Skocz do zawartości
Camis

Nawet 500 zł mandatu za spacer z psem bez smyczy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to nierealne i dla wielu ludzi są to jedyni towarzysze ale uważam że nie powinno się trzymać psów w blokach bo wiadomo że niemożliwe jest wtedy utrzymanie porządku wokół nich oraz powodują one strach(atak, wskakiwanie, gryzienie) i brak komfortu(ujadanie) u ludzi którzy nic z tym nie mają wspólnego.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, zen3x napisał:

 Spacer z psem bez smyczy to jak  rozumiem z twojego wywodu to przejaw anty Pisowskiego wystąpienia. Ciekawi mnie jak taki pies kiedyś ciebie ugryzie, czy też będziesz wygadywał takie brednie o "bąbelkach".

Za dzieciaka o mało nie straciłem lewego oka jak mnie pogryzł sznaucer olbrzymi - tak więc porównanie z dupy  - to raz. Dwa - moja wypowiedź to był sarkazm - jest masa przepisów których się nie respektuje z różnych powodów - np. sprzątanie po swoim pupilu. Pięknie to widać po zimie. Cały chodnik obsrany a jak zwrócisz uwagę paniusi której piesek centralnie na środku chodnika sra to jesteś zwyzywany od ujów i i innych urew bo pani to lepszy sort i JEJ to nie przeszkadza. Przepisy zaczyna się u nas respektować gdy można wyciągnąć nieco hajsu od obywateli - a maseczki, smycz, kaganiec dla psa - tak najłatwiej gdy kasy w budżecie na bombelki brak.:szczerbaty:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam ze nic tak nie uczy jak kasa.Pierdla to przestarzały wynalazek a możne inaczej, polskie miękkie pierdla sie nie sprawdzają.

Powinny być dotkliwe kary pieniężne dla mniejszych czy większych przestępstw a tylko dla zwyroli powinny być zarezerwowane Zk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.04.2021 o 11:06, jurekk napisał:

To zakładaj kaganiec jak idziesz w ludzi to nie bedzie tragedii

Sa tylko dwa przypadki kiedy właściciel nie zakłada.Albo jest leniwy albo chce coś pokazać

Wiesz, że są psy do pracy specjalnej, szkolone, a przede wszystkim socjalizowane w taki sposób, że nie przejawiają żadnej agresji wobec człowieka? Nawet agresywnego durnia? Do takich psów można mieć pełne zaufanie w każdej sytuacji, czego niestety o ludziach powiedzieć się nie da.

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błagam cie,mam przegladać papier czy był szkolony czy przechodzień ma mieć na czole legitymacje?Co by było jakby było.Filozofów na necie cała masa

Co mnie obchodzi ze twój pies ma szkolenia jak Nowaka nie.Kierowca rajdowy tez potrafi i co z tego.Na drogach ma sie poruszać jak inni

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, jurekk napisał:

błagam cie,mam przegladać papier czy był szkolony czy przechodzień ma mieć na czole legitymacje?Co by było jakby było.Filozofów na necie cała masa

Co mnie obchodzi ze twój pies ma szkolenia jak Nowaka nie.Kierowca rajdowy tez potrafi i co z tego.Na drogach ma sie poruszać jak inni

A co mnie obchodzi jakiś koleś, który ma lęki behawioralne, i sobie ubzdurał, że każdy pies ma chodzić w kagańcu? Mam na to wywalone. Takie stany emocjonalne można skutecznie leczyć, zamiast pisać bzdury na forach.

  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście sejm ma w d twoje obchodzenie.Minie parę latek mentalność sie zmieni i będziesz z  kagańcem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jurekk napisał:

Na szczęście sejm ma w d twoje obchodzenie.Minie parę latek mentalność sie zmieni i będziesz z  kagańcem

W dupie to ja mam pseudo-znawców, którzy nawet nie wiedzą, czy i co zostało zmienione. Rozjaśnię Ci trochę umysł - w ustawie nic, przyjęto jedynie rozporządzenie regulujące wysokość mandatów. Nie zmieniają się kryteria, za które można taki mandat otrzymać. Więc nie wzywaj sejmu na ratunek, tylko zapoznaj się z przepisami. A kaganiec zawsze możesz sobie założyć i poparadować.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze nigdy tu nie będzie jak w europie ale z czasem zmieni sie również

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jurekk napisał:

Wiadomo ze nigdy tu nie będzie jak w europie ale z czasem zmieni sie również

Nie wiem, jaką Europę masz na myśli i gdzie mieszkasz, ale tu gdzie ja mieszkam, w Polsce, wiele rzeczy jest znacznie lepiej rozwiązanych niż w "europie". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta bo cie przymusili do kilku rzeczy z psem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...