Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiepsko widzę ich wyniki finansowe, No ale marże trzeba jakoś zrobić. ?nvidia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - żarty na bok. Ich w tej nvidii totalnie odkleiło z tymi cenami. Jak amd zagra melodię jak zieloni, to po zawodach.

EsWOg0Y.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

Kiepsko widzę ich wyniki finansowe, No ale marże trzeba jakoś zrobić. ?nvidia.

Ooooooo...

90e96b71e878d909c87cfa3110671d71.png

:E

  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, cichy45 napisał:

  

 

A po co masz rasteryzować, jak możesz wyrenderować grę w 720 i upscalować do 8K a na dokładkę poprawić interpolerem :E

 

Point Blur_Sep202022_193102_11zon.jpg

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka istnieje szansa, ze do tego 12stego ceny ulegną zmianie widząc jakie jest nastawienie ludzi do tych cen? 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kelam napisał:

Panowie - żarty na bok. Ich w tej nvidii totalnie odkleiło z tymi cenami. Jak amd zagra melodię jak zieloni, to po zawodach.

Zdecyduj się.

  • Haha 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ArgusSamuaro napisał:

Jaka istnieje szansa, ze do tego 12stego ceny ulegną zmianie widząc jakie jest nastawienie ludzi do tych cen? 

żadne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kadajo napisał:

Serio RTX 4080 12G to RTX 4070 z nową nazwą ?

No nie wiem...
Co najmniej od czasów Keplera szyna 192-bit to była cecha charkterystyczna serii xx60. :szczerbaty:

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kadajo napisał:

Ooooooo...

90e96b71e878d909c87cfa3110671d71.png

:E

bądźmy precyzyjni 

323415c0c93a8.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ArgusSamuaro napisał:

Jaka istnieje szansa, ze do tego 12stego ceny ulegną zmianie widząc jakie jest nastawienie ludzi do tych cen? 

To zależy, bo zdania są podzielone ;) Jedni żgają i srają na jansena. Drudzy twierdzą, że mają już zwieracze wyrobione i z radością tym razem podwójnego bata za podbicie cen i degradację numeracji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kelam napisał:

Panowie - żarty na bok. Ich w tej nvidii totalnie odkleiło z tymi cenami. Jak amd zagra melodię jak zieloni, to po zawodach.

EsWOg0Y.jpg

Obawiam się,  że rxy 7000 nie będą dostatecznie dobre,  dlatego nVidia nie spina się z cenami. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Minciu napisał:

To zależy, bo zdania są podzielone ;) Jedni żgają i srają na jansena. Drudzy twierdzą, że mają już zwieracze wyrobione i z radością tym razem podwójnego bata za podbicie cen i degradację numeracji.

A niektórzy idą śladem licealistów z Krosna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bliss napisał:

Obawiam się,  że rxy 7000 nie będą dostatecznie dobre,  dlatego nVidia nie spina się z cenami. 

Coś mi się wydaje że może być jak przy obecnej  generacji, w rasteryzacjii bez RT to AMD odjedzie Nvidii, ale jak włączymy RT to Jensen wyjdzie na prowadzenie i wybieraj co chcesz :E  

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka smutna ta premiera.

 

Sam siedzę na RTX 2070 i się zastanawiam co robić. Czekać na nowe radki, czy się jednak przeprosić z sony i PS5 kupić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ronin69 napisał:

bądźmy precyzyjni 

323415c0c93a8.png

Nie psuj zabawy :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, MaxaM napisał:

Przeboleć, zacisnąć zęby i kupić... aby jej nie zmieniać przez kolejne 10 lat patrząc na obecny rozwój gier AAA...
DLSS3 może być super opcją do korzystania z niego tak jakoś za 4 lata jak bez niego będzie brakowało mocy w tej jednej grze wartej uwagi na rok :szczerbaty:

Tak, już widzę jak użytkownicy pclab siedzą 10 lat na jednej karcie bo DLSS fajny ;) przecież racjonalnie patrząc to 80% forumowiczow kupując 40xx nie odczuje wzrostu komfortu grania bo już mają dobre karty;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bliss napisał:

Obawiam się,  że rxy 7000 nie będą dostatecznie dobre,  dlatego nVidia nie spina się z cenami. 

