Skocz do zawartości
ddamsonn

OC Karty graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, udało mi się podkręcić GTX 660 MSI Twin Frozr III o: +60mhz na rdzeniu i 250mhz na pamięciach. Karta benchmarki przechodzi bez najmniejszego problemu, pomęczyłem ją trochę Furmarkiem - Nie zrzuca zegarów, temperatura to max 68*. Po benchamrkach zacząłem testować w grach tych bardziej i mniej wymagających. I tutaj zaczyna się problem - Bo na przykład w takim Apex Legends czy wiedźminie 3 karta idzie normalnie, bez najmniejszych problemów ale z kolei w takim CSGO obraz potrafi się zawiesić po jakimś czasie gry (wtedy pomaga tylko restart komputera). Dla mnie to trochę dziwne, że gdy karta jest obciążona w 100% to pracuje normalnie ale w mniej wymagających tytułach potrafi się wysypać. Jak myślicie co to może być? Może obniżyć troszkę zegary i sprawdzić jeszcze raz? Zasilacz To Corsair VS550

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz w podglądie zdarzeń > zdarzenia administracyjne czy nie masz błędu nvlddmkm / display po ponownym uruchomieniu pc mniej więcej w tym czasie jak gra się zawiesiła, to nic nadzwyczajnego że sprzęt po OC przechodzi testy/benchmarki a w grach potrafi się wyłożyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczal od obnizania zegarow na pamieciach, bo to raczej one sa za bardzo wykrecone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...