Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, ŁowcaPisowców napisał:

EVGA_NV_006.png

A myślałem, że to klienci są waleni w tyłek a tu się okazuje, że jeszcze trochę i AIB będą dopłacać do tych kart :E

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nvidia wszystkich rucha rowno, nie ma taryf ulgowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kris194 napisał:

A myślałem, że to klienci są waleni w tyłek a tu się okazuje, że jeszcze trochę i AIB będą dopłacać do tych kart :E

Wydaje mi sie ze to totalny fake. Wynika z niego ze marza zielonych nie zmienila sie praktycznie od premiery Ampe  :D Ale ceny 4xxx wskazuja jednak cos innego. Bo ciezo mi uwierzyc ze produkcja 408016gb kosztuje 2x wiecej niz 3080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, ŁowcaPisowców napisał:

Nvidia wszystkich rucha rowno, nie ma taryf ulgowych

masz - wetrzyj sobie - może Ci ulży i przestaniesz marudzić ;-)

masc-na-bol-dupy-cudowny-lek-na-problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sheenek napisał:

Wydaje mi sie ze to totalny fake. Wynika z niego ze marza zielonych nie zmienila sie praktycznie od premiery Ampe  :D Ale ceny 4xxx wskazuja jednak cos innego. Bo ciezo mi uwierzyc ze produkcja 408016gb kosztuje 2x wiecej niz 3080

Tam jest dopisek est czyli to są szacunki tych analityków na ten rok.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sheenek napisał:

Wynika z niego ze marza zielonych nie zmienila sie praktycznie od premiery Ampe

Przecież rok emu nvda robiła juz grunt mówiąc ze ada będzie droższa,Ze musieli proces zarezerwować i inne pierdy.jakby od 15 lat tego nie robili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niedlugo bedzie prosty podzial:

na tych co kupili RTX 4000 - czyli przegrywów zyciowych co nie wspieraja rynku PC 

tych co prawilnie kupia uzywke RTX 3000 albo AMD - normalnych ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, ŁowcaPisowców napisał:

Niedlugo bedzie prosty podzial:

na tych co kupili RTX 4000 - czyli przegrywów zyciowych co nie wspieraja rynku PC 

tych co prawilnie kupia uzywke RTX 3000 albo AMD - normalnych ludzi

mam zamiar kupić 4090 na premierę, za gotówkę, a cena tej karty to mniej niż 1/3 mojego miesięcznego dochodu (mimo tego odkładałem na ten zakup środki jakiś czas)

nie czuję się specjalnie "przegrywem życiowym", ale wiem, że niektórzy tak mogą uważać.... tylko ta Twoja ksywka mi tu nie pasuje hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, peejay71 napisał:

mam zamiar kupić 4090 na premierę, za gotówkę, a cena tej karty to mniej niż 1/3 mojego miesięcznego dochodu (mimo tego odkładałem na ten zakup środki jakiś czas)

nie czuję się specjalnie "przegrywem życiowym", ale wiem, że niektórzy tak mogą uważać.... tylko ta Twoja ksywka mi tu nie pasuje hehehe

No ja jakbym kupil w tym momencie to bym nawet nie zauwazyl tej roznicy na koncie. Mimo ze zarabiam w PLN. Mimo to nie chodze i nie gadam jak niektorzy z was ze "jak was nie stac to dupa cicho" bo nie jestem pepkiem swiata jak niektorzy i widze globalne problemy.

Btw BeQuiet tez ma przejsciowke taka 2x8 pin:

The technical specifications of the cards have already been announced, but we do not yet have the cards physically to check which series of cards can be used with the 12 pin DUAL cable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, ŁowcaPisowców napisał:

No ja jakbym kupil w tym momencie to bym nawet nie zauwazyl tej roznicy na koncie. Mimo ze zarabiam w PLN. Mimo to nie chodze i nie gadam jak niektorzy z was ze "jak was nie stac to dupa cicho" bo nie jestem pepkiem swiata jak niektorzy i widze globalne problemy.

