Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, EcKo!? napisał:

Szkoda tylko, że ten radiator jest taki ząbkowany, bo ma dużo ostrych krawędzi i idzie się łatwo pokaleczyć. Mogli to jakoś ładniej wykończyć.

spc nigdy nie grzeszyło jakością wykonania, jeszcze jakby wykończenie było jak u noctua to podejrzane by to było :E może jeszcze frytki do tego :> gdzieś muszą być cięcia kosztów ;) 

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Send1N napisał:

spc nigdy nie grzeszyło jakością wykonania, jeszcze jakby wykończenie było jak u noctua to podejrzane by to było :E może jeszcze frytki do tego :> gdzieś muszą być cięcia kosztów ;) 

Kolega na oczy nie widzial d14 ten tez ma zabki jak i wiele innych chlodzen

D5zeu50.jpg

Rzeberka faktycznie odbiegaja jakoscia od Noctua i sa znacznie ciensze ale zeby od razu plakac. Szczeze co do radiatora to bym sie tylko doczepil by hp byly niklowane dla wygladu. Jezeli faktycznie wydajnosc jest na wysokim poziomie to raczej im pogratulowac takiego produktu w tej cenie.

Tym bardziej nie rozumiem postu kolegi spws inu

Edytowane przez MaxForces

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem fortisa he1225, fere 3 i fortisa 3 i miałem też prolimatecha megahalems, jak położyłem obok siebie te chłodzenia to jakość wykonania prolimatecha była 2 klasy wyżej a produkty noctua w tym aspekcie są równie dobre bądź nawet lepsze, nie wiem jak wykonana jest fera 5 bo w rękach nie miałem ale fakt za ceny spc można przymknąć oko na takie szczegóły ;) 

Edytowane przez Send1N
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na stanie mam kolo 15 chlodzen . Tylko brak czasu. Jak sie cofniesz pare lat wstecz to na forum robilem  test chlodzen na grzalce fx8320@4500ghz . Wtedy spc podeslalo grandisa reszte sam kupilem . Szkoda ze nie sa dostepni na moim rynku bo tansze marki jak i drozsze mialy by dobra konkurencje a szczegolnie coolermaster ktory jakoscia w czesci chlodzen jest gorszy jakosciowo niz spc.

Edytowane przez MaxForces
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Produkty SPC są głownie w Polsce dostępne i na naszym krajowym rynku się skupiają.Nic dziwnego,że nie prowadzą ekspansji po zachodzie Europy czy USA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem po recenzji Fera 5. Faktycznie jak chodzi o grubosc finow to sa cienki. Tak to jakis wiekszych zastrzezen do jakosci wykonania nie ma. Bylo rowno, prosto, bez niedorobek.

Wydajnosciowo jest sztos! Idealnie po srodku Noctua NH-U12S Black oraz Redux. Za to najbardziej zaskoczyla mnie glosnosc wentylatora - jest tak samo cichy jak ten w Noctua a kreci sie szybciej. Ja nie wiem co jest grane :E Ale w cenie 119zl Fera 5 pozamiatala wszystko na rynku w klasie budzetowej.

Edytowane przez Trepcia
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja głupi chciałem kupować A12x25 do budy, poczekam na te fluctusy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy jestem kiedy te fluctusy się pojawią bo bym sobie potestował na chłodnicy, obecnie mam silent wingsy 3 120mm a w szafce lezą dwa arctici p12 bo były za głośne mimo że ciut wydajniejsze a tu fluctus wygląda na najwydajniejszy wentyl na chłodnicę a do tego z dobrą kulturą pracy no i cena może być przystępna skoro to SPC :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi