Skocz do zawartości
skunRace

The Ascent

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, GS01 napisał:

Pięknie pozamiatali w 11 osób. Może to szczątkowy RPG i nudny po czasie, ale robi ogromne wrażenie. Redzi się powinni uczyć.

Tutaj macie rozwiązanie stutteringu na DX12 + RT. Działa perfect u mnie:

 

U siebie poprzestawiałem napięcia od IF na 5800x i już nie tnie w DX12 ale póki nie dadzą DLSS do wersji z gejpassa to i tak jak wbiegniemy w obszar z ciężki od RT to nam elegancko płynnie zjeżdża do 35 fps.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.08.2021 o 09:42, Pavel87 napisał:

Niestety muszę się zgodzić, aktualnie trzyma mnie przy tej grze tylko klimat i grafika, nie potrafię się jakoś wgryźć w główną historię i zadania poboczne, nie wiem jakie nasz protagonista ma zatargi ze światem ani czego chce od życia (może niczego?). Pewnie ją skończę, aktualnie mam 16 poziom, pokonałem teraz tego mecha pająka, z tego co się orientowałem to jeszcze sporo gry przede mną

Hej, możesz zdradzić jakiś tips na tego dziada? Męczę się z nim już ładnych parę godzin, zmieniłem wdzianko na takie które przyjmuje więcej obrażeń od Ognia, łącznie mam coś koło 90. Ale nie mam patentu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, galci napisał:

Hej, możesz zdradzić jakiś tips na tego dziada? Męczę się z nim już ładnych parę godzin, zmieniłem wdzianko na takie które przyjmuje więcej obrażeń od Ognia, łącznie mam coś koło 90. Ale nie mam patentu. 

Użyj jakiejś broni, która strzela obrażeniami od błyskawicy (to tam się jakoś nazywa, w każdym razie chodzi o ikonę błyskawicy). Broń energetyczna chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go przeszedłem za drugim razem. Użyłem rakietnicy i na odległość go zabijałem, unikając ogni.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie, tak btw

Też tak macie że pomijacie te wszystkie dialogi (a raczej monologi bo nasza postać się nie odzywa)? Jakoś fabuła mnie słabo wciąga, podejrzewam że pogram jeszcze chwilę i cisnę w kosz. Póki co mam 16 lvl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, galci napisał:

Poradziłem sobie, tak btw

Też tak macie że pomijacie te wszystkie dialogi (a raczej monologi bo nasza postać się nie odzywa)? Jakoś fabuła mnie słabo wciąga, podejrzewam że pogram jeszcze chwilę i cisnę w kosz. Póki co mam 16 lvl 

Mam identycznie, fabuła mnie totalnie nie wciągnęła, wszystko pomijam i lecę dalej. Jedyne co, to sprawdzam w panelu misji co mam zrobić, czy gdzie iść. Mam 19 poziom ale gram chyba już tylko żeby skończyć, chociaż co raz ciężej mi to idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ODIN85 napisał:

U mnie nie działa ten sposób. Gra już miała lecieć z dysku za niedoróbki w tłumaczeniu i brak optymalizacji ale wpadła w ręce strzelba i fun +10?