Btw BeQuiet tez ma przejsciowke taka 2x8 pin:

The technical specifications of the cards have already been announced, but we do not yet have the cards physically to check which series of cards can be used with the 12 pin DUAL cable.

nie brzmisz wiarygodnie, ale rozumiem, że to Twoje modus operandi  - brnij w to dalej, jak musisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, peejay71 napisał:

nie brzmisz wiarygodnie, ale rozumiem, że to Twoje modus operandi  - brnij w to dalej, jak musisz :)

Przed podaniem cen to on pierwszy krzyczał jak jest napalony na 4090 i że bierze w dniu premiery a teraz nagle się odmieniło :E

Btw. zawsze myślałem że definicja przegrywa życiowego znaczy zupełnie coś innego niż zaradność dzieki której od ręki można spełnić większość swoich zachcianek.

  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym określił inaczej.

Nie kupię 4090, bo mi takiej karty nie potrzeba i mam trochę inne piorytety niż kupowanie gniotów, które się po godzinie znudzą, a i na tańszej karcie da się zagrać.

Odwieczny wyścig zbrojeń Kowalskich, kto co ma lepsze, z góry nałożony przez rządzących, żeby budować rynek i mieć z czego doić Kowalskich z podatków.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i git, bo jeszcze tego brakuje zebym sie tlumaczyl przed jakims gosciem z internetu co sie bryndzluje do karty graficznej :E 

2 minuty temu, dawidoxx napisał:

Przed podaniem cen to on pierwszy krzyczał jak jest napalony na 4090 i że bierze w dniu premiery a teraz nagle się odmieniło :E

Btw. zawsze myślałem że definicja przegrywa życiowego znaczy zupełnie coś innego niż zaradność dzieki której od ręki można spełnić większość swoich zachcianek.

No to ja jestem najwiekszym wygrywem chyba, bo mnie stac z palcem w nosie, a siedze 3/4 dnia na forum i sie opierdalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, ŁowcaPisowców napisał:

No i git, bo jeszcze tego brakuje zebym sie tlumaczyl przed jakims gosciem z internetu co sie bryndzluje do karty graficznej :E 

No to ja jestem najwiekszym wygrywem chyba, bo mnie stac z palcem w nosie, a siedze 3/4 dnia na forum i sie opierdalam.

myślę, że najlepiej dla samego siebie (i innych) byłoby gdybyś już przestał się pogrążać - przykro na to patrzeć - pomyśl o uczuciach innych, Łowco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, peejay71 napisał:

nie brzmisz wiarygodnie, ale rozumiem, że to Twoje modus operandi  - brnij w to dalej, jak musisz :)

ty za to brzmisz jak nastolatek , nie ma testów karty , nie ma testów konkurencji , a ty już przechwalasz się jakie to grosze i że tę kartę kupujesz , dorosłe osoby czekają z decyzją , aż poznają realną wartość tego co chcą kupić

Edytowane przez SylwesterI.
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, peejay71 napisał:

myślę, że najlepiej dla samego siebie (i innych) byłoby gdybyś już przestał się pogrążać - przykro na to patrzeć - pomyśl o uczuciach innych, Łowco :)

Problem w tym ze ty sie pograzasz.

Gaszenie dyskusji o cenach tesktem "jak was nie stac to masc na bol d***" jest tak zalosne, ze nie przystoi nawet 15 latkowi, a co dopiero doroslemu. Takze szkoda w ogole z toba nawet probowac rozmawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ŁowcaPisowców napisał:

No i git, bo jeszcze tego brakuje zebym sie tlumaczyl przed jakims gosciem z internetu co sie bryndzluje do karty graficznej :E 

No to ja jestem najwiekszym wygrywem chyba, bo mnie stac z palcem w nosie, a siedze 3/4 dnia na forum i sie opierdalam.

No, szczególnie nazywając przegrywami zza monitora ludzi, o których nic nie wiesz i których nawet na oczy nie widziałeś. Faktycznie, tylko zwycięzcy tak postępują lol. To tak trochę w stylu tego całego homokomando - ura bura szef podwóra a jak wypadło na nich kilku wysportowanych wariatów w szalikach znanej i niekoniecznie lubianej drużyny piłkarskiej to była sztafeta w sprincie i dzwonienie na policję że tu biją panie komendancie ???

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Konanni napisał:

Ja to bym określił inaczej.

Nie kupię 4090, bo mi takiej karty nie potrzeba i mam trochę inne piorytety niż kupowanie gniotów, które się po godzinie znudzą, a i na tańszej karcie da się zagrać.

