Skocz do zawartości
Camis

Ukraina - Rosyjska inwazja 2022

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, T_G napisał:

lewakom nie da się przeprowadzić prania mózgu...

No widzisz, jaka wielka szkoda, że to ta "lewacka" Europa/USA walczą teraz o Ukrainę i w tym nasze bezpieczeństwo. 

Gdzie ci wszyscy "prawacy"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda :rotfl: 

Mieć miliardy i nie móc się nimi pochwalić w najważniejszym miejscu na świecie do chwalenia sie bogactwem czyli w MONAKO :D (z tekstu wynika że nie tylko Monako, ale Monako to "stolica kasyn i bogactwa")

ps. Ciekawe czy będą mogli zacumować jacht, bo mowa o kasynie... no ale co to za wizyta w monako, kisić się na jachcie i nie móc wejść do kasyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym Polsacie nieźłe jazdy mają. 

Putin jest Szalony bo mu Covid wjechał na mózg... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, LJ19 napisał:

Nie, po prostu nie każdy, kto odbiega od wzorca rasy kaukaskiej to nielegalny imigrant, który nie ma prawa przejść polsko-ukraińskiej granicy. 

W tym konkretnym momencie kiedy jest mobilizacja w obronie kraju nikogo poza kobietami i dziećmi wpuszczać nie powinniśmy chyba, że jesteśmy w stanie potwierdzić jego paszport, że nie jest on tym samym rodzajem imigranta, który atakował nas z granicy białoruskiej co teraz w czasie okazuje się przygotówką pod obecne działania Rosji. Jeśli nie jesteśmy zweryfikować, że jest np. studentem z Indii/kraju UE itd. to zostaje na granicy. i czeka. KONIEC. Możesz się oburzać, że to rasizm, ale przy uproszczonym trybie przejścia granicy i natłoku ludzi strażnicy muszą sobie jakoś radzić i tak kolor skóry jest tu pomocny.

Edytowane przez mlody_tarnow
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Europa i Usa walczą o nasze bezpieczeństwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, raiders napisał:

18+ !!! Ostrzelanie cywilnego auta

Ciężko się na to patrzy i coś się w kieszeni otwiera

 
 

Widziałem to wczesniej, miałem wstwiać ale za bardzo mi zryło banie, aż mi się płakać chciało jak pomyślałem o własnych rodzicach. Zbrodniarze wojenni i tyle, powinni wszyscy zawisnąć. Już nie mam żadnej empati do tych zwierząt, winni czy nie winni, niech ten cały konwój dzisiaj zapłonie a putler razem z nimi 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kir1s napisał:

Widziałem to wczesniej, miałem wstwiać ale za bardzo mi zryło banie, aż mi się płakać chciało jak pomyślałem o własnych rodzicach. Zbrodniarze wojenni i tyle, powinni wszyscy zawisnąć. Już nie mam żadnej empati do tych zwierząt, winni czy nie winni, niech ten cały konwój dzisiaj zapłonie a putler razem z nimi 

powinni z jeńcami robić to samo

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, LJ19 napisał:

No widzisz, jaka wielka szkoda, że to ta "lewacka" Europa/USA walczą teraz o Ukrainę i w tym nasze bezpieczeństwo. 

Gdzie ci wszyscy "prawacy"? 

prawacy są zbyt zajęci obecnie szukaniem kantoru który wymieni ich ruble na twardą walutę

  • Haha 4
  • Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mlody_tarnow napisał:

W tym konkretnym momencie kiedy jest mobilizacja w obronie kraju nikogo poza kobietami i dziećmi wpuszczać nie powinniśmy chyba, że jesteśmy w stanie potwierdzić jego paszport, że nie jest on tym samym rodzajem imigranta, który atakował nas z granicy białoruskiej co teraz w czasie okazuje się przygotówką pod obecne działania Rosji. Jeśli nie jesteśmy zweryfikować, że jest np. studentem z Indii to zostaje na granicy. KONIEC. Możesz się oburzać, że to rasizm, ale przy uproszczonym trybie przejścia granicy i natłoku ludzi strażnicy muszą sobie jakoś radzić i tak kolor skóry jest tu pomocny.

