Skocz do zawartości
Camis

Ukraina - Rosyjska inwazja 2022

Rekomendowane odpowiedzi

Koreański błazen nie ma za co wyżywić swoich rodaków, więc dla niego to okazja pozbyć się trochę luda do karmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źródła newsa: portale polskie cytujące...Daily Mail...cytujący....rosyjską agencję prasową.

No tak. Wyśmienity ciąg źródeł mości państwo...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to działa.

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę oczami wyobraźni jak wchodzi na Ukrainę 100k wojska Kima, a zaraz potem ustawiają się oni w kolejce po obywatelstwo ukraińskie 8:E

  • Haha 3
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, bardak napisał:

Żeby się znowu nie okazało, że kolejny kraj z armią kreujący się na potęgę zacznie robić z siebie komedię i pośmiewisko. 

Każda wojna to tragedia ale ta w wykonaniu Rosji to tragikomedia. 

Nie no, gdyby Rosja skorzystała ze wsparcia Korei Północnej to by juz był całkowity kabaret i ośmieszenie Rosji. Swoją drogą zbliża się mój umowny deadline dla ukraińskiej kontrofensywy. Nie wiadomo czy oni coś planują większego na najbliższe dni czy faktycznie czekają aż zostaną całkiem sami? Co tam Wolski z ekipą wróżą? Bo nie mam za bardzo czasu oglądać tych jego filmików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, crush napisał:

Ten na mózgu od urodzenia dalej aktywny.

Myślę, że u niektórych od ponad 2 lat taki ban na mózg to ma wielu wierząc we wszystko co mówi system i media.

13 godzin temu, MaxaM napisał:

Już widzę oczami wyobraźni jak wchodzi na Ukrainę 100k wojska Kima, a zaraz potem ustawiają się oni w kolejce po obywatelstwo ukraińskie 8:E

To taki sam fejk dla ciemnoty jak z Syryjskimi najemnikami którzy do dzisiaj nie dotarli na Ukrainę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edytowane przez Camis
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde kiedyś nie wrócą z tych podróży.

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to oni nie są w podróży, tak jak kiedyś jeździli - od jakiegoś czasu pomagają Ukraińcom charytatywnie. Ogólnie jeden z najciekawszych kanałów podróżniczych (do wojny) na jutubie, chyba nawet globalnie, nie tylko w PL. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie obecnie numer pierwszy, pokonali Globstory (mojego poprzedniego lidera).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.08.2022 o 15:40, Camis napisał:

Dojdzie kolejny agresor?.

 

 

Węglarczyk i wszystko w temacie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak było tutaj poruszane, widać jeszcze bardziej jak w Amnesty International sięgają macki Kremla. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My się już cofamy. Nie trzeba było wojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, skypan napisał:

My się już cofamy. Nie trzeba było wojny.

Z korzyścią dla natury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, MaxaM napisał:

Tak jak było tutaj poruszane, widać jeszcze bardziej jak w Amnesty International sięgają macki Kremla. 

 

To tak samo mówili ze 2 miesiące temu o Greenpeace więc można powiedzieć, że Rosjanie wszystko kontrolują nawet władze USA w końcu to też Rosjanie sfałszowali wybory kiedy do władzy doszedł Donald Trump.

To taka dzisiejsza nowość w połączeniu z Greenpeace https://www.rp.pl/polityka/art36831151-usa-demokraci-jednoglosnie-za-ochrona-klimatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Liczba krabów jest niepoprawna Bardzo bardzo zaniżona. Wybacz ale nie mogę napisać ile dokładnie poszło ale dużo dużo więcej niż 18 sztuk. Co do strat w walce to 1 od nieuważnej obsługi, zaś resztę muszę wrzucić do worka "straty bojowe i niebojowe" który obejmuje ponad 1/3 pojazdów. Ale nie ma w tej kategorii strat bezpowrotnych*. O ile wiem z PzH2000 i M109 jest podobnie. Co też tłumaczy dlaczego wysłaliśmy UA dużo więcej niż 18 Krabów...

*chyba że coś nowego wyszło przez 1,5 tygodnia

https://www.skyscrapercity.com/threads/ukraina-rosyjska-inwazja-2022-sytuacja-na-froncie-bez-zbędnych-komentarzy.2360627/post-179819101

Krabów prawdopodobnie poszło 3 bataliony. Tak przez przypadek powiedziało dwóch wojskowych w wywiadach na yt.
Oczywiście od razu się poprawili ale dziwny zbieg okoliczności. To wychodzi podobno 54 sztuki.

Mam tylko nadzieję, że całkowite rozbrojenie Polski nie będzie tragiczne w skutkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Keken napisał:

Krabów prawdopodobnie poszło 3 bataliony. Tak przez przypadek powiedziało dwóch wojskowych w wywiadach na yt.
Oczywiście od razu się poprawili ale dziwny zbieg okoliczności. To wychodzi podobno 54 sztuki.

Mam tylko nadzieję, że całkowite rozbrojenie Polski nie będzie tragiczne w skutkach.

Fakt, poziom stresu się podnosi. A na świecie robi się niestabilnie.

Do tego dochodzi fakt, że Niemcy nie wypychają sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wu70 napisał:

Mocne

 

No tego to on się nie spodziewał. Trochę się musiał zdziwić jak odłamki po plecach ostro poszły. I jeszcze zdążył popatrzeć w górę kto go tak urządził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć jeszcze z lutym miałem jakąś empatię.
Teraz to mam emocje jak przy jaraniu mrówek lupą za dzieciaka. Niestety mało kto myśli że karaluch też chce żyć....

Zawsze jak mi sie budzi cień  człowieczeństwa względem Orków to przypominam sobie obrazki z dworca w Kramatorsku i mija...

nDWk9kuTURBXy9kZmIzZDUwOC1kNjIwLTRjZDgtO

 

Edytowane przez Tomcat
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...