Skocz do zawartości
Camis

Ukraina - Rosyjska inwazja 2022

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Pitross20 napisał:

Kolejny odklejony artysta który pcha się w politykę na której gowno się zna. Normalne. Można olać i iść dalej. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, MT®©™ napisał:

Każdy wiedział, że trzeba tego sprzętu kilka razy więcej, a teraz jak krytycznie potrzeba to nie ma. Tak samo rakiety średniego zasięgu do MLRS. Mogli dać je już dawno i ile ruskich by wyparowało do tej pory, gdyby UKR mogli strzelać po całym swoim kraju.

Niby tam pomoc idzie non stop, ale w takiej dziwnej dawce. 

No już się pytałem o to. Nie ma takiego problemu jak z czołgami, nie mówiąc już o samolotach, koszty też inne niż patrioty. Szkolenie trwa coś około 6 tygodni. Zalać kacapskie magazyny i sztaby tym to nawet te manewrujące nie będą zbytnio potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naszym wojsku też takie hełmy noszą ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Trepcia napisał:

Czyli wychodzi, ze Sikorski mial racje.

Nie wiem kto miał racje ale po wysadzeniu NS pisałem w tym wątku że według mnie to USA zrobiło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni ktoś jaki USA miałyby cel w zniszczeniu NS? Nie neguje, po prostu pytam. By mieć wyłączność na dostawy gazu dla Niemiec?

Ja uważałem, że to Rosja sama sobie wysadziła ten gazociąg. Przecież w innym wypadku Putin zaplułby się od miotanych gróźb, a oni siedzą cichutko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, wii napisał:

Wstawiałem 1-2h temu :E 

17 minut temu, Flik napisał:

Wyjaśni ktoś jaki USA miałyby cel w zniszczeniu NS? Nie neguje, po prostu pytam. By mieć wyłączność na dostawy gazu dla Niemiec?

Ja uważałem, że to Rosja sama sobie wysadziła ten gazociąg. Przecież w innym wypadku Putin zaplułby się od miotanych gróźb, a oni siedzą cichutko.

USA będzie sprzedawało przez cały rok gaz do Europy w cenie 30€ MWh, kręcą srogie lody na tym. https://energia.rp.pl/gaz/art37787041-kuszaca-cena-gazu-z-usa-nizsza-od-rosyjskiej

https://energia.rp.pl/gaz/art37790671-gaz-juz-po-599-dolarow-i-bedzie-dalej-tanial

 

37 minut temu, Trepcia napisał:

Dzisiaj informacje sie pojawily, ze w przyszlosci Pantery moze trafia na Ukraine. Skad taka nagla zmiana wielkiego hamulcowego? No musialo byc klepniete cos pod stolem. A co Niemcy chcialy/chca to kazdy wie - taniego gazu.

Pantery to już czysty biznes. Rheinmetall nie ma mocy produkcyjnych, a Pantera to teraz makieta i wóz demonstracyjny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Pitross20 napisał:

Nie rozumiem jednej rzeczy. Kto go pytał w ogóle o zdanie? Przecież wiadomo, że grajki nie mają zazwyczaj żadnego wykształcenia, a doświadczenie życiowe budują pod wpływem narkotyków :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, JDX napisał:

Nie rozumiem jednej rzeczy. Kto go pytał w ogóle o zdanie? Przecież wiadomo, że grajki nie mają zazwyczaj żadnego wykształcenia, a doświadczenie życiowe budują pod wpływem narkotyków :E

"ruskie g*wno", prosiła go o przemówienie na naradzie ONZ to przemówił.

Typ kompletnie odklejony od rzeczywistości, i dla mnie skończony śmieć, niech se brzdąka na swojej gitarce , a nie prawi jakieś swoje wywody.

https://www.rp.pl/polityka/art37919511-rosja-chce-by-roger-waters-zabral-glos-podczas-posiedzenia-rady-bezpieczenstwa-onz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Flik napisał:

Wyjaśni ktoś jaki USA miałyby cel w zniszczeniu NS? Nie neguje, po prostu pytam. By mieć wyłączność na dostawy gazu dla Niemiec?

Ja uważałem, że to Rosja sama sobie wysadziła ten gazociąg. Przecież w innym wypadku Putin zaplułby się od miotanych gróźb, a oni siedzą cichutko.

Bo tak długo jak ten rurociąg ma szanse być funkcjonalny, to prędzej czy później ZOSTANIE on uruchomiony i coś nim popłynie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Pitross20 napisał:

"ruskie g*wno", prosiła go o przemówienie na naradzie ONZ to przemówił.

Typ kompletnie odklejony od rzeczywistości, i dla mnie skończony śmieć, niech se brzdąka na swojej gitarce , a nie prawi jakieś swoje wywody.

https://www.rp.pl/polityka/art37919511-rosja-chce-by-roger-waters-zabral-glos-podczas-posiedzenia-rady-bezpieczenstwa-onz

Ruscy go poprosili? :rotfl: Powinni ich z tego ONZ już dawno wyje***.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Limp Bizkit odwalił, WTF ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Flik napisał:

Ja uważałem, że to Rosja sama sobie wysadziła ten gazociąg.

Skoro i tak zakręcili gaz, to po co mieli by go jeszcze wysadzać? Kompletnie bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oni cos robia z sensem ? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, B@nita napisał:

Skoro i tak zakręcili gaz, to po co mieli by go jeszcze wysadzać? Kompletnie bez sensu.

Wiadomość dla Niemiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolka do natychmiastowego przeczytania. 

 

Niech mi śmieszne MFW nie mówi o minus 3% PKB. 

Edytowane przez TheMr.
  • Like 2
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złe informacje dla orków to dobre informacje.

Ale niech mi ktoś powie dlaczego Rosja nie może pójść drogą Korei Północnej tylko na o wiele większą skalę?

Za duże siły odśrodkowe, których w Korei Pn. nie było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, kolo.d napisał:

Złe informacje dla orków to dobre informacje.

Ale niech mi ktoś powie dlaczego Rosja nie może pójść drogą Korei Północnej tylko na o wiele większą skalę?

Za duże siły odśrodkowe, których w Korei Pn. nie było?

Tzn? Być biedniejszym od zachodu o tylko 20 razy zamiast 50 jak Korea? 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbroić się wielokrotnie powyżej swojej wagi (gospodarczej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...