Jestem pewien, że część z tych ludzi uda się zweryfikować i wejdą do Polski. Więcej, wejdą jako uchodźcy uciekający z regionu objętego wojną. Twoje pobożne życzenia nic w tym aspekcie nie zmieni, bo Polskę obowiązuje prawo unijne. Oni uciekają nie z Białorusi, ale z Ukrainy, czyli kraju objętego wojną. Koniec tematu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, RyszardGTS napisał:

Aż szkoda że Ukraina nie ma AC-130 Spectre ;)

Zrobiliby z "pięć pełnych kółeczek", zrobili użytek z działka 20mm, armaty 40mm, haubicy 105mm... i wrócili do domciu.

BoringParallelGroundhog-size_restricted.

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, T_G napisał:

Europa i Usa walczą o nasze bezpieczeństwo...

Dokładnie. Ten cały "zepsuty" i "lewacki" Zachód. PS. Węgry odmówiły przekazywania Ukrainie broni... jak myślisz, dlaczego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, LJ19 napisał:

Dokładnie. Ten cały "zepsuty" i "lewacki" Zachód. PS. Węgry odmówiły przekazywania Ukrainie broni... jak myślisz, dlaczego? 

Bo są uzależnione w 100% od rosyjskiego gazu i są obsrani, do tego Orban.
Ten cały zachód jakoś nie ruszył od samego początku z pomocą, dopiero jak udało się Ukraińcom przetrwać kluczowe 48h. Tak zachód jest zepsuty. Jeśli Ukraińcy padliby w dwie doby to nikt by żadnej pomocy tam nie wysłał i się nie naraził z UE. Takie są realia. Mielibyśmy już nowego sąsiada. Dopiero naciski i skuteczna obrona Ukraińców sprawiła, że poszła pomoc na szeroką skalę.

Edytowane przez mlody_tarnow
  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym samym pomyślałem że jak jedzie ta cała kolumna kacapów to brakuje tam jakiś dronów, ac 130 lub jakiegoś nalotu i by było po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mdr3d napisał:

Konwój jadący do Kijowa jest niezagrożony. Rosja panuje w powietrzu a ukraincy są okrążeni

image.thumb.png.4562648a0498680d08e2ee01ac0672d6.png

daj już sobie spokój

  • Thanks 1
  • Haha 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mlody_tarnow napisał:

Bo są uzależnione w 100% od rosyjskiego gazu i są obsrani, do tego Orban.

Mhm, a inni nie są? Orban to "lewak"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, LJ19 napisał:

Mhm, a inni nie są? Orban to "lewak"? 

Nie są, nawet my zaraz przestaniemy być. Idzie wiosna, kończy się moment ogrzewania gazem, w krytycznej sytuacji możemy zasilać fabryki strategiczne dla kraju, a odciąć całkowicie gaz od domostw, restauracji itp. firm i ludzie sobie poradzą. Tak odbije się to na naszej gospodarce, ale nie sprawi, że padniemy.

Edytowane przez mlody_tarnow
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, RyszardGTS napisał:
Ale jazda :rotfl: 

Mieć miliardy i nie móc się nimi pochwalić w najważniejszym miejscu na świecie do chwalenia sie bogactwem czyli w MONAKO :D (z tekstu wynika że nie tylko Monako, ale Monako to "stolica kasyn i bogactwa")

ps. Ciekawe czy będą mogli zacumować jacht, bo mowa o kasynie... no ale co to za wizyta w monako, kisić się na jachcie i nie móc wejść do kasyna.

Teraz to na prawdę wygląda jak by wszystkie kraje świata prześcigały się w co lepszej "sankcji". Wszyscy poczuli krew. Wcale bym się nie zdziwił gdyby ten żart o sankcjach od Korei Płn. okazał się prawdziwy :E. Zakaz eksportu soli i maku oraz importu bimbru i t-34.

W tym wszystkim faktycznie trochę szkoda tych zwykłych obywateli. Nie tego betonu co dzisiaj pokazali w tv, jakaś baba mówiła że co by putler nie zrobił, popiera go xd lol. 

