Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No tak. Będziemy kupować to dajemy wyraźny znak że jest za tanio. Proste.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, kadajo napisał:

No tak. Będziemy kupować to dajemy wyraźny znak że jest za tanio. Proste.

Ale by Jensen miał orgazm i ego boost jakby sie okazalo, ze po mimo tych cen jednak ludzie sie zabijaja o te karty w sklepach. Cytując wodza Kaczynskiego "Nie da sie ukryć, że jestem jednym z najmadrzejszych ludzi na swiecie" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czyjąś głupotę nic nie poradzisz, niestety. 

To jest jak w tych filmach katastroficznych gdzie nadlatuje jakaś komenta czy tam inne badziewie i zniszczy cala planetę, a nadal masz masę idiotów którzy plądrują i kradną w chaosie który powstał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krzkra napisał:

Nawet kastrat się sprzeda jak będzie wydajność na poziomie 3090Ti. Wątpliwe czy będzie, ale jeżeli tak to dziś 3090ti kosztuje ponad 6tys. tyle samo będzie kosztować 4080 12gb. Jak ktoś nie ma karty to wybierze 4080 kastrata zamiast 3090ti. 

Doszło do paradoksalnej sytuacji, że tylko posiadacze 3080 nie mają się na co przesiąść. :)
4090 poroniona cena, wszystko poniżej = lipa, a skok na 3090/3090ti = bez sensu.
Więc hold'owcy starych generacji mają jakieś minimalne pole manewru. 
3080 muszą raczej siedzieć na d00pciach. :(

 

  • Haha 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Doszło do paradoksalnej sytuacji, że tylko posiadacze 3080 nie mają się na co przesiąść. :)
4090 poroniona cena, wszystko poniżej = lipa, a skok na 3090/3090ti = bez sensu.
Więc hold'owcy starych generacji mają jakieś minimalne pole manewru. 
3080 muszą raczej siedzieć na d00pciach. :(

 

Cala generacja nie ma. Bo na co się mają przesiąść ludzie z RTX 3070 albo 3060Ti ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, dzb napisał:

Dopóki nie zaczną ubijać wydajności starszej serii sterownikami...

Co Wy z tym ubijaniem wydajności?! Wracamy urban legends?
Kto i kiedy ubił wydajność sterownikiem.
Najwyżej można olać stare generacje, specjalnie nie pracując nad kolejnym sterownikami i je olewając, ale nie ubijając ! (to różnica).

 

  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kadajo napisał:

To jest jak w tych filmach katastroficznych gdzie nadlatuje jakaś komenta czy tam inne badziewie i zniszczy cala planetę, a nadal masz masę idiotów którzy plądrują i kradną w chaosie który powstał.

Aż mi się przypomniał jeden tekst z takiego serialu komediowego, który był milion lat temu - Tragikomiczne przypadki z życia Christophera Titutsa

"W obliczu globalnej katastrofy, 99% ludzi zacznie krzyczeć, aa...wszyscy zginiemy, a 1%, hmm...nikt nie pilnuje sklepu Lexusa" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Doszło do paradoksalnej sytuacji, że tylko posiadacze 3080 nie mają się na co przesiąść. :)
4090 poroniona cena, wszystko poniżej = lipa, a skok na 3090/3090ti = bez sensu.
Więc hold'owcy starych generacji mają jakieś minimalne pole manewru. 
3080 muszą raczej siedzieć na d00pciach. :(

 

Dokładnie od premiery myśle na co wymienić starą 3080 :) pasowało by 4090 i pod wodę, myślałem o 4080 ale przy takim wałku- no nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kadajo napisał:

Cala generacja nie ma. Bo na co się mają przesiać ludzie z RTX 3070 albo 3060Ti ?

Na coś z poziomu 3090/3090ti/40xx - mogą ocenić, zważyć i wybrać (stara, nowa, 12GB, 16GB).
Ci z 3080 nie mają na co wskoczyć poza 4090.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

Cala generacja nie ma. Bo na co się mają przesiąść ludzie z RTX 3070 albo 3060Ti ?

3080 od górnika poniżej 3k i są ustawieni do następnej generacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

3070 był tak samo dobra karta na premiere jak 3080, poprostu jedna karta to segment do 1080p/1440p, a druga 1440p/2160p. Z 3070 przesiadka na 4080 ma sens tylko jak sie przestanie patrzyc na ceny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Na coś z poziomu 3090/3090ti/40xx - mogą ocenić, zważyć i wybrać (stara, nowa, 12GB, 16GB).
Ci z 3080 nie mają na co wskoczyć poza 4090.

To nie jest ich poziom cenowy.

 

8 minut temu, Wu70 napisał:

3080 od górnika poniżej 3k i są ustawieni do następnej generacji :D

Chyba desperacja. Jak zacznie brakować mocy RTX 3080 to RTX 3070 będzie tylko 30 % wolniejszy. Policz ile to jest klatek miedzy 60 a "nie 60". ;)
Poza tym nawet jak ktos kupil RTX 3070 w msrp, powiedzmy za 2500zl to musiałby na głowę upasc aby teraz kupić RTX 3080 za 3000-3500zl dla 30% wydajności.

Zostają RTX 3080Ti,90 które są za drogie i w większości tych przypadków ludzie nie będą mieli PSU i CPU żeby pociągnąć takie GPU.