No u mnie działa na max ocniętej karcie max to 45 fps co gorsze jest to w miejscach gdzie z lupą trzeba szukać tego RT. Ostatecznie po tych kilku h zbiera mi się na wymioty od powtarzalności i spamowaniu małymi celami na drodze do celu xD Doszło do takiego kuriozum, że co dosłownie 15metrów miałem spamowanie celami gdzie bydła było tyle że trudniej to było ogarnąć niż boss fighty czasem próbując kontrolować tłum przesunąłem się o dosłownie jeden ekran albo kilkanaście metrów a tam następny cel za zawrotne 1000 kredytów ale naspamowane kilkanaście mobów do rozwalenia to chyba taki sposób aby zniechęcić gracza to wycofywania się i jednoczesnej eliminacji mobów. 
Kurde gdyby walka była rozwiązana jak w W40k inquisitor martyr to byłby sztos. Pomimo że i do tej gry mam zastrzeżenia jeśli chodzi o czytelność ale na ps4 wciągnąłem nosem i podstawkę i dodatek prophecy i wszystkie DLC i im dalej w las tym człowiek bardziej doceniał to jak jest ustawiona kamera. Znowu w The Ascent im dalej tym gorzej biegniesz tyłem idąc do przodu normalnie samochodem na rowerze bydło z każdej strony a nawet z góry spada najlepiej spamować salta. Dawno poziom irytacji bullshitem nie wzrastał mi razem z czasem i ogarnięciem gry a ci z Neon Giant aktualnie tego dokonali. Nie kończę tego nawet wywalone już z dysku. Niestety ja fun ze strzelby i rpg przepaliłem wcześniej ?   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Art385 napisał:

No u mnie działa na max ocniętej karcie max to 45 fps co gorsze jest to w miejscach gdzie z lupą trzeba szukać tego RT. Ostatecznie po tych kilku h zbiera mi się na wymioty od powtarzalności i spamowaniu małymi celami na drodze do celu xD Doszło do takiego kuriozum, że co dosłownie 15metrów miałem spamowanie celami gdzie bydła było tyle że trudniej to było ogarnąć niż boss fighty czasem próbując kontrolować tłum przesunąłem się o dosłownie jeden ekran albo kilkanaście metrów a tam następny cel za zawrotne 1000 kredytów ale naspamowane kilkanaście mobów do rozwalenia to chyba taki sposób aby zniechęcić gracza to wycofywania się i jednoczesnej eliminacji mobów. 
Kurde gdyby walka była rozwiązana jak w W40k inquisitor martyr to byłby sztos. Pomimo że i do tej gry mam zastrzeżenia jeśli chodzi o czytelność ale na ps4 wciągnąłem nosem i podstawkę i dodatek prophecy i wszystkie DLC i im dalej w las tym człowiek bardziej doceniał to jak jest ustawiona kamera. Znowu w The Ascent im dalej tym gorzej biegniesz tyłem idąc do przodu normalnie samochodem na rowerze bydło z każdej strony a nawet z góry spada najlepiej spamować salta. Dawno poziom irytacji bullshitem nie wzrastał mi razem z czasem i ogarnięciem gry a ci z Neon Giant aktualnie tego dokonali. Nie kończę tego nawet wywalone już z dysku. Niestety ja fun ze strzelby i rpg przepaliłem wcześniej ?   

Zgadza się, mnie też już ta powtarzalność rozgrywki i to, że potem wszyscy wylatują na Ciebie z każdej dziury mocno zniechęciła do dalszego grania. Mam 20 poziom, narazie jesteśmy "w separacji", to znaczy, że odłożyłem tą grę "na półkę" na czas bliżej nieokreślony, ale z wysokim prawdopodobieństwem, że wyleci z dysku zanim chociaż zechcę do niej wrócić :D Kumplowi się mocno spodobała na początku, mieliśmy pograć w coopie, ale po 4 dniach grania już sobie darował i wywalił :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie nic dodac, nic ujac :)
gra nie jest jakas skomlikowana, RPG to tylko haslo, ale mi gra sie w to bardzo przyjemnie. i mimo przejscia glownego watku, nadal mam ochote wskoczyc na chwile dla misji pobocznych. nie analizuje, nie doszukuje sie jakiejs zaawansowanej historii w tle, ciesze sie rozwalka i grafika. glownie grafika :D przypomina mi to czasy g400 , expendable i EMBM :D

expendbump.jpg

 

Edytowane przez mALEK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Panowie gra połatana można sobie o niej przypomnieć czy już #nikogo :szczerbaty:?

Wleciał nowy teścik od Digital Foundry jakby co ?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...