Teraz ruski to persona non grata prawie na całym świecie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kir1s napisał:

Widziałem to wczesniej, miałem wstwiać ale za bardzo mi zryło banie, aż mi się płakać chciało jak pomyślałem o własnych rodzicach. Zbrodniarze wojenni i tyle, powinni wszyscy zawisnąć. Już nie mam żadnej empati do tych zwierząt, winni czy nie winni, niech ten cały konwój dzisiaj zapłonie a putler razem z nimi 

 

14 minut temu, adashi napisał:

Ciekawe, wygląda na fejk. Nie tak filmuje autentycznie przerażony człowiek.

Niestety autentyczne, Ojciec i syn. Ich ciala zostaly potem wrzucone do rowu. Pod filmikiem na twitterze jest zdjecie cial. :(

  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosyjski konwój 32km od Kijowa, długi na 27 kilometrów.

Szmaciarz chyba przeprowadził jakąś dodatkową mobilizację i gromadzi siły, następne 48h może rozstrzygnąć sprawę Kijowa, a jak jeszcze dołączy Łukaszenka to kaplica.

Image

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mlody_tarnow napisał:

Bo są uzależnione w 100% od rosyjskiego gazu i są obsrani, do tego Orban.

Orbana w objęcia putina wepchnela zdradziecka ekipa pisu. To oni zamiast budować Trój morze, rozwalili je już na starcie zapraszając do stolika Niemców. Zrobił to Duda. Od tego momentu projekt który promował Trump i miał uwolnić nas od wpływu ruskich został zniszczony. Orban jak to zobaczyl sie obsral i zaczął tak jak polski rząd latać za chinczykami i ruskimi. Teraz mamy tego efekty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, harygiewont napisał:

image.thumb.png.4562648a0498680d08e2ee01ac0672d6.png

daj już sobie spokój

Raportujcie takie coś  bo to ruski troll ,siejący dezinformacje i propagandę . A takich pełno ostatnimi czasy w internecie nie tylko w rosji czy na ukrainie

  • Like 1
  • Upvote 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mlody_tarnow napisał:

Nie są, nawet my zaraz przestaniemy być. Idzie wiosna, kończy się moment ogrzewania gazem, w krytycznej sytuacji możemy zasilać fabryki strategiczne dla kraju, a odciąć całkowicie gaz od domostw, restauracji itp. firm i ludzie sobie poradzą.

Aha...

No dobrze, żyj sobie w tym wyobrażeniu "zepsutego" Zachodu.

Mam jednak dla Ciebie złą informację: jeśli Ukrainie powiedzie się, to ten Zachód zwycięży i stanie się jeszcze bardziej "zepsuty", a razem z nim Polska.

Po tym wszystkim już nikt u nas nie będzie podważał sensu integracji europejskiej. Nawet Morawiecki mówi o stworzeniu armii europejskiej. Jesteśmy na prostej drodze do federalizacji UE.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, raiders napisał:

Raportujcie takie coś  bo to ruski troll ,siejący dezinformacje i propagandę . A takich pełno ostatnimi czasy w internecie nie tylko w rosji czy na ukrainie

Zgłosiłem go i jeszcze jednego gościa który siał taką samą dezinformację. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gonzo3211 napisał:

Teraz to na prawdę wygląda jak by wszystkie kraje świata prześcigały się w co lepszej "sankcji". Wszyscy poczuli krew. Wcale bym się nie zdziwił gdyby ten żart o sankcjach od Korei Płn. okazał się prawdziwy :E. Zakaz eksportu soli i maku oraz importu bimbru i t-34.

W tym wszystkim faktycznie trochę szkoda tych zwykłych obywateli. Nie tego betonu co dzisiaj pokazali w tv, jakaś baba mówiła że co by putler nie zrobił, popiera go xd lol. 

Teraz ruski to persona non grata prawie na całym świecie.

Jarasz się jakimś mało znaczącym Monako... niestety najważniejszy (poza USA) gracz nie jest przeciwko Rosji. Mowa oczywiście o Chinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...