Skocz do zawartości
Skitter

Msi b450 gaming plus max ile max ramu w 2 slotach?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeżeli płyta obsługuje max 64 GB to czy mogę wstawić tam 2 x 32, a dwa sloty zostaną puste pójdzie to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może kogoś zainteresuje odpowiedź, w lokalnym komputerowym powiedzieli, że może być 64 GB w 2 slotach. Choć bardziej liczyłem na pomoc od speców z naszego forum. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Prey genialny, jedna z lepszych gier od Arkane w jakie grałem.   BTW nazbierało mi się trochę broni i możesz się czepiam, ale nie lubię tego systemu zmiany, przechodzenia między jedną, a drugą bronią. Stara mechanika jak kółko w zwolnionym tempie jest najlepsza.  
    • Mega to wygląda, gardze jakością HBO uważam że mają najgorszą, jeżeli tego nie będzie w 4k DV a tylko 1080p to się chyba zapłacze... 
    • Ale po co do gier i komunikacji szukać czegoś lepszego od gamingowych słuchawek, skoro do muzyki używasz głośników?  Słuchawki bezprzewodowe "muzyczne" mają z reguły dużo większe opóźnienia niż gamingowe, co przy filmach czy grach już nabiera dużego znaczenia. Do tego wbudowany mikrofon często jest gorszy niż ten na wysięgniku (i zbiera z otoczenia więcej, bo na ten na wysięgniku masz przy ustach). No i muzyczne mają często problem z właściwą reprodukcją sceny, co ma znaczenie przy grach FPS, bo kluczowe jest  prawidłowo "słyszeć" z którego kierunku nadbiega przeciwnik.  Jak się już uparłeś to szukaj muzycznych na kablu, ale wtedy musisz wybrać takie, które będą ci pasować. Niektórzy wolą basy, niektórzy ich nie znoszą, inni wolą neutralne, inni jeszcze sto innych. To co mi się podoba może się nie podobać tobie i na odwrót. Dlatego ważne jest by wiedzieć czego szukasz, co lubisz.  A jeśli koniecznie mają być bezprzewodowe, to kup sobie ponownie G432 czy też G435. Ewentualnie G535 na promocji https://www.amazon.pl/Logitech-LIGHTSPEED-Wireless-Headset-sluchawkowy/dp/B07W6FQ659 https://www.rtings.com/headphones/tools/compare/logitech-g435-lightspeed-wireless-vs-logitech-g535-lightspeed-wireless/28292/30952?usage=19&threshold=0.01 W cenie do 500 złotych nie znajdziesz złotego środka jeśli chodzi o muzykę, gaming i mikrofon oraz bezprzewodowość.  PS nie jestem ekspertem od audio, więc nic więcej nie mogę pomóc. Opieram się tylko na własnych doświadczeniach oraz na tym, co przeczytałem w Internetach, gdy sam wybierałem kolejne słuchawki. 
    • Myslałem o tym ale jakbym miał iść w następną generację to z350 i i9 9900k a to przy drogi budżet mam 1000zł i w tej kasie nic sensownego nie znajdę to już lepiej wydać te 400-600 na mobo z potencjałem OC i czekać aż ceny zejdą. Więc temat jest stricte o polecanych mobo na zastępstwo.
    • Nie wiem dlaczego oc ma taki wpływa ale po zrobieniu czegokolwiek system działa szybciej i nawet klawiatura jakby dostawała kopa.    Natomiast martwi mnie wynik w OCCT.  System się nie wyłączył ale pokazały się jakość błędy.  Co to może znaczyć? 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...