Odwieczny wyścig zbrojeń Kowalskich, kto co ma lepsze, z góry nałożony przez rządzących, żeby budować rynek i mieć z czego doić Kowalskich z podatków.

 

W punkt. Budowanie takiego podejścia sprzyja rozwojowi, konsumpcjonizmowi. Ludzie muszą czuć potrzebę rozwoju. Cały myk by gonić króliczka ale go nie złapać. Gdyby wszyscy mieli podejście jak ja, że wystarczy 20letni golf, kilkuletni komp z drugiej reki, a wszystko co się da to naprawiam na drut to gospodarki by się złożyły jak domek z kart. Dlatego kogo stać niech kupuje, ja się zadowolę za dwa lata jak będzie minioną generacją. Z jednej strony człowieka nie stać, z drugiej nie chce popaść w koło "wiecznego rozwoju i samodoskonalenia" by było mnie stać. 

Zatem spoko luzik, nie skaczcie sobie do gardeł o głupie karty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, SylwesterI. napisał:

ty za to brzmisz jak nastolatek , nie ma testów karty , nie ma testów konkurencji , a ty już przechwalasz się jakie to grosze i że tę kartę kupujesz , dorosłe osoby czekają z decyzją , aż poznają realna wartość tego co chcą kupić

w sumie fajnie :)

zawsze mówiłem (znaczy zawsze od jakiegoś czasu hehe), że pierwsze 40 lat dzieciństwa są dla faceta najtrudniejsze i tak...nadal czuję się w środku ciekawym świata dzieciakiem tyle, że teraz mogę sobie pozwolić na wszystkie zabawki, jakie nadal mnie mega rajcują...

nastolatkiem byłem, kiedy moi rodzice wydali półroczne oszczędności, żeby kupić mi mój pierwszy komputer - ZX Spectrum - dokładnie 10 października 1985 roku, byłem wtedy w 7 klasie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz teraz ty nie jesteś wiarygodny , bo nie wierzę że ktoś z mojego pokolenia jest tak dziecinny mentalnie , przynajmniej przez całe dotychczasowe życie takiej osoby nie widziałem , żeby przy 50'tce mieć taką pustkę w głowie , za to obserwowałem to wielokrotnie jak mój syn był w gimnazjum

ps. ale skoro karta graficzna cię mega rajcuje , widać mało widziałem

Edytowane przez SylwesterI.
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, SylwesterI. napisał:

widzisz teraz ty nie jesteś wiarygodny , bo nie wierzę że ktoś z mojego pokolenia jest tak dziecinny mentalnie , przynajmniej przez całe dotychczasowe życie takiej osoby nie widziałem , żeby przy 50'tce mieć taką pustkę w głowie , za to obserwowałem to wielokrotnie jak mój syn był gimnazjum

zaproś mnie na piwo, pogadamy, może zmienisz zdanie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak to jest ze gdzie nie wejde, czy na reddit czy jakies inne fora, to jest normalna dyskusja o cenie. Za to tutaj zawsze ktos gasi cala dyskusje bo "ma byc drogo i mnie stac" to nawet nie wiem jak to nazwac. Syndrom Janusza na emigracji czy fanboje Nvidii? I nie robie tutaj zadnych przytykow do @dawidoxx bo on mial akurat racje, ze obecnie zadna karta z nowego lineup'u nie jest dla zwyklych graczy. Tylko to jest wlasnie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, ŁowcaPisowców napisał:

Jak to jest ze gdzie nie wejde, czy na reddit czy jakies inne fora, to jest normalna dyskusja o cenie. Za to tutaj zawsze ktos gasi cala dyskusje bo "ma byc drogo i mnie stac" to nawet nie wiem jak to nazwac. Syndrom Janusza na emigracji czy fanboje Nvidii? I nie robie tutaj zadnych przytykow do @dawidoxx bo on mial akurat racje, ze obecnie zadna karta z nowego lineup'u nie jest dla zwyklych graczy. Tylko to jest wlasnie problem.

bo to są karty tylko dla "niezwykłych" graczy, zdziecinniałych 50-latków - wszystko jasne :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawiam się że nie bardzo mieli byśmy o czym rozmawiać przy tym piwie , szczególnie że pierwsze wrażenie praktycznie nigdy mnie nie myli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale czy możecie mierzyć sobie epenisy na privie? 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...