Albo korzystają po prostu z ostatniej chwili na wyciągnięcie jak największej kasiory :E

A co u AMD poczekamy to się dowiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, cichy45 napisał:

  

A po co masz rasteryzować, jak możesz wyrenderować grę w 720 i upscalować do 8K a na dokładkę poprawić interpolerem :E

Ja mam już DLSS 4. Jak mi gra natywnie źle lata to odpalam w 480p i zamykam oczy.

  • Haha 15
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, severall napisał:

Tak, już widzę jak użytkownicy pclab siedzą 10 lat na jednej karcie bo DLSS fajny ;) przecież racjonalnie patrząc to 80% forumowiczow kupując 40xx nie odczuje wzrostu komfortu grania bo już mają dobre karty;)

Przynajmniej można będzie w końcu wykorzystać te 144/165 czy ileś tam Hz monitory w grach nowszych niż sprzed 10 lat :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wczoraj były tu heheszki, że wątek się zapali.
Zażartowałem wtedy, żeby się nam zwieracze nie zapaliły. Mnie się dziś zapalił.

2. Nie dlatego, ze ceny są za wysokie (a są!), tylko zdecydowanie przez fqrw na bezczelność i perfidię nvidii.
Anormalna sytuacja premiery 30xx (covid, histeria rynku, zamykanie ludzi w domach, przerwane łańcuchy dostaw, cyrki w chinach, bum crypto itd., itd.) spowodowała również i anormalne ceny. Boli, ale... po części zrozumiałe. Ale to NIE nvidia! To sytuacja! To kumulacja niefortunnych zdarzeń (!), to pazerni dystrybutorzy! My nvidia daliśmy przecież śliczne MSRP. W białych rękawiczkach i bez brudzenia swoich łapek, cudzymi rękoma zbadali rynek i próg bólu. Świat płacił 200%, 300% ich MSRP. Ale nie płacił grzecznej nvidii. Złym dystrybutorom! A nvidia, tylko sobie markerkiem na wykresach zaznaczała próg zdebilowacenia rynku. Covid poszedł, wszystko się poukładało, crypto padło (!!!), ale... markerki na wykresach nvidii pozostały - teren zbadany - dzbaństwo przetestowane do granic - NO TO JEB W ŁEB! Przecież jesteście przyzwyczajeni - przygotowani gracze!

3. Czekałem na tę premierę 4090. Mało tego, jest ona (4090) w zasięgu ręki nawet w tak kuriozalnej cenie (wrzucałem sobie do skarpety - nawrzucałem 7K). Zatem mając 7K gonię 3080 za 3K i pasuje.
NO NIE PASUJE! Bo dostaję kartę 100% -120% szybszą, ale muszę sprzedać swoją kartę i do obecnej dorzucić dodatkowe 200%! (lub jak kto woli - 300% ceny mojej 3080 za +100% wydajności 4090!).
NO CHYBA ICH POGIĘŁO!
MAM - ALE NIE DAM!


4. Zachwalajki wykresowe z prezentacji to jedno, a real testy to drugie (poczekamy). Może się okazać, że wcale i nie zawsze jest to wspominane 100% przyrostu, więc do tego stosunek zapłacił vs dostał jeszcze gorzej wypada.

5. Wszystko w/w + żarcie więcej prądu przez GPU.

6. W moim wypadku, to jeszcze wymiana zasilacza + wymiana budy.

Pałka się przegła Panie Paździochu! 

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Thanks 2
  • Upvote 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczycie 100% więcej wydajności jak świnia niebo... :E

4090 jest z serii, nie wszystko się przecież musi opłacać, ale warto :D

 

 

Edytowane przez zozolek
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...