Tera tylko holderzy ze starymi GTX'ami czy ktoś z RTX 2060/70 może szukać okazji na Ampere i tylko dla tych użytkowników wymiana ma sens. Reszta, jak AMD nie wyda nic konkretnego za normalne pieniądze jest udupiona przynajmniej jedna generacje jak się sytuacja nie zmieni.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Doszło do paradoksalnej sytuacji, że tylko posiadacze 3080 nie mają się na co przesiąść. :)
4090 poroniona cena, wszystko poniżej = lipa, a skok na 3090/3090ti = bez sensu.
Więc hold'owcy starych generacji mają jakieś minimalne pole manewru. 
3080 muszą raczej siedzieć na d00pciach. :(

 

Mam RTX 3070 i nie mam się na co przesiąść :E Sens przejścia na kartę z poprzedniej generacji jest zerowy, a nie wystawię tyłka, żeby mnie Jensen dymał za obecną generację.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, BlindObserver napisał:

a nie wystawię tyłka, żeby mnie Jensen dymał za obecną generację.

Moze polubisz

rlpusit0q0q91.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że kiedykolwiek zobaczę ludzi smutnych tylko dlatego, że nie mogą wydać pieniędzy i kupić sobie nowego złomu elektronicznego 8:E Tutaj powinno być zadowolenie - kasa w kieszeni, gry będą działać. 

  • Haha 1
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ŁowcaPisowców napisał:

Moze polubisz

rlpusit0q0q91.jpg

Obrazek polubię, ale dymania w tyłek przez Jensena i w sumie kogokolwiek innego to jednak nie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Radio_Tirana napisał:

Nie sądziłem, że kiedykolwiek zobaczę ludzi smutnych tylko dlatego, że nie mogą wydać pieniędzy i kupić sobie nowego złomu elektronicznego 8:E Tutaj powinno być zadowolenie - kasa w kieszeni, gry będą działać. 

Co zrobić, jak żyć. Już nawet kredytu dać nie chca :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Btw

aij19ka59zp91.png?width=640&crop=smart&a

Serio jakas komisja europejska powinna im wlepic kare za to ze wprowadzaja konsumentów w błąd. Dwie zueplnie rozne karty pod jedna nazwą.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już w sumie dotarłem do tego okresu w życiu, że bardziej mnie funkcje pralki i lodówki interesują, niż możliwości GPU :E Ostatnie cztery gry, które ogrywałem, to Baldur's Gate 1 z dodatkiem, Baldur's Gate 2 z dodatkiem, Tyranny i teraz Pillars of Eternity — nic, coby wymagało czegoś mocniejszego niż mam xD

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ŁowcaPisowców napisał:

Btw

aij19ka59zp91.png?width=640&crop=smart&a

Serio jakas komisja europejska powinna im wlepic kare za to ze wprowadzaja konsumentów w błąd. Dwie zueplnie rozne karty pod jedna nazwą.

Żartujesz? Przecież to klasyczny i tani zabieg marketingowy Samsung na rynku elektroniki praktykuje już to dekadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od Gamescomu 2018 pisałem, że 2080 Ti powinien kosztować $699 i od Computexu 2019, że 5700 XT powinien nazywać się RX 680 i kosztować góra $229. To się ze mnie śmiano i pisano, że jestem rozszczeniowy. Patrzcie gdzie to doprowadziło. GTX 580 był $500, 4080 jest $1200.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kadajo napisał:

Chyba desperacja. Jak zacznie brakować mocy RTX 3080 to RTX 3070 będzie tylko 30 % wolniejszy. Policz ile to jest klatek miedzy 60 a "nie 60". ;)
Poza tym nawet jak ktos kupil RTX 3070 w msrp, powiedzmy za 2500zl to musiałby na głowę upasc aby teraz kupić RTX 3080 za 3000-3500zl dla 30% wydajności.

Zostają RTX 3080Ti,90 które są za drogie i w większości tych przypadków ludzie nie będą mieli PSU i CPU żeby pociągnąć takie GPU.

Tera tylko holderzy ze starymi GTX'ami czy ktoś z RTX 2060/70 może szukać okazji na Ampere i tylko dla tych użytkowników wymiana ma sens. Reszta, jak AMD nie wyda nic konkretnego za normalne pieniądze jest udupiona przynajmniej jedna generacje jak się sytuacja nie zmieni.

3070 a 3080 to dosyć duży i wyraźny skok, na pewno odczuwalny. To już GA102 i byle co z nowej generacji tego nie przebije patrząc na to jak obcinają segmenty ;)

Z punktu widzenia takiego kombinatora jak ja widzę tu doskonałą okazję do wymiany niewielkim kosztem a wydajność pozwoli ominać następną gen, gdybym miał 3070 to już bym wertował olx. :D
3070 ktoś tu ostatnio kupił za 2k, 3080 jest dużo i bankowo któryś górnik sprzeda za 2.5k a 3080Ti/3090 jest za mało i są zbyt drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, kadajo napisał:

Żartujesz? Przecież to klasyczny i tani zabieg marketingowy Samsung na rynku elektroniki praktykuje już to dekadę.

Chodzi o telefony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Doszło do paradoksalnej sytuacji, że tylko posiadacze 3080 nie mają się na co przesiąść. :)
4090 poroniona cena, wszystko poniżej = lipa,

 

... czyli wszystko zgodnie z planem Jensena. Ktoś się tutej w tym temacie śmiał z tego filmu Jay'a (i tych co go linkowali), na którym było że nVidia będzie trzymać odpowiednie (nie niskie) ceny (4xxx i 3xxx), żeby stare 3xxx się sprzedały ... i to sprzedały nie tak tanio. A 4060 itp. się pojawią ... w odpowiednim do stanu magazynowego 3xxx czasie.

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...