie uruchomimy gry.
🔸RICOCHET Anti-Cheat działa TYLKO podczas gry w Call of Duty.
🔸RICOCHET Anti-Cheat nie jest zawsze włączony. Kiedy wyłączysz Call of Duty Anti-Cheat się wyłączy.
🔸Anti-Cheat jest "inteligentny".
Algorytmy ML analizują dane rozgrywki graczy i podają je analizie podejrzanych graczy.
🔸W Vanguardzie pojawi się w dniu premiery.
🔸W Warzone pojawi się po integracji z Vanguardem z nową mapą Pacyfikiem.

Kronusa też wyłapie?:rotfl:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trailer fajny 

ale przed oczami mam i tak kolejne super zabezpieczenie 😄

20 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „SHERIFF SH SH 00 ENGINEOWNING ENGINEOWNING F WARZONE SHE "NEW ANTI CHEAT TOMORROW" imgflip.com”

no ale dobrze że coś robią a narzekać na wszystko jest najprościej. Ciekawe co wymyśli DICE żeby BF2042 nie był dziurawy jak sito?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.10.2021 o 08:11, azgan napisał:

I jak tam Panowie ktoś z Was zmienił zdanie co do Call of Duty Vanguard po Beta testach Battlefield 2042? Bierzecie nowego CoD'a na premierę czy czekacie na WW3?

Na pewno nie clown of duty bo wydawanie dodatkowej kasy na to samo g...o mija się z celem, zresztą po grze w Vanguard beta nabrałem jeszcze większego niesmaku i po prostu wywaliłem to z dysku po 5 minutach grania (beznadziejny dźwięk, słaba grafika, wszystko wygląda sztucznie beznadziejnie wręcz, poruszanie się to jakiś dramat wszystko przyspieszone jest o jakieś 2x ( co to QUAKE II?) ogólnie zero realizmu i co najlepsze to ten sam skopany engine co w warzone IW8 ) zamiast vaginaguard kupiłem far cry 6 grafika powala z nóg w porównaniu to przepaść, a ci ze swoją słabą grafiką i fizyką odgrzewają te żylaste kotlety od 2019 roku " NO SORRY " już puka 2022. Może za darmoche spróbowałbym zagrać (ale raczej nie) pewno nie za takie pieniądze, no jeszcze mnie nie powaliło 🤣.

BTW... activi$ion...  najpierw wspierają oszustów a teraz z nimi walczą 🤪 coś tu chyba nie halo... zresztą logiczne jest że to ściema - pewnie posypią się pojedyncze bany dla spokoju. Większy interes mają na nieuczciwości, nie oszukujmy się Panowie 😉 doskonałym przykładem był pewien film pewnego użytkownika z serwisu youtube, który swą nieuczciwością promował-reklamował Warzone - jaka to nie jest zajebista gra, oczywiście szybko go rozszyfrowano i przyznał się do tego tak jak i activi$on które się też przyznało... wtajemniczonym nie muszę przypominać sytuacji. A teraz taka zmiana? chyba trochę za późno? może przestraszyli się brakiem zainteresowania tytułem i wpadli na genialny pomysł kolejnego zrobienia z ludzi wariatów pod tytułem "rikoszet" tylko po to by zarobić - a za parę miesięcy dodadzą post że nie mogą sobie poradzić 🤪 to dopiero będzie piękny rikoszet? Tak więc sorry, mnie oszukali raz, ostatni raz, za darmo nie chcę VANGUARD.

Nie to żebym narzekał ale piękny przykład podał Phoenixsuple:

Gdyby jednak rikoszet zawiódł zawsze można zgłosić czitera przez zakładkę w grze która nigdy nie działała  i nie będzie działać, no bo przecież gdyby działała to przez te dwa lata nazbierało by się tylu cziterów ilu jest?

245541358_4754498327944389_5970425002480582982_n.jpg

Edytowane przez PriestHunt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podczas Q&A Activision wspominał, że funkcje "Machine Learning" po stronie serwera RICOCHET (anticheata) mogą wykryć Cronusa.
Żeby Cronusa wykryć również na Xboxie i PlayStation Activision będzie musiał współpracować z Sony i Microsoftem.
Activision wspomniał, że podjęli już próby współpracy z Sony i Microsoftem, aby uniemożliwić używanie uszustom na konsolach m.in. Cronusów i XIM, jednak pojawiły się doniesienia, że Activision odnosi niewielkie sukcesy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Anti-Cheat działa na zasadzie sterownika kernel-level (poziomu jądra). Sterownik w czasie rzeczywistym będzie skanować pliki komputera i wyszukiwać oprogramowań cheaterskich.

Spore uprawnienia jak na moduł do gierki ale zważywszy na problem i tak popieram :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi