Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Wu70 napisał:

Ale co ty nam tu podsyłasz za padlinę RRSO 43% jak na allegro weźmiesz raty 0% gdybyś bardzo chciał na raty :lol2:

Na allegro nie ma żadnej oferty na 3090 Ti z ratami 0%, a na nowe 3090'ki są dwie, z czego jedna to Ventus za 7200. Interes życia :E

 

Edytowane przez someI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy wiadomo którzy producenci będą mieli w ofercie 4090 z blokiem wodnym ? nie AiO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ŁowcaPisowców napisał:

Jakby tak 4060 to byl odpowiednik 3080 12GB tylko w okolicy 220-240W to fajna karcioszka by była.

Pewnie będzie tylko, że w cenie 3000zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Minciu napisał:

6 rat? To przy 12k PLN będzie 2k raty.  A i tak takie oferty nie trafiają do produktów z gorącym zainteresowaniem XD

Darmowe pieniądze się skończyły.

bierzesz opcje z odroczona rata do czerwca 2023 i masz 14 miechow, odkladaj sobie po prostu co miesciac, to jak wakacje kredytowae :D

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, xtn napisał:

Pewnie będzie tylko, że w cenie 3000zł :)

Chyba 4000zl :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Minciu napisał:

6 rat? To przy 12k PLN będzie 2k raty.  A i tak takie oferty nie trafiają do produktów z gorącym zainteresowaniem XD

Darmowe pieniądze się skończyły.

 

 

6 minut temu, Kynareth napisał:

Fajnie, że raty 0% ale jednak trochę drogo..

\Chcecie mniej? Proszę:

obraz.thumb.png.d9209e0fdfb8ba4ef3ee7c896efba08a.png

UWAGA POWYŻSZY WPIS NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ - JEDYNIE INFORMACYJNIE :D

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I tak nie jest to najgorzej, byli tacy co brali 3090 za 15tys na raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, IceMan75 napisał:

Panowie, czy wiadomo którzy producenci będą mieli w ofercie 4090 z blokiem wodnym ? nie AiO.

Będą będą. Ale zawsze z poślizgiem. I lepiej nie kombinuj z wodowaniem karty sprzedawanej bez bloku, bo utrata gwarancji na tak drogi sprzęt nie jest warta świeczki.

4 minuty temu, Zhao napisał:

 

 

\Chcecie mniej? Proszę:

obraz.thumb.png.d9209e0fdfb8ba4ef3ee7c896efba08a.png

UWAGA POWYŻSZY WPIS NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ - JEDYNIE INFORMACYJNIE :D

No i tak dostaniesz negatywna odpowiedź przy drogim zakupie XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, IceMan75 napisał:

Panowie, czy wiadomo którzy producenci będą mieli w ofercie 4090 z blokiem wodnym ? nie AiO.

Na dzień dzisiejszy potwierdzone są Inno3D iCHILL Frostbite i ICHILL Black. 

Poza tymi dwoma nie słyszałem o żadnych modelach wiodących producentów :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, aureumchaos napisał:

bierzesz opcje z odroczona rata do czerwca 2023 i masz 14 miechow, odkladaj sobie po prostu co miesciac, to jak wakacje kredytowae :D

Wpierw muszą być te karty z taka opcja. Na premierę nie licz na to jeżeli cena będzie bliska MSRP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

iChill ma wspolprace z Alphacool, beda sprzedawac poprostu gołą karte z ich blokiem. IMO super opcja, jak beda problemy to pewnie mozna tez do Alphacoola uderzyc, albo kupic zamiennik identyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fenrir_14 napisał:

Na dzień dzisiejszy potwierdzone są Inno3D iCHILL Frostbite i ICHILL Black. 

Poza tymi dwoma nie słyszałem o żadnych modelach wiodących producentów :/

One zawsze z opóźnieniem kilka miesięcy trafiają do oferty. Już od kilku generacji chyba nie ma na premierę wodniaków 

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Ronson napisał:

Po raz kolejny prezentujesz bufoniarskie podejście "eksperta" który z pogardą się odnosi do innych, bo mają inne zdanie. 

Nie przypominam sobie by @sideband kiedykolwiek odnosił się pogardliwie do kogoś, po prostu ma doświadczenie i wiedzę wykraczającą ponad normę w tych sprawach, jest to chyba jeden z najlepiej obeznanych w temacie kart graficznych (pewnie nie tylko) userów tutaj na forum.

Pamiętaj, że warto poczytać/posłuchać mądrzejszego bo zawsze można się dowiedzieć czegoś nowego. Jest tu trochę userów, którzy wnoszą rzeczowe porady/sugestie/przemyślenia i osobiście bardzo to lubię, zdarza się, że ktoś z nich mnie poprawi, uświadomi i naświetli sprawę tak, że sam zaczynam patrzeć na coś pod zupełnie innym kątem i dostrzegam nowe możliwości.

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Minciu napisał:

No i tak dostaniesz negatywna odpowiedź przy drogim zakupie XD

W tej ofercie na 2 lata, raty są za darmo, ale musisz wykupić "ochronę" za 93 PLN miesięcznie. :E

229e71222778f6f5768c9a6373803fd3.jpeg

Edytowane przez someI
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sideband napisał:

Z tobą już nie dyskutuje lecisz do ignorowanych. Tumanku polecam zapoznać się co piszą devsi jakie funkcjonalności dochodzą w architekturach(tak te o których się nie piszę), które można wykorzystać po czasie także u AMD.

:hahaha:


Tumanku, nie mówiłem, że nie ma takich funkcji. Mówiłem tylko co obrońcy NV i ludzie, którzy wierzą, że wszystko wiadomo o wszystkim, będą używać jako argumentu w tym konktekście.  I taka różnica, że nawet jak ja używam ironii do przejaskrawienia, to przynajmniej o coś realnego to opieram, bo faktycznie masa ludzi używała testu Linusa z LTT jako argumentu, bo on testował, czy na starym sterowniku ta sama gra chodzi lepiej niż na nowym. I uznał to za rozwiązanie sporu :D
O spisku producentów pamięci też nie było wiadomo przez lata, więc z tego podejścia wynika, że każdy kto by o nim wspomniał, to tuman, który gada bzdury i jest "specjalistą". W branży mamy zmowy cenowe, chamskie ciosy poniżej pasa (Intel vs. producenci płyt gdy ci chcieli oferowac sprzęt pod AMD) i będące na krawędzi łamania prawa podejście Nvidii do partnetów i recenzentów, a ten myśli, że jak NV mówi, że ona nie oszukuje, to tak musi być. :hahaha:
Maxwell w Wiedźminie 3 też wykorzystywał te magiczne funkcje, których Kepler nie miał. Aż do momentu gdy Nvidia użyła innego magicznego zaklęcia i już Kepler też miał. Zaklęcie działa tylko napędzone mocą setek tysięcy wkurzonych ludzi w internecie po tym, jak się zrobiła afera, oczywiście ;)
Przecież cały team od sterowników pracuje pod okiem kamery i wiemy wszystko co tam się dzieje. 
Człowiek będący ex-developerem sterów u NV kłamał o tym, że NV w DX9-11 poprawiała po devach optymalizację shaderów.

I tak dalej.

Nie wiem czy to była ściema z dodaniem mnie do ignorowanych czy nie, ale ja skorzystam, bo jesteś nadęty bufon, który woli pozostać przy swoich głupich opiniach zamiast zapoznać się z argumentami, albo je przemilczeć i nie podjąć dyskusji. Napisałem obszernie w długim poście wcześniej jak to wyglądało u Nvidii i dlaczego w najlepszym razie, w scenariuszu w którym świnie na smokach (moim zdaniem) masz conajmniej uzasadnione podstawy aby podejrzewać NV. Ale nie. Lepiej zostac ignorantem, i pouczać innych. Zamknij się na informacje przeczące twojej opinii i nadal uznawaj, że jesteś mądry i lepszy :szczerbaty:

I nie krępuj się. Przyklejać przeciwnikom nadal  jakieś pierdoły, których nigdy by nie powiedzieli typu "nie można poprawić sterowników dla lepszej wydajności nowej generacji kart, poprzez lepsze wykorzystanie tej nowej architektury". Bo przecież wszyscy z kim się nie zgadzasz to debile, nie rozumiejący oczywistości. Bo taki świat masz w głowie i koniec. Świat jest prostszy. Ja jestem mądry, wszyscy inni głupi.

