Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

"Kupujcie 3000 bo 4000 będzie gorąco i dużo watuf bierze"

"Kupiliście już 3000? LOL patrzcie jednak 4000 będzie chłodna huehuehuheu"

Na jego miejscu bym tak sobie myślał :E

Edytowane przez galakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo taka prawda. Nic nie wiadomo o nowych kartach, nie wiadomo co będzie jak nowe karty się pojawia na rynku. Nie wolno zapominać ze jak ktoś czeka na RTX 4070 czy słabszego to one mogę się pojawić dopiero w lutym czy nawet później. Wiec realnie okazuje się ze został rok czekania. Jak ktoś chce kartę to powinien teraz kupować no chyba ze to RTX 3090, wtedy jeśli może zaczekać te kilka miesięcy to niech tak zrobi. Albo wyskrobie więcej na nowa kartę albo może taniej kupi 3090. A jak się rynek znowu rypnie to... nie wiem co to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech dają jakieś ekskluzywne nowe funkcję przeznaczone dla RTXów4000 do serii 3000 tak jak było to za Pascali ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że nic nie wiadomo. Nawet nie ma żadnej pewności, że premiera zaczynająca się od 4090 i 4080  będzie w tym roku :E

Wystarczy, że Nvidia dalej ma dużo naklepane 30xx zalegających po magazynach to będą trzymać premierę nowej generacji ile się da, aż wyprzedadzą w zadowalającym stopniu to co im zalega.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czekają na te karty jak na Jezusa z Nazaretu ?

A ja wczoraj pograłem trochę sobie w FC6 bo był jakiś darmowy weekend i się okazało ze 4 ma większe wymagania od 6 ?

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja 4 pod wielordzeniowość leży i kwiczy. Trzeba się bawić koligacją.

Edytowane przez fart hack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tez odpaliłem na godzinkę BF2042 i wyłączyłem ten cholerny RT. Nie dość ze gra lepiej śmigała to nie widać praktycznie różnicy w obrazie a bez DLSS gra wygląda znacznie lepiej :glodny:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kadajo napisał:

Wczoraj tez odpaliłem na godzinkę BF2042 i wyłączyłem ten cholerny RT..:glodny:

Ale takie bzdety to raczej tylko do gierek z botami/mobami niedzielnych graczy, a nie do normalnej gry PvP.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RT obecnie jest idealne do symulatorów chodzenia :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, fart hack napisał:

Optymalizacja 4 pod wielordzeniowość leży i kwiczy. Trzeba się bawić koligacją.

trzeba wyłaczyć HT ale  co jak i tak jest po 100fp+

 

2 minuty temu, pawww napisał:

Renomowanej firmy BANDIT POWER

ten gość co wymyślił nazwe niezły troll ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co znowu 4080ma 320 wata nie 420 xD

A4090 boost wysoki, niewiele różniący sie od kart niższych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się nie okazało, że ten boost to tylko po podbiciu limitu mocy realnie czasem wskoczy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by musieli iść w stronę AMD. Max bosst ,boost game itd itp. na razie nic nie słychać aby wydali kolejną edycję bostu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz. Odpalasz rtx3080 w 3D Smarku i zegar lata jak porypany już. Max bosst praktycznie cały czas jest przycięty przez limit mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem jeszcze aby bostu nie było w 3dmarku.To nie furmark. Zazwyczaj parę MHz więcej miałem ze względu na ASIC czyli Est max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, FynyxDuppelExpert napisał:

Czyli bedzie 4070 po OC silniejsze od 3090ti, z TDP 285W, w cenie powiedzmy $550-650. No i GIT. A ziomki na OLX beda dalej probowac sprzedac swoje przeplacone 3080ti/3090/3090ti za 8tys :E

Do tego to nie TDP a TBP, więc to pierwsze może być takie jak w przypadku 3070, a patrząc że to gddr6x to całkiem nieźle się zapowiada, oczywiście jak za tydzień znowu nie będzie nowych treści xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jurekk napisał:

Nie spotkałem jeszcze aby bostu nie było w 3dmarku.To nie furmark. Zazwyczaj parę MHz więcej miałem ze względu na ASIC czyli Est max

Boost jest w miejscach gdzie karta nie jest dociśnięta na max , w pozostałych odbija się od limitu.

W prostej grze możesz mieć max zegar non stop , ba możesz  nawet uzyskać  przez OC wyższy zegar , a włączysz grę wymagającą   i zegar poleci na pysk , albo nawet karta /sterownik/gra się wysypie,  dokładnie jak na cpu , testujesz zegary w najtrudniejszych scenariuszach , wtedy wiesz ze w pozostałych będzie ok

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pieniążki" :D na 4070 odłożone. 12 GB pamięci + wydajność 3080ti/3090 to karta na lata do 1440p. Pięknie :). Oby tylko nie było problemów z dostępnością, ale zrobi się 20 zamówień w różnych sklepach i w którymś wpadnie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ryzykuj, zamów w 60 sklepach.

  • Haha 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I beda kolejki jak do chirurga na NFZ ?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pożyjemy zobaczymy. Ja jestem ciekaw ilu graczy w poprzedniej generacji czekalo w tych kolejkach i kupilo karty za kase o wiele wieksza niz normalnie bo "i tak sie zwroci kopaniem w miedzyczasie", co oczywiscie bylo prawda bo nawet kopiac sporadycznie mozna bylo mocno obnizyc cene karty. Teraz juz tego darmowego zarobku nie ma bo ceny pradu przekraczaja urobek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, FynyxDuppelExpert napisał:

 A ziomki na OLX beda dalej probowac sprzedac swoje przeplacone 3080ti/3090/3090ti za 8tys :E

To ja  zapytam jaką kartę ty miałeś,  to wnioskując po reszcie sprzętu z twojej stopki to chyba nie siedziałeś na jakimś RTX3050 itp...  I po ile próbowałeś sprzedać swoją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...