Na twittera się nadajesz. Tam, szczególnie w USA, takich pełno. I za pisanie czegokolwiek innego niż echo chamber, są od razu wyzwiska, wyśmiewanie, bany i nawet czasem przemoc fizyczna w realu potem. 
Pasujesz do tamtejszych tumanków idealnie.
Ignorance is a bliss.
 

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, aureumchaos napisał:

Co z tego, że 0% jak karta solidnie przeplacona. Kilka dni temu na sferis była 3090 od Zotac z podobnej klasy chłodzeniem za 5kpln.

Tylko na szybko patrząc na tą chwilę za 6k w proshop jest TUF 3090, a tutaj masz gigaszrota za prawie 7k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Minciu napisał:

One zawsze z opóźnieniem kilka miesięcy trafiają do oferty. Już od kilku generacji chyba nie ma na premierę wodniaków 

Ja podałem karty, które są na listach produktowych producentów a jak będzie z dostępnoscią to nikt nie wie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z 3090 to jest problem taki, ze glowna zaleta czyli "przyszlosciowe" 24gb RAMu nadal nic nie daje, bo minely 2 lata i wymagania gier co do pamieci sa nadal takie same jak były. Poza chyba jedna gra opłaconą przez AMD, Far Cry 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nvidia nie ubija poprzednich generacji ona po prostu nie daje optymalizacji pod nowe gry w nowych sterownikach dla poprzednich generacji. Chociaż musze przyznać, że w obrębie serii 2xxx i 3xxx czegoś takiego nie zauważyłem ale jak weszła seria 2xxx i zaczęły pojawiać się nowe gry to było to bardzo widoczne jak rosła róznica wydajności serii 2xxx w stosunku do serii 1xxx. Nie wiem jak jest teraz, bo spotkałem się z opiniami, że po jakims czasie znowu seria 1xxx zaczęła nadrabiać straty to poziomu róznicy która występowała na premierę serii 2xxx.

U AMD czegoś takiego nigdy nie zauważyłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, caleb59 napisał:

Nie przypominam sobie by @sideband kiedykolwiek odnosił się pogardliwie do kogoś, po prostu ma doświadczenie i wiedzę wykraczającą ponad normę w tych sprawach, jest to chyba jeden z najlepiej obeznanych w temacie kart graficznych (pewnie nie tylko) userów tutaj na forum.

Pamiętaj, że warto poczytać/posłuchać mądrzejszego bo zawsze można się dowiedzieć czegoś nowego. Jest tu trochę userów, którzy wnoszą rzeczowe porady/sugestie/przemyślenia i osobiście bardzo to lubię, zdarza się, że ktoś z nich mnie poprawi, uświadomi i naświetli sprawę tak, że sam zaczynasz patrzeć na coś pod zupełnie innym kątem i dostrzegasz nowe możliwości.

Zwinę bo guzik to innych interesuje

 

]Nie mam nigdy z takimi problemu. Lubię jak się dowiaduję czegoś, nawet jak jest to wbrew temu co mi się wcześniej wydawało. Na tym polega nauka.


Natomiast nie ma nic gorszego od kogoś, komu woda sodoba uderzyła do łba i teraz woli ignorować WSZYSTKO co mu nie pasuje do obrazu świata, w którym on wie wszystko najlepiej. Jeszcze gorzej jak mu się zaczyna wydawać, ze jest ekspertem nie tylko dokładnie w tym, na czym się zna, a na wszystkim co choćby leży obok tego tematu, a może i na wszystkim ogólnie. 

Moim zdaniem jasne jest, że się tutaj pomylił z tym wyśmiewaniem i projekcją opinii na ludzi, których zaatakował.
Może być i projektantem GPU, a się w czymś pomylić. I trzeba mieć trochę kultury osobistej aby się do tego przyznać, a nie robić z siebie mędrca a z innych "tumanków". 
Szczególnie, że wie, że nie rozmawia z pryszczatym laikiem, bo mamy w historii PMki z 2005, gdy kupowałem od niego kartę graficzną. Mógłby wykazać odrobinę szacunku.

A co do wypowiedzi wcześniej, to może przegapiłeś.  To nie był jego pierwszy raz.  

Edytowane przez Ronson
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...